Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Čeština na hx4700

ihorak (107)|2.11.2004 12:14
Mám jen takovej dotaz - máte už někdo oficielní češtinu od svého prodejce, když už ji Sunnysoft vydal?
Aifel_ce4you (105)|2.11.2004 12:58
Mám ji ofociálně od minulého týdne, kdy mi ji prodejce poslal. Registrace O.K. Jen ty známé chybky, ale ty jsou diskutovány jinde...
Peta_ce4you (314)|2.11.2004 15:35
Jake chyby? muzes sem dat odkaz taky si chi 4700 koupit..
Pavlucha (1496)|2.11.2004 16:23
Mám dotaz, který asi mají všichni majitelé hx4700: kdy bude opravená verze češtiny pro hx4700?
Předpokládám, že ty chyby, které tam jsou nebudou jen o "přehrání jedné knihovny", protože jsou to chyby v překladech, které jsou celkem podstatné a zarážející. Pokud to dělá automat, snad bych to i pochopil, ale pokud u toho sedí myslící bytost, tak je to ostuda !!!
Mno a přehrávat po každý opravě znovu celý PDA ... :sarcastic:
ipf (2136)|2.11.2004 18:33
[QUOTE="petrd"]Jake chyby? muzes sem dat odkaz taky si chi 4700 koupit..[/QUOTE]

Tady se dočteš o problémech s češtinou.
ihorak (107)|3.11.2004 06:38
[QUOTE="ipf"][QUOTE="petrd"]Jake chyby? muzes sem dat odkaz taky si chi 4700 koupit..[/QUOTE]

Tady se dočteš o problémech s češtinou.[/QUOTE]

No ale na tom odkazu, co jsi poslal jsme problém řešili a jaksi nevyřešili - viz. zálohování. Nechci teď instalovat češtinu, abych ji třeba kvůli nové verzi musel za tejden instalovat znovu. Na to fakt nemám chuť. Takže bych taky rád slyšel aspoň nějakej přibližnej termín opravy. A taky by se mohl někdo vyjádřit k tomu, zda ta předělávka půjde nahrát na již naistalovaný HP, nebo se bude muset opět instalovat na prázdný.
Honzabr (192)|3.11.2004 06:49
:D Tuhle jsem bránil Sunnysoft a teď jsem asi taky v loji:(( .Co jsem nainstaloval češtinu tak mám problém s SPB Pocket+ .4700 se chová podivně- nejde měkký reset.Zastaví se na úvodním obrázku a nic se neděje .Do původního stavu ji uvede pouze HáEr.Nestkal jste se s tím někdo? Řešení (krom neinstalování češtiny)?Jo ještě se mi při nastavovací obrazovce Pocket+ nezjevuje tlačítko OK takže nelze nastavení potvrdit a soft reset se dostane do stavu výše popsaného. Sákryš co s tím???
Díky
PavelR. (2184)|3.11.2004 07:13
[QUOTE="Honzabr"]:D Tuhle jsem bránil Sunnysoft a teď jsem asi taky v loji:(( .[/QUOTE]

Kterou verzi Spb PocketPlus? 2.1 nebo 2.2. Včera jsem nainstaloval 2.2 na 4700ku s tímto výsledkem. Verze 2.1 mi funguje bez problému. Lokalizaci používám jen klávesnici Language Extenederu build 4365.

PavelR.
Honzabr (192)|3.11.2004 07:20
:mad: Skutečně 2.2 nedávno jsem ji koupil.Zajímavý je, že mi 14 dní fungovala.Až instalace Sunnysoft češtiny mne odřízla a teď už to nejde ani bez ní.Skusím 2.1 a dám vědět na druhou diskusi.Kde se dá najít LENg čeština na 4700??
Pavlucha (1496)|3.11.2004 09:48
Stáhnul jsem si poslední verzi Interwrite (tuším build 110011) z 2. listopadu 2004.
Po HR a proklikání se až k instalaci do PDA se mi na obrazovce v NTB objeví: NEPLATNÝ INSTALAČNÍ SOUBOR.
Co s tím drahý SunnySofte? Kde je problém?!

... snažím se zachovat chladnou hlavu a nebejt sprostej ... ale je to hrozná fuška :evil:
ihorak (107)|3.11.2004 09:52
Ti to teda vedou, že? :-D Na čem to asi testují? A testují vůbec?
Kleid (213)|3.11.2004 10:20
Cab s opravenym backupem a terminalem je zde: http://www.sunnysoft.cz/download/h4700cz.zip

Setup na stazeni bude zitra spolecne s finalni verzi h6340.

Problem s neplatnym instlalacnim souborem mi to tu nehlasi. Testovani probiha prekvapive na hx4700.

