Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Pomoc! Nejde mi odeslat priloha...

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Prosim o pomoc...
    Mam iPAQ h5550 s VM2003 a nemdari se mi do nove zpravy (emailu) dostat prilohu.
    Pokus konci hlaskou "Neni mozne pridat prilohu. Overte spravnost zasuvne karty. V pripade, ze Vase zarizeni uklada prilohy na zasuvnou kartu, musite vlozit zasuvnou kartu."

Vtip je v tom, ze nevkladam zadny soubor z karty a tato hlaska je i kdyz SD kartu pro jistotu vytahnu...

Diky predem.

Ed
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Ed
    Prosim o pomoc...
    Mam iPAQ h5550 s VM2003 a nemdari se mi do nove zpravy (emailu) dostat prilohu.
    Pokus konci hlaskou "Neni mozne pridat prilohu. Overte spravnost zasuvne karty. V pripade, ze Vase zarizeni uklada prilohy na zasuvnou kartu, musite vlozit zasuvnou kartu."

Vtip je v tom, ze nevkladam zadny soubor z karty a tato hlaska je i kdyz SD kartu pro jistotu vytahnu...

Diky predem.

Ed
    Nejsi jediný, komu se to nedaří. Místo zakládání dalších diskusí ale stačí použít tlačítko hledej, kde najdeš např. toto fórum. Ale nejspíš ti to nepomůže, stejně jako mně, takže tě čeká HáeR.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

To jsem nasel a nepomohlo...
    HR myslis "hard reset"? Tzn. ze musim vsechen soft nahrat znovu, nebo muzu pouzit restore ze zalohy pred HR?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

HR myslis "hard reset"? Tzn. ze musim vsechen soft nahrat znovu, nebo muzu pouzit restore ze zalohy pred HR?
    Můžeš zkusit obnovu z předchozích záloh, ale moje zkušenosti jsou takové, že ti pomůže pouze Há(rd)eR(eset).
    Ale nezoufej, já jsem včera přeinstaloval a dnes už mi nejdou přílohy odesílat také. Problém bude zřejmě v definici cest, kdy pokud zadáš "ukládat přílohy na paměťovou kartu" systém zblbne a následě neví, kam šáhnout.
    Tak zkus zálohu a pak uvidíš.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

To jsem overil a nikdy jsem to nemel zapnuty...
    Pokud tedy selhaa Outlook - nevite o nejakem dobrem emailovem klientovi pro Pocket PC?
    Diky predem i zadem...

Citace Původně odesláno od ipf
    Můžeš zkusit obnovu z předchozích záloh, ale moje zkušenosti jsou takové, že ti pomůže pouze Há(rd)eR(eset).
    Ale nezoufej, já jsem včera přeinstaloval a dnes už mi nejdou přílohy odesílat také. Problém bude zřejmě v definici cest, kdy pokud zadáš "ukládat přílohy na paměťovou kartu" systém zblbne a následě neví, kam šáhnout.
    Tak zkus zálohu a pak uvidíš.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Momentalne WebIS Mail (placeny) a nebo muj planovany free mail4pocket, ale ten nez bude...

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Diky moc za radu a kdy ze bude ten mail4pocket? Uz pristi tyden?

Citace Původně odesláno od beecher
    Momentalne WebIS Mail (placeny) a nebo muj planovany free mail4pocket, ale ten nez bude...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Diky moc za radu a kdy ze bude ten mail4pocket? Uz pristi tyden?
    Dobrovolně se přiznávám, že kdy ten bude, to vážně nevím... Do konce roku určitě ne... Snad někdy příští rok...

Podobná témata

1. HTC Touch HD - problém - nejde odeslat SMS
    Od Beleval_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 31-12-2008, 10:29
  2. Nejde odeslat sms
    Od louze v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-05-2006, 17:57
  3. Nejde mi naflešovat MDA! Prosim o pomoc!
    Od unicos v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-05-2006, 09:53
  4. nejde odeslat email
    Od Tazz1_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 20-04-2006, 22:18
  5. Nejde odeslat SMS na MDA II
    Od ElSoft v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 05-05-2005, 19:57