Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 82 z 82

Téma: Nova verze Wisbar Advance

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    WA2 je proti 1 lepší např.v těchto bodech:
    - lepší skinovatelnost-stačí jen skin vložit, nemusí se to dělat "po kouskách"
    - funguje už i s phone edition
    Taky si na něj můžeš dát češtinu - zde - bod 4
    Nechápu, co myslíš tím, "když nechám ukončit WB, tak mi zamrzne PDA" . Ukončit WB celkově nebo jen ukončit pomocí WB nějakou aplikaci?
    Ono si chce udělat čas a WB si nastavit-je tam mnoho možností, jak si to přizpůsobit dle svého.
    - Skinovani naraz funguje i ve verzi free
    - phone edition nemam, takze tady nedocenim
    - cestina DLL je dobra ale nejsem schopen si sam ji upravit a napriklad neneni prelozeno NEW na Today obrazovce
    - ukoncenim WB myslim ukonceni behu aplikace WB (EXIT)
    - verze 1 umoznovala sama simulovat 3D efekt stisku tlacitka, takze kdyz pouziji svuj oblibeny default skin z 1 verze do 2 verze tak mam pocit ze tlaitka stiskavam na slepo nebot nereaguji a musim si vytvorit dalsi obrazky pro stav "tlacitko stisknuto"

Me to opravdu spise prineslo problemy, ale je to subjektivni hodnoceni. Kdyby verze 1 umela pracovat pod W2003 tak u ni zustanu
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Včera se na oficiálních stránkách Lakeridge Software objevil nový update Wisbar Advance upravený i pro WM5.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Mozem si tento prgoram kupit za body co som dostal k Looxovi?
    BTW ani neviem kde mam tie body este som poriadne ani navod nepozeral :>>>>
    Ale skusal som Wisbar Freee a akoze to je nieco brutalne, ten spatny povodny vyzor a usporiadanie my liezlo na nervy, toto uz je pohodlne a skoro jak PC

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

prosim poradte nejakou relativne stabilni verzi pro Compacta.. mam 2.4.0.1 a ta a) pada a b)zpomaluje compacta jak blazen

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Mě ani na iPAQu 4150 ani na Dell Axim X 50 v žádný problém tato verze nedělá. Zkus jiný task manažer - co vím, dost lidí používá na MDAC PocketNav nebo Magic Button.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

mam i spb pocket +, ale na wisbaru jsem si zamiloval skin Chrome a taky ikonky bezicich aplikaci nahore v liste, takze bych rad kdyby se naslo reseni

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zkus třeba Mem Maid a koukni, kolik si "ukousne z rychlosti". Někdy je rychlost nebo pomalost spíše otázkou pocitu než skutečné hodnoty. Mě opravdu nenapadá, kde by mohl být problém - mám v iPAQ teď různé nesmyslné zběsilosti na today, ale žádné zpomalení nevidím. Pokud budeš příští sobotu v Pze, zajdi na PPS (viz.můj podpis), snad se to vyřeší tam.

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. wisbar advance 1.3.2.2 cz
    Od Crusader_ce4you v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-07-2004, 18:13
  2. Nová verze WisBar Advance - problémy
    Od Wuffi v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-05-2004, 14:44
  3. WisBar advance