Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaký používáte prohlížeč int.stránek?

Petr Schinzel (84)|7.11.2004 20:30
Co za program používáte na prohlížení internetových stránek na mdáčku?
beecher (9270)|7.11.2004 20:55
PocketIE spolecne s MultiIE...
Petr Schinzel (84)|7.11.2004 21:00
Hm,díky za tip,sice mě ani jedno nic neříká,ale aspoň mám s čím začít hledat.Petr
beecher (9270)|7.11.2004 21:23
PocketIE je Internet Explorer, co je v PDA defaultne, MultiIE najdete zde. :yes:
Petr Schinzel (84)|7.11.2004 22:06
To první sem si myslel,u toho druhýho už mám tak jasno.Díky
Miloš Strouhal (3997)|7.11.2004 22:12
NET FRONT 3.1
Zobrazi vsechny stranky, ktere Pocket Internet Explorer ve spojeni s Multi Internet Explorerem nezvladne..
A naopak, stranky, ktere nezvladne zobrazit NET FRONT 3.1, zvladne zobrazit Pocket Internet Explorer ve spojeni s Multi Internet Explorerem..:D :D :D
Takze se mi ti dva skvele doplnuji...;)
beecher (9270)|7.11.2004 22:22
No, jenze na NetFront to abys tak mel 2GHz PDAcko... ;)
Miloš Strouhal (3997)|7.11.2004 22:44
Ver ze 530MHz je dostacujich...;)
beecher (9270)|8.11.2004 01:15
[QUOTE="xp"]Ver ze 530MHz je dostacujich...;) [/QUOTE]No, mne ani to nestačilo...
Je to sice hezký, co všechno to podporuje, ale na stránky, které nejsou optimalizovány pro PDA z DP2 raději nelezu, viz třeba IDOS...
Miloš Strouhal (3997)|8.11.2004 01:57
[QUOTE="beecher"][QUOTE="xp"]Ver ze 530MHz je dostacujich...;) [/QUOTE]No, mne ani to nestačilo...
Je to sice hezký, co všechno to podporuje, ale na stránky, které nejsou optimalizovány pro PDA z DP2 raději nelezu, viz třeba IDOS...[/QUOTE]

Aha, zajímavé je, že ačkoliv není IDOS optimalizován pro PDA, Net Front si s ním vcelku hravě poradí..a zobrazuje jej korektně..;)
Já už na MDA lezu na všemožné stránky, a jejich optimalizaci neřeším právě proto, že to jeden z prohlížečů téměř vždy zvládne zobrazit.. tak proč tam nelézt?..:D ;) Právě proto hádám byla založena tato diskuse, aby se zjistilo který z prohlížečů je nejlepší, ne? Tak ja tvrdím, že kombinace obou již zmiňovaných.. Ačkoliv to samozřejmě není zadarmo, obojí něco stojí..:?
Ale výsledek je vcelku slušný.;)
Radek Novák (309)|8.11.2004 06:41
[QUOTE="xp"]NET FRONT 3.1
Zobrazi vsechny stranky, ktere Pocket Internet Explorer ve spojeni s Multi Internet Explorerem nezvladne..
A naopak, stranky, ktere nezvladne zobrazit NET FRONT 3.1, zvladne zobrazit Pocket Internet Explorer ve spojeni s Multi Internet Explorerem..:D :D :D
Takze se mi ti dva skvele doplnuji...;) [/QUOTE]

Skvely ;) , neco takoveho jsem potreboval vedet...

