Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

U synchroniz. kontaktu nejsou cisla !

Orloj_ce4you (299)|5.11.2004 15:50
Mam problem se synchronizaci kontaktu v Pocket PC s outlookem 2003. Kdyz dam sesynchronizovat kontakty, do PDA se nakopiruji jen jmena bez cisel s vyjimkou tech, u nichz je cislo ulozeno v nejake kategorii (kancelar, mobil, email..) -kontakty ve 'stolnim' otlouku jsou i z cisly (po synchronizaci s mobilem), ale na PDA bez.. nevite nekdo prosim proc a co se s tim da delat? Vzhlkedem k tomu ze ted budu mit telefon v servisu a k pouzivani jen nejakou sunku, cisla v PDA vidim jako nutnost..
xhladi07 (525)|9.11.2004 12:54
je to asi v tom, ze outlook v pda neumi ty kategorie, ve kterych mas cislo ve stolnim outlooku => on je neprenese. Taky jsem to resil. Tahal jsem telefony z nokie do stolniho outlooku a pak do pda a vsechny cisla, tere byly v kategorii standartni cislo (skoro vsechny) mi nepretahl. Musel jsem vsech svych 400 kontaktu rucene predelat ...:no:

Jinak Ti asi neporadim...
Orloj_ce4you (299)|12.11.2004 13:01
uf, tomu se rika interaktivni a intuitivni prace s digitalnimi medii.. Poradi nekdo nejakou kulisackou cestu jak se tomu vyhnout? to je totiz cela synchronizace na dve veci (nechtejte vedet na jake)
Anebo! nejde nejak synchronizovat telefon primo s PDA?
beecher (9270)|12.11.2004 13:08
Zkusil bych ty kontaky vyexportovat do CSV, kde ten první bude mít správně nastavený typ u mobilního čísla, pak v Notepadu Search&Replace a naimportovat to zpátky...
xhladi07 (525)|12.11.2004 15:06
HUSTY!!! To by me nenapadlo...:D :D :D :D