Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zasekavani iPAQu hx4700

Random65 (13)|9.11.2004 15:08
Chtel bych vedet, jestli se to deje jen me nebo s tim mate nekdo zkusenost, ale muj hx4700 je dost nestabilni (zasekava se v ruznych aplikacich). Nejhorsi je asi Beta Player na prehravani videa. Zkousel jsem preinstalovat vsechno na jinou pametovou kartu ale dela to porad.
Taky se mi vcera stalo, ze na InterWrite Recognizeru mi nesly psat znaky, ktere vyzaduji 2 tahy (napr. 't', 'i' atd.) :(
PavelR. (2184)|9.11.2004 15:19
... se zasekavanim nemam problem. Jediny SW, ktery mi zlobi z tech co jsem doposud zkousel a ktery zpusobuje tuhnuti je Spb Pocket Plus verze 2.2. ... Zkusil bych HW reset a pak instalaci aplikaci jedne po druhe, je mozne ze ono tuhnuti zpusobuje nektera z nich ...

PavelR.
Random65 (13)|9.11.2004 15:24
No to jsem prave udelal a ani HRes neprobehl podle mych predstav - kdyz udelam HRes tak se iPAQ vypne a kdyz me prestane bavit cekat, dam SRes, chvili to nabiha a uprostred se to zas treba zasekne. Tohle se stane treba 2x a pak to nabehne cely.
Kdyz jsem po HRes nainstaloval ceskou lokalizaci (stazenou vcera z sunnysoftu) tak se to behem SRes (v ramci instalace) taky zaseklo. S cistym systemem jen s lokalizaci se mi to taky jednou zaseklo kdyz jsem dal Start/Programy... atd.
PavelR. (2184)|9.11.2004 16:50
[QUOTE="Random65"]No to jsem prave udelal a ani HRes neprobehl podle mych predstav - kdyz udelam HRes tak se iPAQ vypne a kdyz me prestane bavit cekat, dam SRes[/QUOTE]

... SW reset je soucasti procedury HW reset :) - tj. cekat se ma cca 10s a pak zarizeni nastartovat prave SW resetem

[QUOTE]chvili to nabiha a uprostred se to zas treba zasekne. Tohle se stane treba 2x a pak to nabehne cely.[/QUOTE]

... tak to rozhodne normalni neni, kalibrace displeje a dalsi nastavovani by melo probehnout bez jakehokoliv kousnuti. Doporucuji jeste parkrat vyzkouset a pokud se bude situace opakovat, zarizeni reklamovat ...

PavelR.
ipf (2136)|9.11.2004 19:51
Nepoužíváš náhodou PocektNAV? Od doby, co jsem ho nainstaloval, mi také jednou až dvakrát denně hápéčko vytuhne.
Ale příčina může být úplně někde jinde.
Honzabr (192)|9.11.2004 20:16
:(( :(( Budem to muset probrat v sobotu na Sasance.Už vzteky nevidím jak pořád HáEr-setuju:D .Tolik jsem se nad žádným strojem nenatrápil.Myslel jsem, že to dělá jen mně.Zajímavé je,že jsem ze začátku měl pokoj až teď v poslední době to zlobí.Nějak jsem to přičítal češtině ale ta to asi není.Mám pocit ,že je moje 4700 alergická na vše co nemá v ROM :mad: :mad:
ipf (2136)|9.11.2004 20:24
[QUOTE="Honzabr"]:(( :(( Budem to muset probrat v sobotu na Sasance.Už vzteky nevidím jak pořád HáEr-setuju:D .Tolik jsem se nad žádným strojem nenatrápil.Myslel jsem, že to dělá jen mně.Zajímavé je,že jsem ze začátku měl pokoj až teď v poslední době to zlobí.Nějak jsem to přičítal češtině ale ta to asi není.Mám pocit ,že je moje 4700 alergická na vše co nemá v ROM :mad: :mad: [/QUOTE]

Já tedy nějaké větší problémy nepozoruji, s MDÁčkem (obzvlášť s dvojkou) jsem měl problémů daleko víc (teda jen do doby, než mi XP nahrál ROMku 1.60. Pak problémy ustaly, jenže MDÁčko už mělo sbaleno).
Ale stejně to o víkendu probereme.
PS:
Ještě na okraj: kdo chcete, můžete přijet už ve čtvrtek večer.
Sajbrt (113)|9.11.2004 20:41
Taky nemám problémy, ani s betaplayerem a tak - krááásné filmy, obzvlášť kreslené :D :D :D .

Jestli se zasekává při HR i bez karet, tak je to na reklamaci.

Jinak SPB pocket plus má novou verzi právě kvůli 4700. Vše mi už funguje bez problémů, i podsvícení.
Random65 (13)|10.11.2004 09:49
Problem je, ze se to zasekava nepravidelne a tezko to muzu reklamovat proto ze se mi zasekava BetaPlayer a to jen nekdy. Ten zasek pri HRes se mi stal jen jednou a delal jsem to tak 6x. Taky se mi jednou stalo ze po zaseku BetaPlayeru jsem resetoval, v pulce nabihani se to zaseklo, resetoval jsem znovu, zaseklo se to jeste driv a pak uz neslo nic - ANI HRes. Sel jsem na HP support a tam bylo ze mam zadat svoje vyrobni cislo napsany pod baterii. Tak sem vyndal baterii a ono se to vzpamatovalo :!:
Myslite, ze se to muze zasekavat kvuli jednomu programu, kdyz ho jen nainstaluju ale nepouzivam? Ze se nejak zblbnou registry nebo tak neco?
Vcera jsem udelal novou instalaci jen s :
BetaPlayer,
MobiPocket Reader,
TotalCommander
... tak uvidime
Honzabr (192)|10.11.2004 10:00
:yes: To s tou baterii vypaddá na dobrou fintu.Když to funguje při přenastavování Nokií....Vyskouším a podám zprávu.;)
Random65 (13)|11.11.2004 09:08
Tak vcera jsem udelal dalsi testy a zda se, ze muj hx4700 se zasekava kdyz se zahreje - tj. procesor chvili maka. Tim by se vysvetlovalo to, ze mi to pada u prehravani videa.
Nainstaloval jsem na cistej komp jen BetaPlayer, zasunul CF kartu a koukal na film asi 30min, pak se to zaseklo, resetoval sem, dam start/programy a zas se to zaseklo - takhle sem to parkrat resetnul a pak uz to jelo. Zas sem pustil film a za chvilku se to zas zaseklo.

Nez to ale pujdu reklamovat chtel bych mit co nejvetsi jistotu - zkousel nekdo z vas prekomprimovat film PocketDivXEncoderem a pak se na to divat v BetaPlayeru (na celej film treba 2 hod) :?:
Nemate napad jak zatizit procesor jinak nez videem abych z toho vyloucil spatnou funkci tehle programu :?:

Mam takovej pocit ze muj procesor u Intelu zaradili do spatny kategorie - nejspis by mu vic sedelo 512MHz :(
PavelR. (2184)|22.11.2004 20:32
... zasekavani iPAQu 4700 diky prehratemu CPU popisuje dalsi uzivatel zde ...

PavelR.
Random65 (13)|24.11.2004 10:27
Jo tak je videt ze nejsem sam - precejen ten vetrak v pocitaci k necemu je :no:
Random65 (13)|8.12.2004 14:19
Takze za tyden a pul jsem mel iPAQ zpet z reklamace a zda se ze ted uz funguje bez problemu (prehrava filmy i kdyz jsem ho u toho zahral). :)

V HP mi rekli ze vymenili motherboard (coz znamena vsechno krome displaye a case...)