Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s Agile messenger

Petr Schinzel (84)|7.11.2004 18:00
Ahoj,potřebuju poradit,nebo pomoct.Nainstaloval jsem si agille messenger,ale vždy když se chci připojit,tak mám smůlu avždycky musím udělat měkkej reset a až potom se jsem schopnej připojit.zkoušel jsem i novou verzi,kterou mě to nutilo stáhnout,ale ta se tak nehorázně kousala,že sem se vrátil k té staré a vždy když chci na icq,tak restartuju.Už mě to ale přestává bavit a tak se ptám jestli někdo ze zkušených mazáků neví co s tím?popřípadě mi prosím na icq poraďte něco jiného,spolehlivějšího.Díky.Petr
Scythe_ce4you (130)|7.11.2004 19:00
Icq for ppc - hnusne ale funkcne
beecher (9270)|7.11.2004 19:08
No já s poslední verzí Agile tenhle problém teda rozhodně nemám...
Scythe_ce4you (130)|7.11.2004 20:25
[QUOTE="beecher"]No já s poslední verzí Agile tenhle problém teda rozhodně nemám...[/QUOTE]

akurat ze ked s A3 posielam spravy nechodia ludom co maju icq for ppc
solory (201)|7.11.2004 20:40
ááá, už vím kde je problém. spouště známých nechodí zprávy, tak problém je agile messenger.
po HE jsem zkusil novou verzi AM, ale bez úspěchu. prostě komunikace někdě vázla. tak jsem zkusil odinstalovat, ale bohužel nejde smazat využívaný .dll soubor, tak jsem ji přeinstaloval a začal fungovat... ale nějak na půl. s lidma na PC momentálně připojenýma se domluvím, ale s lidma na PPC nebo OFFline prostě nic., takže nemáte někdo ponětí, jak odstřelit spuštěné programy z paměti (ty co nejsou vidět, jako čeština, agile messenger atd?)?
jinak agile messenger se mi dokáže připojit jen tehdy, pokud spojení k netu naváže sám, pokud jsem již připojen a spustím AM tak se ne a ne spojit, ale pokud spustím AM a ten si vyžádá spojení k netu tak funguje, a taky vše ostatním.
Wuffi (1599)|7.11.2004 20:47
[QUOTE="solory"]ááá, už vím kde je problém. spouště známých nechodí zprávy, tak problém je agile messenger.
po HE jsem zkusil novou verzi AM, ale bez úspěchu. prostě komunikace někdě vázla. tak jsem zkusil odinstalovat, ale bohužel nejde smazat využívaný .dll soubor, tak jsem ji přeinstaloval a začal fungovat... ale nějak na půl. s lidma na PC momentálně připojenýma se domluvím, ale s lidma na PPC nebo OFFline prostě nic., takže nemáte někdo ponětí, jak odstřelit spuštěné programy z paměti (ty co nejsou vidět, jako čeština, agile messenger atd?)?
jinak agile messenger se mi dokáže připojit jen tehdy, pokud spojení k netu naváže sám, pokud jsem již připojen a spustím AM tak se ne a ne spojit, ale pokud spustím AM a ten si vyžádá spojení k netu tak funguje, a taky vše ostatním.[/QUOTE]

Deaktivovals pred tou deinstalaci ten Today plugin?
beecher (9270)|7.11.2004 20:51
[QUOTE="Miroslav Lovíšek"][QUOTE="beecher"]No já s poslední verzí Agile tenhle problém teda rozhodně nemám...[/QUOTE]

akurat ze ked s A3 posielam spravy nechodia ludom co maju icq for ppc[/QUOTE]
Kdyz jsem jim ta hruza, ktere ustrnul vyvoj, libi, tak to maji pak tezke...
solory (201)|7.11.2004 21:01
jistěže jsem to deaktivoval, stále je ten DLL soubor v paměti a nedá se odinstalovat ani přeinstalovat starší verzí. mám smůlu. kde v registrech najdu startup?
beecher (9270)|7.11.2004 21:27
Deaktivujte v Today Pluginech, soft-reset a pak odinstalovat...
solory (201)|7.11.2004 21:29
taky jsem to nechápal, že i s výše uvedeným (logickým) postupem to prostě v paměti zas JE.
beecher (9270)|7.11.2004 22:23
Tak zkus z www.phm.lu stahnout task manager (nebo nejaky task manager) a zkusit ho zabit...