Nevite jestli uz existuje opera pro PPC? Ta by taky nemusela byt nejhorsi ne?
blue_ce4you (42)|8.11.2004 13:05
Cau, souhlasim ze Netfront je super i na loox600 nabihani je rychly vcetne java skriptovani, coz je napriklad na oskarovych strankach pri odesilani sms. Ale ramy mu nejak nejdou a defaultni explorer s ftxpbrowserem je dobra volba i tam,kde si chcete precist zdrojak.
Radek Novák (309)|8.11.2004 15:57
JE to skvelej prohlizec "NetFront"... vse zobrazil korektne a na LOOX 720 behal bez problemu...
Ruka_ce4you (86)|14.11.2004 16:20
NetFront neni spatny. Ale je strasne narocny na HW (podle me). Nekdy se mi i krapet prerusi MP3 pri vykreslovani stranek :(
Ale jinak jsem velice spokojeny. Hlavne zvlada tlacitka na ktere je poveseny nejaky skript a to je pro me dulezite ;)
Miloš Strouhal (3997)|16.11.2004 11:35
[QUOTE="Ruka"]NetFront neni spatny. Ale je strasne narocny na HW (podle me). Nekdy se mi i krapet prerusi MP3 pri vykreslovani stranek :(
Ale jinak jsem velice spokojeny. Hlavne zvlada tlacitka na ktere je poveseny nejaky skript a to je pro me dulezite ;) [/QUOTE]

Mám stále nataktován procesor na minimálně 472MHz a běžně 530MHz již několik měsíců, takže Net Front se mi nijak nekouše, naštěstí..:yes:
beecher (9270)|16.11.2004 11:47
Tak jsem si vcera asi hodinu s NetFrontem hral a reknu vam teda nic moc... :( Hlavne teda ten rendering stranek... Proc to nepouziva nejake standardni Windows ovladaci prvky? Vzdyt to vypada naprosto priserne...
Miloš Strouhal (3997)|16.11.2004 12:07
Já nemám Net Front nainstalován proto, abych vzdychal opojením nad tím, jak krásně zobrazuje stránky či jaké to má ovládací prvky apod..
Mam jej nainstalován jen kvůli tomu, že korektně zobrazí!!! :yes: všechny stránky na nichž si Internet Explorer se svou nadstavbou Multi IE ani neškrtne!:((
ifco_ce4you (186)|16.11.2004 12:59
Netfront je super.Tym netvrdim ze PocketIE je zly.Ale ma nejake musky.Na druhu stranu ani Netfront nie je bez musiek.Ale ma ich menej. Chcelo by to novu verziu NetFrontu.A prave zistujem ze uz je. 3.2 :-)
Pavlucha (1496)|16.11.2004 13:42
[QUOTE="xp"]Já nemám Net Front nainstalován proto, abych vzdychal opojením nad tím, jak krásně zobrazuje stránky či jaké to má ovládací prvky apod..
Mam jej nainstalován jen kvůli tomu, že korektně zobrazí!!! :yes: všechny stránky na nichž si Internet Explorer se svou nadstavbou Multi IE ani neškrtne!:(( [/QUOTE]


... a můj NetFront jsi viděl, že jo ... :D :D :D
Na HX4700 neběží, zpomalí se na 5% výkonu (který XP popisuje) a nehne se a nehne se. Všechno asi hodně záleží na Hardwaru.

To XP Můžeš mi poslat link na nějakou stránku, kterou IE s MultiIE nezobrazí?
Já na žádnou zatím nenarazil ...
Miloš Strouhal (3997)|16.11.2004 13:51
Ted jako na potvoru si na zadnou nevzpomenu, ale jakmile na nejakou narazim, poslu ti ji na mejl..;)
Crusader_ce4you (624)|16.11.2004 14:01
No, já bych zkusil třeba seznam.cz . Ten se zrovna moc korektně na IE nezobrazuje ;)
MaxD (33)|16.11.2004 14:49
NetFront je jedinej prohlížeč, na kterým mně funguje banking od GECB. Navíc pokud se tu někdo bavil o IDOSu, tak NetFront umí zobrazit i WML, takže si krásně vyhledávám přes wap.vlak.cz a to normálně přes profil internet (eurotel). Co mě na něm ale štve je, jakej to je "pomalík", a taky, že se mi konkrétně na mobilním iDnesu nezobrazují konce řádků. Takže souhlasím s XP, že ideální je používat oba prohlížeče.
beecher (9270)|16.11.2004 15:07
To (seznam.cz) ani v NetFrontu a ani na jeden mod wrappingu...
MaxD (33)|16.11.2004 15:35
Od korektního zobrazování je mini.seznam.cz
Jo a ještě jsem si vzpomněl, že se mi v NetFrontu nezobrazuje korektně čeština na některých stránkách.
Pavlucha (1496)|16.11.2004 15:46
[QUOTE="Crusader"]No, já bych zkusil třeba seznam.cz . Ten se zrovna moc korektně na IE nezobrazuje ;) [/QUOTE]

