Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomoc! Nejde mi odeslat priloha...

Ed_ce4you (4)|6.11.2004 13:00
Prosim o pomoc...
Mam iPAQ h5550 s VM2003 a nemdari se mi do nove zpravy (emailu) dostat prilohu.
Pokus konci hlaskou "Neni mozne pridat prilohu. Overte spravnost zasuvne karty. V pripade, ze Vase zarizeni uklada prilohy na zasuvnou kartu, musite vlozit zasuvnou kartu."

Vtip je v tom, ze nevkladam zadny soubor z karty a tato hlaska je i kdyz SD kartu pro jistotu vytahnu...

Diky predem.

Ed
ipf (2136)|6.11.2004 13:19
[QUOTE="Ed"]Prosim o pomoc...
Mam iPAQ h5550 s VM2003 a nemdari se mi do nove zpravy (emailu) dostat prilohu.
Pokus konci hlaskou "Neni mozne pridat prilohu. Overte spravnost zasuvne karty. V pripade, ze Vase zarizeni uklada prilohy na zasuvnou kartu, musite vlozit zasuvnou kartu."

Vtip je v tom, ze nevkladam zadny soubor z karty a tato hlaska je i kdyz SD kartu pro jistotu vytahnu...

Diky predem.

Ed[/QUOTE]

Nejsi jediný, komu se to nedaří. Místo zakládání dalších diskusí ale stačí použít tlačítko hledej, kde najdeš např. toto fórum. Ale nejspíš ti to nepomůže, stejně jako mně, takže tě čeká HáeR.
Ed_ce4you (4)|6.11.2004 13:34
To jsem nasel a nepomohlo...
HR myslis "hard reset"? Tzn. ze musim vsechen soft nahrat znovu, nebo muzu pouzit restore ze zalohy pred HR?
ipf (2136)|6.11.2004 14:33
[QUOTE="Ed"]To jsem nasel a nepomohlo...
HR myslis "hard reset"? Tzn. ze musim vsechen soft nahrat znovu, nebo muzu pouzit restore ze zalohy pred HR?[/QUOTE]

Můžeš zkusit obnovu z předchozích záloh, ale moje zkušenosti jsou takové, že ti pomůže pouze Há(rd)eR(eset).
Ale nezoufej, já jsem včera přeinstaloval a dnes už mi nejdou přílohy odesílat také. Problém bude zřejmě v definici cest, kdy pokud zadáš "ukládat přílohy na paměťovou kartu" systém zblbne a následě neví, kam šáhnout.
Tak zkus zálohu a pak uvidíš.
Ed_ce4you (4)|6.11.2004 14:57
To jsem overil a nikdy jsem to nemel zapnuty...
Pokud tedy selhaa Outlook - nevite o nejakem dobrem emailovem klientovi pro Pocket PC?
Diky predem i zadem...

[QUOTE="ipf"][QUOTE="Ed"]To jsem nasel a nepomohlo...
HR myslis "hard reset"? Tzn. ze musim vsechen soft nahrat znovu, nebo muzu pouzit restore ze zalohy pred HR?[/QUOTE]

Můžeš zkusit obnovu z předchozích záloh, ale moje zkušenosti jsou takové, že ti pomůže pouze Há(rd)eR(eset).
Ale nezoufej, já jsem včera přeinstaloval a dnes už mi nejdou přílohy odesílat také. Problém bude zřejmě v definici cest, kdy pokud zadáš "ukládat přílohy na paměťovou kartu" systém zblbne a následě neví, kam šáhnout.
Tak zkus zálohu a pak uvidíš.[/QUOTE]
beecher (9270)|6.11.2004 15:02
Momentalne WebIS Mail (placeny) a nebo muj planovany free mail4pocket, ale ten nez bude...
Ed_ce4you (4)|6.11.2004 18:48
Diky moc za radu a kdy ze bude ten mail4pocket? Uz pristi tyden?
:)


[QUOTE="beecher"]Momentalne WebIS Mail (placeny) a nebo muj planovany free mail4pocket, ale ten nez bude...[/QUOTE]
beecher (9270)|6.11.2004 23:55
[QUOTE="Ed"]Diky moc za radu a kdy ze bude ten mail4pocket? Uz pristi tyden?
:) [/QUOTE]
Dobrovolně se přiznávám, že kdy ten bude, to vážně nevím... Do konce roku určitě ne... Snad někdy příští rok...