Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Smart Keyboard SK6688 vs. MDA 2

Miloš Strouhal (3997)|10.11.2004 11:06
Dostal jsem tuto klávesnici zdarma jako dárek od mého šéfa, jelikož on jí nedokázal zprovoznit s LOOXEM 720.
Máte někdo nějaké zkušenosti s touto klávesnicí? Nemam k tomu žádné CD s ovladači, nic, zkrátka jen tuto klávesnici úplně novou a nepoužitou. Koukám na web výrobce, ale nenacházím nic kloudného.. Poradíte mi někdo?
Děkuji
Miloš Strouhal (3997)|11.11.2004 10:27
Děkuji za pomoc, již jsem to rozchodil..:yes:

Teď řeším jiný problém, a to ten, že mi nechodí české znaky.. Mam Qteka aka MDA 2, a v něm plnou lokalizaci od Morávie Leng 3995. Co si mam teď nainstalovat za doplňující "prográmek", aby mi to umožnilo nastavit si psaní českých znaků z klávesnice přes funkční klávesy?..
Děkuji
00033876_IMG_0031_wkMH.jpg 00033876_IMG_0040_mkqZ.jpg
PavelR. (2184)|11.11.2004 11:24
Zkus InterKey Portable (demo 14 dnu), nicmene jsem nedohledal seznam podporovanych klavesnic - je potreba to vyzkouset. Nainstaluj puvodni dodavane ovladace ke klavesnici a pak InterKey Portable. Na zalozce externich klavesnice zkus pridat CZ layout a restartuj.

PavelR.
Miloš Strouhal (3997)|11.11.2004 11:28
Děkuji, jdu na to..
Miloš Strouhal (3997)|11.11.2004 11:57
Takže jsem to zkoušel všemožnými způsoby, a nefunguje to. Po stisku kombinace Ctrl+shift se mi nahoře v levém rohu objeví znak například CZ, nebo jiný, dle toho jaké ´"cizí klávesnice" mam navolené, ale po stisknutí všemožných kláves stále běží klávesnice jen v angličtině..:?

Znamená to tedy, že má klávesnice zřejmě nebude v seznamu podporovaných zařízení pro tento soft?
A pokud tomu tak je, zbývá mi ještě nějaká možnost jak donutit mou externí klávesnici "psát česky"?..
Děkuji
PavelR. (2184)|11.11.2004 12:59
[QUOTE="xp"]Znamená to tedy, že má klávesnice zřejmě nebude v seznamu podporovaných zařízení pro tento soft?[/QUOTE]

... bohužel ano.

[QUOTE]
A pokud tomu tak je, zbývá mi ještě nějaká možnost jak donutit mou externí klávesnici "psát česky"?..
[/QUOTE]

... jedině za pomoci aplikace nějaké třetí strany. Kromě InterKey Portable o žádné jiné nevím. Zkus Sunnysoft nebo se poptej přímo autorů InterKey (911@penreader.com), zda neplánují nějakou aktualizaci, která by podporovala i tvoji klávesnici ...

PavelR.
Miloš Strouhal (3997)|11.11.2004 13:27
Tak jsem v sunny softu zjistil, že ta klávesnice funguje jen ve spolupráci s jejich lokalizací..:?
Takže mam smůlu, jdu ji prodat, a koupím nějakou kterou Inter Key Portable podporuje, resp. mi poběží české znaky i ve splupráci s vaším lengem jež je dodáván k MDA 2...
K sunny softu přejít nehodlám, a rozhodně jim nebudu dávat přes dva tisíce za novou lokalizaci kvůli klávesnici jež mam zdarma.. Teď jsem si nainstaloval jejich demo, klávesnice skutečně plně funguje, ale půlka položek jež se nacházejí standartně v MDA není přeložena..:no:
Takže tímto končí má radost z klávesnicejež jsem zdarma dostal..:)