Mně se zobrazuje Seznam naprosto korektně. :cool:
beecher (9270)|16.11.2004 15:49
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="Crusader"]No, já bych zkusil třeba seznam.cz . Ten se zrovna moc korektně na IE nezobrazuje ;) [/QUOTE]

Mně se zobrazuje Seznam naprosto korektně. :cool: [/QUOTE]
V PocketIE? Mne taky... A tobe na Hx urcite bude daleko lepe nez mne na DP2...
Jinak NetFront nacetl z www.seznam.cz pouze prvni tretinu a pak se uplne hryzl, neco se snazil stahovat a ani po 5 minutach to nemel...
Coz PocketIE uz davno melo hotove... :yes:
Crusader_ce4you (624)|16.11.2004 21:21
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="Crusader"]No, já bych zkusil třeba seznam.cz . Ten se zrovna moc korektně na IE nezobrazuje ;) [/QUOTE]

Mně se zobrazuje Seznam naprosto korektně. :cool: [/QUOTE]
V PocketIE? Mne taky... A tobe na Hx urcite bude daleko lepe nez mne na DP2...
Jinak NetFront nacetl z www.seznam.cz pouze prvni tretinu a pak se uplne hryzl, neco se snazil stahovat a ani po 5 minutach to nemel...
Coz PocketIE uz davno melo hotove... :yes:[/QUOTE]

No to se docela máte. Mě se zobrazuje neúplný a ještě blbě zformátovaný.
maniacos (6)|21.11.2004 13:39
nevim co furt resite, ja pouzivam PocketIE ve spojeni s SPB PocketPlus; a vubec si nestezuju;)
Pajoch_ce4you (4)|22.11.2004 23:34
Používám PocketIE a po zahájení načítání Seznam.cz mi to cele(PIE) spadne.U jinych serverů ten problem nemám.Stává se to někomu? Nepomohl mi ani nechtěný HR po aktualizaci antiviru:((
hybo (3107)|23.11.2004 11:11
[QUOTE="Pajoch"]Používám PocketIE a po zahájení načítání Seznam.cz mi to cele(PIE) spadne.U jinych serverů ten problem nemám.Stává se to někomu? Nepomohl mi ani nechtěný HR po aktualizaci antiviru:(( [/QUOTE]
ano, stava se to me a dalsim, chyba je na strance seznamu, resp. mozna je chyba v PIE, ktera si spatne vysvetluje nejakej tag :-)
MaxD (33)|25.11.2004 10:58
S tím seznamem jsem to vyřešil jednoduše: mini.seznam.cz Je tam všechno.
beecher (9270)|25.11.2004 12:20
To sice je, ale mam problem... Proc se mi po kliknuti na jakykoliv odkaz otevre normalni verze Seznamu (teda kdyz jsem mel jeste DP2)?
Ze by ani jeden! link nevedl na na mini.seznam.cz verzi?
elit (168)|14.3.2005 14:39
[QUOTE="xp"]Mám stále nataktován procesor na minimálně 472MHz a běžně 530MHz již několik měsíců, takže Net Front se mi nijak nekouše, naštěstí..:yes: [/QUOTE]

Pomoci ceho taktujes?
kopec_ce4you (236)|14.3.2005 17:07
[QUOTE="hybo"]ano, stava se to me a dalsim, chyba je na strance seznamu, resp. mozna je chyba v PIE, ktera si spatne vysvetluje nejakej tag :-)[/QUOTE]
IE pada, ale s MultiIE to vydrzi... :?
Jinak MutiIE pouzivam a vse se zobrazuje spravne, obcas je to rozhazeny, ale staci odskrtnout "fit on screen" a je to ok... teda ok, je to jak na kompu
Umi NetFront fullscreen zobrazeni ?

