Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Smartmaps pre SR

ivanmart07 (88)|6.11.2004 17:24
Na www.pdamapy.cz som našiel verziu Smartmaps autoaslas pre SR. Na stránke výrobcu som však zatiaľ žiadny odkaz nenašiel. Máte už niekto tento produkt zakúpený, resp. dá sa už zakúpiť. Privítal by som skúsenosti, resp. popis pokrytia a aktuálnosť máp. Ako je to s navigáciou v Smartmaps ? Výrobca sľubuje novú verziu Smartmaps navigator, ale neviem ako je to v tejto verzii.
VitaH. (52)|7.11.2004 21:47
[QUOTE="ivanmart07"]Na www.pdamapy.cz som našiel verziu Smartmaps autoaslas pre SR. Na stránke výrobcu som však zatiaľ žiadny odkaz nenašiel. Máte už niekto tento produkt zakúpený, resp. dá sa už zakúpiť. Privítal by som skúsenosti, resp. popis pokrytia a aktuálnosť máp. Ako je to s navigáciou v Smartmaps ? Výrobca sľubuje novú verziu Smartmaps navigator, ale neviem ako je to v tejto verzii.[/QUOTE]

Autoatlas SR by mel byt v prodeji behem nasledujicich 14 dni. Ovsem zatim bez routingu (GPS navigace), ten by mel byt k dispozici cca do mesice.
ivanmart07 (88)|15.12.2004 14:43
Vie niekto poradiť, kde by sa dal kúpiť smartmaps pre SR cez internet ? Najradšej by som si to stiahol a počkal na registračný kód tak ako to funguje pri niektorých programoch na Handandgo. Platba kreditkou mi vyhovuje. ďakujem za radu.
hybo (3107)|16.12.2004 20:01
nemal by to byt problem ani u nas
ivanmart07 (88)|17.12.2004 19:13
Ale Smartmaps pre SR u Vas v ponuke nevidim. Alebo neviem hladať ?
Kocir (836)|17.12.2004 20:54
[QUOTE="ivanmart07"]Ale Smartmaps pre SR u Vas v ponuke nevidim. Alebo neviem hladať ?[/QUOTE]

PRISTI TYDEN BUDOU K DISPOZICI. JE MOZNE PAK PRIMO I KONTAKTOVAT FIRMU ELKO V PRIEVIDZI (WWW.ELKO.SK).