Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: pouzdro na kolo

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Zdravím
    Jako fanoušek cyklistiky bych rád používal svoje PDA jako GPSku při různých cyklovýletech, ale nevím kam a jak to připevnit:? A riskovat pád z metrové výšky na silniční lišej, na to nemám odvahu!:O Nemá s tím někdo z vás nějaké zkušenosti? hodilo by se něco jako tady to
    http://www.svethardware.cz/konecne-p...-pocitac/19564

akorát místo palma bych tam strčil pocket pc. Mít takovej tachometr na kole - Dalo by se s tím dělat hafo zajímavejch věcí!
    pokud by měl někdo nějakej nápad nebo zajímavej odkaz, tak please napište, dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

no na to sem se díval, ale podle toho obrázku nějak nechápu jak to funguje:? Ty tohle používáš???

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Já spíš používám držák do auta. Na kolo si PDA-čko raději neberu

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

právě bych to potřeboval na kolo, když na palmu existuje soft že to funguje i jako programovatelnej tachometr , tak na ppc musí taky něco byt: vím že je to trochu risk, ale co bych neudělal kvůli dobrýmu pocitu? Asi to budu muset nějak vymyslet sám. Snad to po 10 metrech neupadne - to bych se asi zhroutil. A obzvlášť když teď chcu kupovat ASUSA 730 už se nemůžu dočkat:yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ja taky shanim drzak na kolo na MDA II. Mit tam pustenou mapu s GPS... Naposled mne MDA v kapse stalo par set metru prevyseni po sousedni ceste zbytecne.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

NO TO JE NADHERA!!!! Taky jsem uvazoval o cyklometru z PDAcka, ale jeste jsem si neoveril, jestli je to mozny.. ted to vim ) (to bych si bejval nekupoval novej docela slusnej tachak:? ) No, o drzaku taky uvazuju a hodlam to urcite nejak vyresit, zatim jsem dosel k nazoru sehnat nekde universalni na mobil do auta, trochu to upravit a fouknout na riditka pomoci drzaku treba na svetlo.. Protoze kdyz jsem koukal na ceny originalnich drzaku PDA, tak to se mi vazne zda docela dost

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Sice trošku pozdě ale přece...
    Už jste to někdo zkoušeli? Taky uvažuju o připevnění cihly na řídítka. Nebudou pro PDA otřesy na kole škodlivé?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

ja bych to tak neprozival, jelikoz mi nekolikrat osklive vypadl muj draky iPAQ nazem primo z ruky a zije, tak bych otresy neresil .Nekde v tonto foru jsem udelal diskuzi a poslal neolik fotek a postavil vlastni drzak z uni na mobil, tak se skus po tom juknout, uz presne nevim, kam jsem todal.. Kdybych ted z iPAQa nepsal, takje poslu sem

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Díky, už jsem to našel.
    Myslel jsem, že jsem jediný, kdo je "jiný" a chce mít PDA i na kole

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

no, jedno kolo tam PDA je, ale je to jedna fotka a prej to uz sundal. Jestli jsi nasel vic fotek a popis, zihane modry kolo a na nem h1930, tak jsem to ja
    BTW ty jsi Dolinek?? Nebo jen nejaka parodie, hehe

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Jo, myslím že to bylo ono, tak nějak si to taky představuju
    Jinak spojení mého jména s příjmením toho pochybného pěvce si vyprošuju!

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Já bych ty otřesy nepodceňoval. Náhodné vypadnutí PDAčka z ruky a jeho přežití toho pádu bez újmy je něco jiného než ty kontinuelní otřesy na řidítkách.Těm konkrétním švábům uvnitř to bude asi volný, ale co spoje ke konektorům a na display? Neřekl bych, že jsou dimenzovány na třepání po polňačce, ale spíš na polehávání v kapse u saka při jednáních. Já z toho mám obavy, v kanclu a v autě je to přeci jen něco jiného než na kole v terénu. Nebo jsou to už z výroby outdoor a offroad mašinky? (Sám přemýšlím jak udělat PDAčku pohodlí na motorce, ale tak, abych na něj stále viděl.)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Právě, taky se bojím spíš těch dlouhodobých otřesů. Ale stejně to asi v létě zkusím. Krabičku ale udělám dostatečně vypodloženou, ať je PDA jako v peřince a nějakou ochranu shora, kdybych se odporoučel na zem. Buď jen nějaké mřížky nebo víčko s výřezem pro displej a tlačítka.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Co se futrálu týká, už dlouho přemýšlím o tomhle (cena je teda strašlivá), protože to chci na enduro a nechci pořád někde zastavovat a zapínat/vypínat PDAčko. Kdyby se to uvnitř vypolstrovalo měkkou pěnovou gumou, tak by PDAčku ani klepání nemuselo vadit.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. držák na kolo
    Od ondris_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-02-2008, 14:16
  2. Navigace na kolo
    Od cubas_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 07-05-2007, 08:24
  3. Pouzdro na hx4700 - "Žádné pouzdro, také pouzdro!"
    Od manager v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-07-2005, 15:35