PS> Vyzkousejte si soubor stahnout i nekdo jiny, jeslti se Vam neplatny soubor objevi. Problem bude spis na NB nebo v nekompletnim stazeni souboru.
ihorak (107)|3.11.2004 10:35
OK - paráda. Tak jsem zvědavec, jestli to pojede. Pak bych do toho možná i šel.

Ještě mám na někoho ze Sunnysoftu jeden dotaz - proč má česká lokalizace tolik problémů se softwarem třetích stran? Vždyť v anglické verzi firmwaru vše chodí bez sebemenšího problému.
Pavlucha (1496)|3.11.2004 11:15
[QUOTE="Kleid"]Cab s opravenym backupem a terminalem je zde: http://www.sunnysoft.cz/download/h4700cz.zip[/QUOTE]


No, takže instalace z CABu (při vypnuté lokalizaci a restartu systému) hlásí asi 3 nepřepsatelné soubory, po restartu nefunguje Backup jako před instalací.

Chybová hláška mně ale pobavila: Nastala neočekávaná chyba. Pokud se tato chyba opakuje, navštivte: http://www.spritesoftware.com/support/supporthtml.
Oni za to totiž asi můžou chudáci ani o tom nevědí ... :o))))

Fakt to Kleide testujete na hx4700? :D
Já nechci pořád hardresetovat, takže na češtinu kašlu, dokud jí nedostanu oficiálně od AH Mobile a pak se těšte ... :D :D :D
ihorak (107)|3.11.2004 11:20
No já už dostal češtinu oficielně od dodavatele. Ale co je mi to platný, když stejně nejede. Bordel. Už mě to s..e. To se nemůže udělat pořádně, aby to chodilo?!?! Za ty prachy bych si to aspoň tak představoval....
Kleid (213)|3.11.2004 12:10
Pred instalaci cabu - odinstaljte nejprve lokalizaci !!!! Zustala Vam ta puvodni.
ipf (2136)|3.11.2004 13:27
Vidíte, kdybyste se učili spíkovat, jako já, neměli byste problémy s nefunkčností některých aplikací :D .
(otázkou ale je, proč mi stále nejdou odesílat v poště přílohy :( ).
ihorak (107)|3.11.2004 13:42
[QUOTE="ipf"]Vidíte, kdybyste se učili spíkovat, jako já, neměli byste problémy s nefunkčností některých aplikací :D .
(otázkou ale je, proč mi stále nejdou odesílat v poště přílohy :( ).[/QUOTE]


Anglicky umím. Ale taky chci za software v hodnotě jak uvádí Sunnysoft, aby opravdu fungoval. A navíc - čeština je pohodlnější.
Pavlucha (1496)|3.11.2004 20:09
[QUOTE="Kleid"]Pred instalaci cabu - odinstaljte nejprve lokalizaci !!!! Zustala Vam ta puvodni. [/QUOTE]

Odinstaloval jsem, nainstaloval jsem a funguje :D
Problém byl v tom, že jsem skočil na informaci, že oprava bude pouze přepsání několika souborů. No, každopádně Backup běží.

Doporučil bych projet si pravopisné chyby (zálohy se obnový ... apod). Pak je dost nesrovnalostí v překladech některých tlačítek: např. v nastavení zabezpečení bezdrátové sítě je místo OTEVŘENÁ - OTEVŘÍT (což tomu dává úplně jiný význam) nebo v Backupu je místo START nebo SPUSTIT tlačítko ZAČÁTEK, které mi tak nějak dává najevo, že celé nastavení budu absolvovat ještě jednou ... :D:D:D

Poslední věc, kterou jsem chtěl vědět, je - jestli si mám tenhle CAB schovat nebo jestli tuto opravenou verzi dostanu od dodavatele na CD?

Díky :D
ihorak (107)|4.11.2004 06:31
Tak to je paráda, že to funguje. Myslím si, že nové CD nebude - akorát si ze Sunnysoftu stáhneš novou exe verzi, která má teda vyjít dnes. Takže asi dám o víkendu taky reinstal :-D
Pavlucha (1496)|4.11.2004 08:29
[QUOTE="ihorak"]
Tak to je paráda, že to funguje. Myslím si, že nové CD nebude - akorát si ze Sunnysoftu stáhneš novou exe verzi, která má teda vyjít dnes. Takže asi dám o víkendu taky reinstal :-D[/QUOTE]

Zkoušel jsem reinstalaci (nebo reinkarnaci? :D) bez HR a zatím je to i stabilní.
ihorak (107)|4.11.2004 09:07
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="ihorak"]
Tak to je paráda, že to funguje. Myslím si, že nové CD nebude - akorát si ze Sunnysoftu stáhneš novou exe verzi, která má teda vyjít dnes. Takže asi dám o víkendu taky reinstal :-D[/QUOTE]