Uz se tesim na Operu :) :yes:
asdfg (62)|24.3.2005 20:34
Stranku kterou netusim jak dozobrazit: ahmobile.cz. Me se na hx4700 nezobrazuje leve okno... vam ano?
elit (168)|24.3.2005 21:29
[QUOTE="asdfg"]Stranku kterou netusim jak dozobrazit: ahmobile.cz. Me se na hx4700 nezobrazuje leve okno... vam ano?[/QUOTE]

Prave jsem to zkousel na iPaq rx3100 a videl jsem vse co jsem videt mel...i leve okno.
oltcit (1098)|5.4.2005 01:08
Máme tu Netfront vo verzii 3,20
trial downlink;)
Škoda že zatiaľ len v japonskej verzii:no: ale pripadá mi podstatne rýchlejší ako 3,10 a podporuje konečne VGA rozlíšenie:yes:
00057894_netfront32_w8Mt.jpg
Nosac (86)|12.5.2005 20:45
[QUOTE="kopec"]IE pada, ale s MultiIE to vydrzi... :?
Jinak MutiIE pouzivam a vse se zobrazuje spravne, obcas je to rozhazeny, ale staci odskrtnout "fit on screen" a je to ok... teda ok, je to jak na kompu
Umi NetFront fullscreen zobrazeni ?

Uz se tesim na Operu :) :yes: [/QUOTE]

Ten problem je v tech jejich vnorenejch reklamach... v levem hornim rohu...toto dělá (teda na tom seznamu)
HelaPC (130)|30.5.2005 23:24
Tak jsem si na popud tyhle diskuze nainstaloval netFront 3.1 a MultiIE.
Problém mi to vyřešilo jen z části. Potřebuju nastavovat WiFi AP nejčastěji Ovislink 1120 přes WEB. Pokud to někdo zná je to v asp. Pomoci odkazu ip/WLsecurity.asp se mi NetFrontu korektně zobrazí stránka kde jsou tlačítka Dole Aply a Reset aktivní a nahoře Set WepKey neaktivní a tam já zrovna chci.
Nevim jak se tam dostat. Dík pokud někdo pomůže.
HelaPC (130)|30.5.2005 23:24
Tak jsem na to přišel. Pokud to někoho zajímá je to ip/wlwep.asp
Jinak opravdu NetFront :yes:
IntEx_ce4you (130)|21.6.2005 13:04
[QUOTE="HelaPC"]Tak jsem si na popud tyhle diskuze nainstaloval netFront 3.1 a MultiIE.
Problém mi to vyřešilo jen z části. Potřebuju nastavovat WiFi AP nejčastěji Ovislink 1120 přes WEB. Pokud to někdo zná je to v asp. Pomoci odkazu ip/WLsecurity.asp se mi NetFrontu korektně zobrazí stránka kde jsou tlačítka Dole Aply a Reset aktivní a nahoře Set WepKey neaktivní a tam já zrovna chci.
Nevim jak se tam dostat. Dík pokud někdo pomůže.[/QUOTE]
Na toho Ovise se Ti podivam, hodne s nimi delam, ale PDAcko mam jen kratce, takze jsem jejich WEBovy rozhrani pres to jeste nezobrazoval. Kazdopadne ho mam prolezeny v Linuxu do psoledniho tagu ;)
RadekV (25)|21.6.2005 18:38
Co takhle Mozilla na PDA ? V dohledu :)

