Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iSilo pro Pocket PC

snich (74)|6.11.2004 12:15
Zdravicko - u kamarada na palmu jsem objevil supr programek kterej mu umoznuje prohlizet offline webstranky - nasel jsem i verzi pro pocket pc - ovsem trosku jsem nepochopil princip aktualizace "kanalu"
nenasla by se nejaka hodna dusicka co by mi hodila navod (popr. link na navod) jak udelat seznam stranek co bych chtel prohlizet offline a jak je denne aktualizovat.

moc dik
gm_ce4you (176)|6.11.2004 12:19
Já iSilo používám,ale je fakt,že manuálně čas od času stáhnu požadované soubory do pc a pak do pocket.Návod někde mám,tak ho sem dám.Asi nic složitého....:) Moc jsem se tím nezabýval:)
snich (74)|7.11.2004 11:11
to bys byl moc hodnej

predem dik
rojicek (31)|7.11.2004 11:36
Wuffi (1599)|7.11.2004 13:10
Hm zajemci o iSilo muzou mrknout na http://www.fajkus.cz/isilo/ a vybirat si tam uz predpripravene soubory pro iSilo ci si je nechat posilat e-mailem.
:yes:
wisp_ce4you (200)|7.11.2004 19:56
iSilo take celkem vyuzivam - jako offilene prohlizec. Stranky, ktere mne zaujmou na 'velkem PC', dokumentaci v HTML a pod. si zkonvertuju - pouzivam iSiloX, nainstaluje to i plugin do IE.
Takze kdyz narazim na stranku kterou chci mit v MDA tak zmacknu tlacitko 'iSiloX Clipper', pripadne vyuziju aplikaci iSIloX a za chvili mam soubor pouzitelny v iSilu. Konvertor by mel umet soubor pres ActiveSync soupnout rovnou do PDAcka, ale nejak mi to prestalo fungovat. Takze presun z PC do MDA delam ruco - alespon to ukladam rovnou na kartu.
Doporucuju konvertovat stranky urcene pro PDA, pripadne pro tisk.