Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: iSilo pro Pocket PC

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdravicko - u kamarada na palmu jsem objevil supr programek kterej mu umoznuje prohlizet offline webstranky - nasel jsem i verzi pro pocket pc - ovsem trosku jsem nepochopil princip aktualizace "kanalu"
    nenasla by se nejaka hodna dusicka co by mi hodila navod (popr. link na navod) jak udelat seznam stranek co bych chtel prohlizet offline a jak je denne aktualizovat.

moc dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Já iSilo používám,ale je fakt,že manuálně čas od času stáhnu požadované soubory do pc a pak do pocket.Návod někde mám,tak ho sem dám.Asi nic složitého.... Moc jsem se tím nezabýval

Nováček
    Registrace
    May 2006

to bys byl moc hodnej

predem dik

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Hm zajemci o iSilo muzou mrknout na http://www.fajkus.cz/isilo/ a vybirat si tam uz predpripravene soubory pro iSilo ci si je nechat posilat e-mailem.
    :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

iSilo take celkem vyuzivam - jako offilene prohlizec. Stranky, ktere mne zaujmou na 'velkem PC', dokumentaci v HTML a pod. si zkonvertuju - pouzivam iSiloX, nainstaluje to i plugin do IE.
    Takze kdyz narazim na stranku kterou chci mit v MDA tak zmacknu tlacitko 'iSiloX Clipper', pripadne vyuziju aplikaci iSIloX a za chvili mam soubor pouzitelny v iSilu. Konvertor by mel umet soubor pres ActiveSync soupnout rovnou do PDAcka, ale nejak mi to prestalo fungovat. Takze presun z PC do MDA delam ruco - alespon to ukladam rovnou na kartu.
    Doporucuju konvertovat stranky urcene pro PDA, pripadne pro tisk.

Podobná témata

1. iSilo jako ctecka knih
    Od JecminekMaselnik v sekci eKnihy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 07-09-2006, 21:46
  2. iSilo pro PPC
    Od jkarasek_ce4you v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-01-2004, 15:16
  3. iSilo pro PocketPC, nahrada AvantGo pro offline browsing.
    Od zipiik_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 02-06-2002, 16:44