Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak jste spokojeni s T-Mobile Data Unlimited?

Radek Novák (309)|9.11.2004 21:24
Docela by me zajimala bezna rychlost tohoto tarifu. Melo by to byt standartne o neco rychlejsi nez modem, ale praxe je praxe. Jakou rychlosti Vam priblizne jede internet napr. dopoledne ve vsedni den, rano o svatku atd.. :?: Dik za info
PavelR. (2184)|9.11.2004 21:53
... rychlostni rekordy s T-mobile Data Unlimited padaly zde :) ... co se tyce realnych zkusenosti tak za dobu co jsem tento tarif pouzival jsem se pohyboval v rozmezi nejakych 40 kbps - 80 kpbs (vetsinou vecer a o vikendu); mereno "by oko" v GPRS Monitoru od Spb Software House ...

PavelR.
paveluh_ce4you (300)|10.11.2004 16:11
No já abych řekl pravdu tak nadvakrát spokojen nejsem.Často se mi stává, že když využívám MDA II jako modem na PC tak se občas ani nenačte stránka kterou otevřu. Data aspon podle ukazatele který mám naistalovaný z CD ( Communication Centre) ukazují, že nějakou dobu jsem uplně bez průtoku dat.
Nejvíce se mi zatím podařilo vymáčknout kolem 7 - 8 kB/s.
Nevím jakým způsobem by so to dalo ještě urychlit.
Petr Schinzel (84)|10.11.2004 16:22
No co se týče spokojenosti,tak nic moc,rychlost už tu byla řečena.Petr
xhladi07 (525)|10.11.2004 16:48
[QUOTE="paveluh"]No já abych řekl pravdu tak nadvakrát spokojen nejsem.Často se mi stává, že když využívám MDA II jako modem na PC tak se občas ani nenačte stránka kterou otevřu. Data aspon podle ukazatele který mám naistalovaný z CD ( Communication Centre) ukazují, že nějakou dobu jsem uplně bez průtoku dat.
Nejvíce se mi zatím podařilo vymáčknout kolem 7 - 8 kB/s.
Nevím jakým způsobem by so to dalo ještě urychlit.[/QUOTE]

Nemaš špatný signal?? Na tom strašně záleži...
paveluh_ce4you (300)|10.11.2004 17:24
No a jak mám zjistit jestli je signál nízký nebo ne? Na ukazateli na MDA II jsou podle lokality kde jsem tak 2 - 4 , někdy 5 čárek.
xhladi07 (525)|10.11.2004 17:40
[QUOTE="paveluh"]No a jak mám zjistit jestli je signál nízký nebo ne? Na ukazateli na MDA II jsou podle lokality kde jsem tak 2 - 4 , někdy 5 čárek.[/QUOTE]

Tak to by nemelo byt tak spatne... Sice ty dve sou malo, ale porad by to melo stacit...
Ta rychlost se mi zda dost mala. Kde bydlis? Myslim treba jestli nebydlis v nejakem ostruvku se signalem v pousti bez signalu, nebo tak neco. Jestli proste neni pretizeny vysilac a proto to stahuje pomalu. Skousel si rychlost nekde jinde? nebo komunikuje spravne tel s PC?? zase, skousel jsi to jinde??
paveluh_ce4you (300)|12.11.2004 16:11
[QUOTE="xhladi07"][QUOTE="paveluh"]No a jak mám zjistit jestli je signál nízký nebo ne? Na ukazateli na MDA II jsou podle lokality kde jsem tak 2 - 4 , někdy 5 čárek.[/QUOTE]

Tak to by nemelo byt tak spatne... Sice ty dve sou malo, ale porad by to melo stacit...
Ta rychlost se mi zda dost mala. Kde bydlis? Myslim treba jestli nebydlis v nejakem ostruvku se signalem v pousti bez signalu, nebo tak neco. Jestli proste neni pretizeny vysilac a proto to stahuje pomalu. Skousel si rychlost nekde jinde? nebo komunikuje spravne tel s PC?? zase, skousel jsi to jinde??[/QUOTE]

No právě že se ta rychlost zdá malá i mně, ale co s tím?
Bydlím v centru Uh.Hradiště a to snad by měl být signál dostatečně silný ne?
T-debile na to kašlou, protože s nima vedu korespondenci a pořád jen doplnuji nějaké údaje a je to pořád stejné.Stále moji stížnost předávají někam na řešení a prd z toho. Je vidět že jim na zákaznících nezáleží.
Radek Novák (309)|13.11.2004 09:54
A myslite, ze po spusteni EDGE se to zlepsi? Kazdopadne moje N6310i podporuje maximalni rychlost asi 43kb/s, takze mozna budu muset koupit i novej telefon :-(... Kazdopadne za 830 s DPH mesicne mit rychlost 4kbs neomezene a vsude taky neni nejhorsi...

paveluh -> nedavno sem nekde videl, jak ma T-Mob silnej signal v Praze a v Plzni... Pha na tom byla logicky lip, ale mela vetsi vytizeni, takze v Pze se serfovalo pomalu a v Plzni bez problemu... ALe uz je to dyl, ted to muze byt jine...