Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Připojování k netu

ihorak (107)|10.11.2004 13:17
Měl bych dotaz. Za poslední 4 dny se mi stává, že vždy když zapnu 4700, tak se mi snaží připojit na web. Nevím, čím to je. Je to divný. Naistaloval jsem PocketWeather, ale v připojení v tomto programu mám nastavený konkrétní rozpětí časů, kdy se má připojovat. Tím to asi nebude. Nenapadá někoho něco?


Jo a taky se mi stává, že nejde synchronizace! Sice se připojím (BT v práci, kolíbka doma), ale nerozjede se synchronizace. Ale když reinstalnu doma, nebo v práci Active sync, tak se to synchronizuje jen 1x a pak to zase nejede. Já už fakt nevím.


Díky za rady.
Pavel Koza (4761)|11.11.2004 18:08
Tipoval bych na spatne nastavenou serverovou synchronizaci. Na PDA Start -> ActiveSync -> Tools -> Options -> Server. mate tam neco?
VitaH. (52)|11.11.2004 22:07
[QUOTE="ihorak"]Měl bych dotaz. Za poslední 4 dny se mi stává, že vždy když zapnu 4700, tak se mi snaží připojit na web. Nevím, čím to je. Je to divný. Naistaloval jsem PocketWeather, ale v připojení v tomto programu mám nastavený konkrétní rozpětí časů, kdy se má připojovat. Tím to asi nebude. Nenapadá někoho něco?
[/QUOTE]
Myslim, ze to prece jen bude mit na svedomi PocketWeather. Jak tam mate nastavenou aktualizaci? Automaticky? A v jakych intervalech? Myslim, ze pokud se mu nepodari aktualizovat v nastaveny interval, zkousi to pak pri nejblizsim zapnuti PDA a tak se snazi iniciovat pripojeni k internetu..
ihorak (107)|12.11.2004 06:33
[QUOTE="Pavel Koza"]Tipoval bych na spatne nastavenou serverovou synchronizaci. Na PDA Start -> ActiveSync -> Tools -> Options -> Server. mate tam neco?[/QUOTE]

Takže v záložce server v Active Sync v kolonce použít server nemám nic a mám zafajfknuté server používá SSL zabezpečení. Jinak tam nic nemám. Mám něco změnit?
ihorak (107)|12.11.2004 06:35
[QUOTE="VitaH."][QUOTE="ihorak"]Měl bych dotaz. Za poslední 4 dny se mi stává, že vždy když zapnu 4700, tak se mi snaží připojit na web. Nevím, čím to je. Je to divný. Naistaloval jsem PocketWeather, ale v připojení v tomto programu mám nastavený konkrétní rozpětí časů, kdy se má připojovat. Tím to asi nebude. Nenapadá někoho něco?
[/QUOTE]
Myslim, ze to prece jen bude mit na svedomi PocketWeather. Jak tam mate nastavenou aktualizaci? Automaticky? A v jakych intervalech? Myslim, ze pokud se mu nepodari aktualizovat v nastaveny interval, zkousi to pak pri nejblizsim zapnuti PDA a tak se snazi iniciovat pripojeni k internetu..[/QUOTE]

Pocket Weather - aktualizace je UPDATE RATE - 11 hodin, IF UPDATE FAILS, WAIT 10 hodin.

START AUTOMATIC UPDATES 6:25 a END je nastaveno na 15:24. JEnže ono mi to zlobí klidně i doma večer, když si zapnu ppc. Je tam snad něco špatně nastavené?
Pavel Koza (4761)|12.11.2004 08:39
Sesynchronizujte, smazte partnership a vytvorte novy. Pri nem dejte pozor, abyste nastavil POUZE synchronizaci s desktopem, nikoliv se serverem. Nasledne nechte vse na PDA prepsat daty z desktopu (vyhnete se mozne duplicite zaznamu). Ja si porad myslim, ze problem je v tomhle. I kdyz pokud to dela pouze 4 dny, tak muze byt na vine aplikace...

Co ten PocketWeather odinstalovat?
ihorak (107)|12.11.2004 08:59
[QUOTE="Pavel Koza"]Sesynchronizujte, smazte partnership a vytvorte novy. Pri nem dejte pozor, abyste nastavil POUZE synchronizaci s desktopem, nikoliv se serverem. Nasledne nechte vse na PDA prepsat daty z desktopu (vyhnete se mozne duplicite zaznamu). Ja si porad myslim, ze problem je v tomhle. I kdyz pokud to dela pouze 4 dny, tak muze byt na vine aplikace...

Co ten PocketWeather odinstalovat?[/QUOTE]

Ok. Díky za radu - vyzkouším to až večer. Pak dám vědět.
jeenik_ce4you (375)|21.12.2004 12:44
Před 2 dny mě naposledy sesynchronizoval pocket weather (mám ipaq 2210), od té doby nic, ani při manuálním refresh se nic nestane. zkoušel jsem odebrat a znovu přidat profil v active sync, ale nepomohlo to, přeinstalovávat pocket weather se mi ještě nechce. nemá i někdo jiný v posledních dnech problém s aktualizací?
ifco_ce4you (186)|21.12.2004 17:06
tio robi pocketweather.robilo to aj mne.staci ist do settings, zalozka comms a prve dve volby zafajknut a poslednu odfajknut