Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 60

Téma: Recenze Think Outside Stowaway Universal Bluetooth Keyboard

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pocket PC zařízení již dlouho není jenom trochu chytřejší diář, ale zvládne toho mnohem, mnohem víc. Vkládání delších textů pomocí softwarové klávesnice či stále nedokonalého rozpoznávání psaného písma však nemusí vyhovovat každému. Naštěstí existuje řešení v podobě malé, rozkládací klávesnice vyrobené firmou Think Outside, která je pro psaní přeci jen vhodnější. Jak vypadá a jak se s ní pracuje si budete moci přečíst v této recenzi.

[IMG]/img/articles/cz/small/0000000178_A6qG2065083200411911822.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recezni.

P.S. Klávesnici ještě mám a asi si ji i koupím, takže pokud máte dotazy, sem s nimi
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Diky za recenzi Pavle, o bluettoth klavesnici se od Think Outside se zajimam jiz nekolik mesicu.
    Ted by me jeste zajimalo - zkousel jste ji nekdo s MDA II? Preci jen MDA II nepouziva Widcomm ovladace.

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od RStein
    Diky za recenzi Pavle, o bluettoth klavesnici se od Think Outside se zajimam jiz nekolik mesicu.
    Ted by me jeste zajimalo - zkousel jste ji nekdo s MDA II? Preci jen MDA II nepouziva Widcomm ovladace.
    Nezkousel, ale jelikoz ji mam pujcenou i na nase "skoleni", bude urcite otestovana i s MDA II.

P.S. Jak tak koukam na tu samolepku na klavesnici, tam MDA II by melo byt podporovane a otestovane...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak to budu muset napsat Ježíškovi. Nevíte někdo jeho mail.adresu?
    Dotazy na Vůdce:
    1. Berete ji s sebou do Krkonoš? (Abychom mohli slintat a obdivovat)
    2. Zkoušel jste v poslední době jinou BT klávku (pro porovnání)?

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Zdeněk Malinský
    1. Beru
    2. Ne, nevim o zadne jine BT klavesnici

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Hm, tak tohle si rozhodně koupím.. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    1. Beru
    2. Ne, nevim o zadne jine BT klavesnici
    ad1. Prima
    ad2. Tady (HP iPAQ BT KB)

Dík za informace.
    Mohl by tam být i obrázek Stowaway klávesnice přímo v akci? Nejlépe při psaní českých znaků do nějakého testovacího dokumentu - s detailem displeje?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Ma byt orig HP. Nevite kdy bude?

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Mohl by tam být i obrázek Stowaway klávesnice přímo v akci? Nejlépe při psaní českých znaků do nějakého testovacího dokumentu - s detailem displeje?
    Mohl, ale nejak nechapu duvod... Kdyz rikam, ze po stisku modreho Fn + znaku "w" na displeji naskoci znak "ě", tak co na tom jeste potrebujes nazorne ukazat? Nebo mi neduverujes?

Nicmene pokud jde o video, tak jsem silne limitovan mym fotoaparatem, jedno video jsem do clanku dal a obavam se, ze detail na displej by byl stejne naprosto necitelny...

P.S. Pokud si to skutecne prejes, zitra neco vyrobim

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Citace Původně odesláno od Milan Švec
    ...duvod... P.S. Pokud si to skutecne prejes, zitra neco vyrobim
    Budu moc rád - protože to konečně uvidím! Nikdo ještě to psaní s BT KB nikde neukázal.
    Stačila by úplně obyčejná fotka k následnému zvětšení - jenom místo těch SW ikon na displeji, když tam budou vidět aspoň trochu ty háčky a čárky ...
    Uděláš mi radost. Budu se mít na co koukat a třeba i těšit ...
    Jinak počkám do pátku, když to nevyjde.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od petrd
    Ma byt orig HP. Nevite kdy bude?
    Asi pred dvema tydny jsem dostal od HP maila a tam prohlasuje, ze bude k dostani behem 2-3 tydnu, tosame tam uvadi i dnes. Mne se ten HP dokonce libi vic, ale on je vetsi a ja potrebuju neco na praci v terenu, ne ze by par mm navic mne zabilo, ale prece jenom. Krome toho cekam na klavesnici uz dost dlouho a dalsi termin bych uz neunesl

Registrace
    Mar 2004

Na web.stránkách Mobilmania se dnes objevil článek o virtuální laserové klávesnici (laseru při práci pomáhá infračervené světlo). Jsou tam i obrázky a odkaz na e-obchod. Cena je 200 US$, což u "převratné" novinky (a kurzu $ vs. Kč) není zase tak moc.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Na web.stránkách Mobilmania se dnes objevil článek o virtuální laserové klávesnici (laseru při práci pomáhá infračervené světlo). Jsou tam i obrázky a odkaz na e-obchod. Cena je 200 US$, což u "převratné" novinky (a kurzu $ vs. Kč) není zase tak moc.
    Noooo, tak teď vážně nevim.. Ta laserová je ještě lepší.. A přidat tiskara, to už mne asi nezabije.. A zajímavá je, že MDA jsou v seznamu podporovaných zařízení pro tuto klávesnici na prvním místě.. Ještě zbývá zjistit, jak je to s českými znaky a neni o čem..:yes:

Registrace
    Mar 2004

Tahle laserová má i tu výhodu, že se nešpiní klávesnice. A když, utřeš si stůl a valíš dál. Jen je otázkou, jak to bude vidět za světla, zda to bude dost čitelné. Už jsem o tom četl asi před rokem. Kdopak a zda-li to bude někdo dovážet? AH Mobile? Sunnysoft? ??? :disgusted:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Prvni zminku o teto klavesnici jsem videl v mobilitach asi pred 2 rokama, ze pry za chvili bude a zatim nic. Mne by tedy na ni vadily 2 veci, neda se to dat treba do klina (a kdyby se to podalo, tak by to vypadalo pekne uchylne) a taky bych necitil ten stisk, myslim ze je hodne dulezity u "velke" klavesnice.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Kde je najlepsie kupit Stowaway Bluetooth Mouse
    Od Brco_ce4you v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-09-2005, 12:10
  2. Recenze iTech Bluetooth Virtual Keyboard
    Od PavelR. v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-07-2005, 15:04