http://www.mozilla.org/projects/minimo/downloads.html
beecher (9270)|21.6.2005 19:40
Ktere se probira zde... ;)
Feel_ce4you (45)|21.6.2005 20:12
Zato Opera bohužel v nedohlednu;) Existuje pro hafo zařízení od Symbianu přes Samrtphone až po Psiony! Ale pro PPC nic. Že by diksriminace? :dead: A přitom je to na PC alespoň pro mě best browser se kterým jsem fakt spokojenej...
Pavlucha (1496)|22.6.2005 00:47
No - myslím si, že WM pro ně nejsou úplně na prvním místě žebříčku priorit. Upřímně - nedivím se jim. :D
RadekV (25)|22.6.2005 15:51
[QUOTE="beecher"]Ktere se probira zde... ;)[/QUOTE]

No jo, nevsim jsem si, diky!

:cool:
xkovi_ce4you (568)|23.6.2005 12:58
Tak sem se po precteni zdejsi diskuze odhodlal vyzkouset take oboji, jak Netfront 3.2 eng, tak i multiIE. Netfront funguje skvele (zvlaste funkcni sms brana oskara me moc tesi),ale mam nepatrny problem s multiIE. Pri instalaci z .cab me na konci instalace napise "multiie nelze najit (nebo nekterou z jeho komponent), ujistete se ze soubor a cesta jsou spravne.. atd.. Pri spusteni IE se ovsem zda, ze je vse ok, multiIE funguje. Jedine, co nefunguje je ikona multiIE v programech, ta pri tapnuti neudela nic.. tak nevim, zda to mam nechat plavat, kdyz v exploreru je vse ok, nebo mam zkoumat, jak to vyresit. Nemel nekdo podobny problem?
Zdenek Malinsky (9781)|23.6.2005 13:21
Ad Muli IE
Máš ho doufám nainstalován v PDA a ne na kartě? Jinak při používání jen klikneš na ikonu PIE (ne MuliIE) a pokud je vše v pořádku běží to zároveň. Pokud jdou ukládat soubory, jde otevřít ve více oknech, myslím, že je vše v pořádku.
xkovi_ce4you (568)|24.6.2005 11:07
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Ad Muli IE
Máš ho doufám nainstalován v PDA a ne na kartě? Jinak při používání jen klikneš na ikonu PIE (ne MuliIE) a pokud je vše v pořádku běží to zároveň. Pokud jdou ukládat soubory, jde otevřít ve více oknech, myslím, že je vše v pořádku.[/QUOTE]

samozrejme ze je v PDA a ne na karte ;) Jo,vse co pises, mi to dela, zda se, jako by bylo vse ok, vic oken jde otevrit, objevilo se i vylepsene menu atd... Ale jsem perfekcionalista a to, ze mi pri instalaci z .cab hazi takove chyby jako ze nemohl najit cestu a pak to funguje, tak to me vadi. A od ikony multiIE v programech bych aspon cekal, ze me hodi do menu multiIE options a ne, ze mi tam bude jen obejdovat a je vlastne k nicemu. Stejne tak pri pokusu o odinstalaci mi hazi chyby, ze nelze odinstalovat, ze nektere soubory jsou pouzivany atd.. takze i kdybych chtel (byl bych ale blazen :) ), tak se do pristiho HR multiIE uz nezbavim :D
xkovi_ce4you (568)|24.6.2005 11:50
A jeste jeden dotaz, kdyz uz se tu nekteri rozplyvaji nad tim, jak netfront ovlada oskarovu sms branu..je normalni, ze se otevre nekolik oken, pricemz pokud chci pohodlneji psat,tak si musim "okno" kde se vyplnuje cislo,kod a text jaksi roztahnout po cele obrazovce,abych to netukal do jednoho z asi 4 oken,ktere se po nacteni sms brany objevi?
Neni nejaky zpusob,jak to vyresit?