Zkoušel jsem reinstalaci (nebo reinkarnaci? :D) bez HR a zatím je to i stabilní.[/QUOTE]

Počkej - ty jsi to valil na už stávající OS a programy?
Pavlucha (1496)|4.11.2004 09:23
[QUOTE="ihorak"]
Počkej - ty jsi to valil na už stávající OS a programy?[/QUOTE]

No, odinstaloval jsem původní češtinu a předpokládám, že když jsem mezitím nic nenainstaloval, NEMUSELO by se to s ničím hádat :D:D:D ... ale uvidíme, na další HR jsem už včera neměl sílu. :D
Kleid (213)|4.11.2004 11:33
Tak nova cestina ja na webu - stejna, ktera jse dnes na novou davku CD (bohuzel ty puvodni jsou s chybou v backupu). Upravy Spustit vs Start atd budeme ladid prubezne, pokud budete mit nekdo zajimavy bug list rad si jej precteme a upravime do dalsich buildu

Stahujte BUILD 11041 - posledni verze.



Aifel_ce4you (105)|4.11.2004 11:42
[QUOTE="Kleid"]Tak nova cestina ja na webu - stejna, ktera jse dnes na novou davku CD (bohuzel ty puvodni jsou s chybou v backupu). Upravy Spustit vs Start atd budeme ladid prubezne, pokud budete mit nekdo zajimavy bug list rad si jej precteme a upravime do dalsich buildu

Stahujte BUILD 11041 - posledni verze.



[/QUOTE]

O.K. už ji stahuji....
Pavlucha (1496)|4.11.2004 15:01
[QUOTE="Kleid"]Tak nova cestina ja na webu - stejna, ktera jse dnes na novou davku CD (bohuzel ty puvodni jsou s chybou v backupu). Upravy Spustit vs Start atd budeme ladid prubezne, pokud budete mit nekdo zajimavy bug list rad si jej precteme a upravime do dalsich buildu

Stahujte BUILD 11041 - posledni verze.
[/QUOTE]

Ale je to tak, že mi bude platit stejné ser. číslo, že jo? Stačí pak nechat si někde ten CAB a je to, ne? :?:
ipf (2136)|5.11.2004 08:31
Dobré ráno pánové? Jak jste na tom s češtinou? Funguje?
Včera večer jsem měl první neplánovaný HáeR. Hápéčko najednou nešlo zapnout a na SR reagovalo tím, že v úvodní obrazovce běžel startovací proužek a do něj se hlásila nějaká poznámka z kalendáře. A dál nic. Třikrát jsem zkoušel SR, třikrát se stejným výsledkem. Pomohl až HáeR.
Tak teď přemýšlím, jestli mám před přeinstalací do cihly vrazit češtinu, nebo ne.
Aifel_ce4you (105)|5.11.2004 08:49
Tak já jsem nainstaloval včera všechno co jsem potřeboval a zatím se mi nic nekouše. Zkoušel jsem zatím jen běžné věci a zdá se všechno jede. Jasně že to člověk neotestuje všechno za dvě hodiny. Ale konečně už ho můžu používat běžným způsobem a nemusím myslet na to že pozejtří budu muset udělat HR.
S tím překladem taky úpně nesouhlasím, ale alespoň to jede..
ipf (2136)|5.11.2004 08:51
[QUOTE="Aifel"]Tak já jsem nainstaloval včera všechno co jsem potřeboval a zatím se mi nic nekouše. Zkoušel jsem zatím jen běžné věci a zdá se všechno jede. Jasně že to člověk neotestuje všechno za dvě hodiny. Ale konečně už ho můžu používat běžným způsobem a nemusím myslet na to že pozejtří budu muset udělat HR.
S tím překladem taky úpně nesouhlasím, ale alespoň to jede.. [/QUOTE]

1. Instalovals po HáeR, anebo jsi ji pustil přímo na instalaci?
2. Původní soubor od SS měl 4,5MB, ten odkaz co je nahoře vede na soubor hx4700.zip, co má jen 2,66MB. Je to ten správný?
Aifel_ce4you (105)|5.11.2004 08:57
Jasně že po HR. Chci to mit na čisto.
Jinak stahnul jsem instalačku ze stranek SS (cca 4,5 MB) a nainstaloval. Protože na hx4700 cpu všechno do iPaq file store nemůžu instalovat nic jako CAB soubor. Nechci si zaplácávat RAM. Takže ten link jsem vůbec nevyužil.
Pavlucha (1496)|5.11.2004 09:07
[QUOTE="Aifel"]Protože na hx4700 cpu všechno do iPaq file store nemůžu instalovat nic jako CAB soubor. Nechci si zaplácávat RAM. [/QUOTE]

