Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s rychlostí FSC Pocket Loox 720?

iloveyou (64)|6.11.2004 12:16
Zdravím,
kolega má asi týden tohle pocket pc a společně jsme porovnávali jeho rychlost s Ipaqem 4150.

Zatím jsme nedělali benchmarky, ale zloušeli jsem rychlost zobrazení a otevírání dokumentů pdf v acrobatu 2, hratelnost nějakých her (např. Sky force) a závěr byl dost překvapující, protože Ipaq zvítězil na plné čáře, idyž papírově je slabší.

Proto by mě zajímala rychlost windows mobile 2003 se na ipacíh a na jiných pocket pc.

P.S. Pocket loox mi přišel hodně pomalý (i po hardwarovém resetu), že by nějaká chybička v hardwaru, díky za každou radu.
Radek Novák (309)|6.11.2004 14:19
Ja jsem zkousel hru Warfare Incorporated a kdyz tam bylo dost jednotek, tak se to uz taky trochu trhalo...
iloveyou (64)|6.11.2004 15:12
Když jsem zkoušel například to pdf, tak se vykreslovala stránka po jednom řádku a ještě strašně dlouho (a ten stejný dokument na ipaqu nádherně rychle). Myslíte že to může být hardwarový problém?
Crusader_ce4you (624)|6.11.2004 15:37
Zkuste si v systému nastavit procesor do režimu TURBO. To by mělo pomoci.
Radek Novák (309)|7.11.2004 10:52
[QUOTE="Crusader"]Zkuste si v systému nastavit procesor do režimu TURBO. To by mělo pomoci.[/QUOTE]

Bohuzel v mem pripade TURBO bylo zaple. Ale ponevadz jeste nemam pametovku, tak jsem mel volno asi 10mb pameti, tak to taky muze byt tim...
Maeglin_ce4you (77)|19.11.2004 00:02
No to víš, že to tím asi bude!!!! Tady porovnáváš, ale chyba je na straně usera :D