Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Typhoon, Magician a Blue Angel - dostupnost u nás

MrMarkus_ce4you (45)|4.11.2004 21:46
Docela by mě zajímalo kdy budou tato zařízení dostupná u nás, případně zda je už někdo nabízí. Na Expansys.com jsem koukal že už mají kvanta těchto zařízení skladem (viz třeba http://www.expansys.com/product.asp?code=I-MATE_III). Docela mě to štve, hlavně v případě Typhoonu a Magicianu (MDA Compact). Víte někdo o jiné možnosti než si to objednat z toho Expansysu? Díky
hybo (3107)|5.11.2004 07:58
Pokud nekdo bude mit zajem, s Expansysem obchodujeme, takze je mozne na objednavku dodat i tahle zarizeni.
MrMarkus_ce4you (45)|5.11.2004 08:59
[QUOTE="hybo"]Pokud nekdo bude mit zajem, s Expansysem obchodujeme, takze je mozne na objednavku dodat i tahle zarizeni.[/QUOTE]

Díky ta informaci, udělali jste mi radost :)
Miloš Strouhal (3997)|5.11.2004 09:29
[QUOTE="hybo"]Pokud nekdo bude mit zajem, s Expansysem obchodujeme, takze je mozne na objednavku dodat i tahle zarizeni.[/QUOTE]

Můžu tě poprosit, můžeš mi sem napsat za kolik přesně jseš schopen mi MDA/XDA III přivést?.. Když jich bude na výběr více, vyber ten nejlevnější, jelikož si to stejně celý budu přeflešovávat sobě na míru.. Když ta cena nebude tak strašná, možná ti udělám kšeft..:D Mam totiž chuť si koupit předčasně dárek k vánocům..:D
Díky
boss_ce4you (73)|5.11.2004 10:40
[QUOTE="hybo"]Pokud nekdo bude mit zajem, s Expansysem obchodujeme, takze je mozne na objednavku dodat i tahle zarizeni.[/QUOTE]

To by ste vedeli asi doviest i T-Mobile Compact ??? Aka by bola cena ?
hybo (3107)|5.11.2004 10:46
Vseobecne je to takhle. Cena v librach bez VAT (DPH) + cca 30 liber postovne + 10% za sprostredkovani + ceske DPH. V pripade, z eby se toho bralo vic, cena by byla nizsi z duvodu nizsiho postovneho na jednoho a taky jsme schopni ziskat nejakou slevu.
Miloš Strouhal (3997)|5.11.2004 11:36
[QUOTE="hybo"]Vseobecne je to takhle. Cena v librach bez VAT (DPH) + cca 30 liber postovne + 10% za sprostredkovani + ceske DPH. V pripade, z eby se toho bralo vic, cena by byla nizsi z duvodu nizsiho postovneho na jednoho a taky jsme schopni ziskat nejakou slevu. [/QUOTE]

V tom případě vychází koupě MDA/XDA III přes vás na 31727 kč..:?
A HTC Magicianu na 22615kč..
Tak nic, zkusím shánět dál..
hybo (3107)|5.11.2004 12:22
Pri vetsich cenach je provize mensi, ale +- je to jak pisete, s tim se neda nic delat. Osobne co se tyce MDAIII a MDA Compact, pripadne SDA bych radsi pockal, verim, ze to dlouho nepotrva a budou zde a pak se da hodne usetrit :-)
Miloš Strouhal (3997)|5.11.2004 12:42
[QUOTE="hybo"]Pri vetsich cenach je provize mensi, ale +- je to jak pisete, s tim se neda nic delat. Osobne co se tyce MDAIII a MDA Compact, pripadne SDA bych radsi pockal, verim, ze to dlouho nepotrva a budou zde a pak se da hodne usetrit :-)[/QUOTE]

Jasný budu, shánět dál, nebo počkám na T-mobile..

PS: měl jsem pocit, že jsme si v jiné diskusi už dávno "tykali", tak se omlouvám, jestli se mýlím, jestli tomu tak není..;)

S Milanem si už dávno normálně "tykám"..:)
hybo (3107)|5.11.2004 13:01
Asi jo, tykali, sorry :-)

PS: Sorry za OT :-)