Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Podivnej bug na 4700ce

Namornik. (184)|7.11.2004 14:05
Cus

Mam v ramce obsazenu asi polovinu pameti, tj. neustale se snazim mit kolem 30MB volna. Obcas se mi ale stava, ze se mi objevi hlaska ze je kriticky nizky stav hlavni pameti. Podivam se na stav pameri a je tam treba jen 1MB volneho prostoru. Zavru vsechny programy a je tam pouze 1.5-2MB volneho prostoru. Dam sodt reset a je tam opet 32mb volna. Jak je to mozne???

Koukam jsem se kdyz se mi to stalo do jednotlivych adresaru, ale nenasel jsem tech 32mb navic. My dokuments mely asi 1mb, program files asi 11. Dival jsem se i do windows adresare ale vsechny podadresare mely asi 3MB a zakladni adreasar jen same male soubory. Tak nevim
PavelR. (2184)|7.11.2004 15:43
... tomu se rika "memory leak" a navine bude pravdepodobne jedna nebo vice aplikaci, ktera po ukonceni korektne neuvolni zabranou pamet. V techto pripadech pomuze opravdu jen SW reset. Jinak nekolik malo tipu jak usetrit pamet na iPAQu 4700 najdes zde ...

PavelR.
ihorak (107)|8.11.2004 06:58
[QUOTE="Namornik."]Cus

Mam v ramce obsazenu asi polovinu pameti, tj. neustale se snazim mit kolem 30MB volna. Obcas se mi ale stava, ze se mi objevi hlaska ze je kriticky nizky stav hlavni pameti. Podivam se na stav pameri a je tam treba jen 1MB volneho prostoru. Zavru vsechny programy a je tam pouze 1.5-2MB volneho prostoru. Dam sodt reset a je tam opet 32mb volna. Jak je to mozne???

Koukam jsem se kdyz se mi to stalo do jednotlivych adresaru, ale nenasel jsem tech 32mb navic. My dokuments mely asi 1mb, program files asi 11. Dival jsem se i do windows adresare ale vsechny podadresare mely asi 3MB a zakladni adreasar jen same male soubory. Tak nevim[/QUOTE]


Chyba je myslím jinde. Sice mi nezůstává tak 2MB, ale víc, ale zjstil jsem, že se to stává když zapnu BT, něco přenesu a zase BT vypnu. Todle zopakuju tak 3x a musím dát SR, protože nemám paměť! Takže je to BT!!!
kubisz (1054)|14.11.2004 00:39
mne se to taky deje, ale po pripojeni CF jacketu...v diskuzi mi bylo receno, ze reseni to nema a ze je to zpusobeny cacheovanim PDA, hm...
Netlife (18)|14.11.2004 03:03
No, mne to dela taky BT, i kdyz mam pres 20MB volne pameti, BT ohlasi, ze se musel ukoncit kvuli malo pameti a ze je potreba restartovat. No a nic jineho ani nezbyva ... a to vsechno bez dalsich spustenych aplikaci a pres 20MB volne pameti.
Jerry Salcer (197)|14.11.2004 10:27
Je celkem jedno s čím pracujete. Ubývá paměti tak dlouho, než prostě 1x až 2x za den při běžné práci děláte softreset. Zkoušel jsem třeba změnit u 30 kontaktů kategorii. Nechá mě to udělat max 8-9 kontaktů a jsem na 1,5MB paměti a resetuju. (a to mám 34MB volna)To samé kdo si myslí, že udělá obnovu zálohy z karty. Neudělá to bez HW resetu, protože při obnově ze zálohy někde kolem 99% vám to napíše, že je nedostatek paměti, abyste ukončili aplikace či přesunuli úložnou paměť na operační, nic platný. Zálohu neobnovíte. Nejdřív se musí HW resetovat a pak v pohodě obnovit zálohu z karty, jde to potom jak po másle.:D