... jen technická: CABy můžeš instalovat programem CABINST, kterej ti nabídne kam je chceš lupnout ... ;) :D
ipf (2136)|5.11.2004 09:19
Konečně dorazil kolega Pavlucha.
Jaká je tvoje spokojenost s češtinou? Případně problémy?
Můžu instalovat?
ihorak (107)|5.11.2004 09:22
[QUOTE="ipf"]Konečně dorazil kolega Pavlucha.
Jaká je tvoje spokojenost s češtinou? Případně problémy?
Můžu instalovat?
[/QUOTE]

Chci taky o víkendu instalovat.

Poraďte - stáhnul jsem si Pocket Informant verzi 5.5 - jak to tam bude s češtinou? Pojede vůbec? Nebo pojede částečně? A nebo se to rafne a budu mít po ptákách?

Bude třeba Sunnysoft dělat verzi 8.7 a tam bude přeložen nový Pocket Informant?


Díky.
Pavlucha (1496)|5.11.2004 09:23
[QUOTE="ipf"]Konečně dorazil kolega Pavlucha.
Jaká je tvoje spokojenost s češtinou? Případně problémy?
Můžu instalovat?
[/QUOTE]

U mně zatím dobrý, jdi do toho :D
(On jeden HR nebo sto ... dyk se ti to ztratí.... :D)
ipf (2136)|5.11.2004 09:26
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="ipf"]Konečně dorazil kolega Pavlucha.
Jaká je tvoje spokojenost s češtinou? Případně problémy?
Můžu instalovat?
[/QUOTE]

U mně zatím dobrý, jdi do toho :D
(On jeden HR nebo sto ... dyk se ti to ztratí.... :D)[/QUOTE]

Ty jsi instaloval na čistou cihlu, nebo přes?
Já totiž ve středu v noci kvůli tomu, že mi nešly odesílat v emailu přílohy, kompletně přeinstaloval (jenže ráno nebyla síla udělat finální zálohu). A po včerejším HáeR a obnově části údajů, se mi nechce absolovat vše znovu. Tak bych to chtěl pustit na tu instalaci.
Aifel_ce4you (105)|5.11.2004 09:30
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="Aifel"]Protože na hx4700 cpu všechno do iPaq file store nemůžu instalovat nic jako CAB soubor. Nechci si zaplácávat RAM. [/QUOTE]

... jen technická: CABy můžeš instalovat programem CABINST, kterej ti nabídne kam je chceš lupnout ... ;) :D [/QUOTE]

Jasně, včera jsem to ve freeware viděl když jsem hledal něco čím bych iPaqa vypínal. Ale to už jsem měl hotovo :) Tak příště.
Sieno (70)|5.11.2004 10:20
Hmmm, nevím, jestli to dělá jenom mě, ale po nainstalování češtiny mi nehlásí úkloy (na obrazovce Today, kde anglicky hlásí 7 Active tasks, 1 High priority...). Je to lokalizací, anebo mi to dělá "něco" v kombinaci s ní? Pánové (a dámy), jak jste na tom?

Děkuji
ipf (2136)|5.11.2004 10:32
Můžete sem dát někdo odakz na ten exáč? (nejlépe někdo ze SS), nebo mne omejou :evil: .
Stáhl jsem si ráno z výše uvedeného odkazu hx4700cz.zip (pro kontrolu: po rozbalení je soubor o velikosti 2.663.986 ze dne 2.11.2004, 9:51).
Pustil jsem ho na cihlu, proběhlo... jenže NEZÁLOHUJE!.
Tak jsem udělal HáeR a nainstaloval češtinu na úplně čistou cihlu. Pustil jsem zálohu dat (s rozšířenými možnostmi) a NIC!!!. Program hlásí: Procházím systém souborů. Může to chvíli trvat. Prosím čekejte. Čekal jsem tři minuty a nic. Udělal jsem SR a zkouším to znovu. Už pět minut se tady točí kolečko, takže nevím, jak dlouho budu čekat (na ENG verzi to trvalo max. 10 sekund).
Kleid (213)|5.11.2004 11:00
Takze link na setup:

http://www.sunnysoft.cz/download.php#168

Ted jsem provedl HR na HX4700 provedl zalohu - vse OK, restartoval, provedl obnovu - vse OK (s varovanim - soubory lokalizace neslo prepsat - Zalohovani je neumi odstrelit - nema vliv na funcnost).

Ukoly i poznamky - vse v cestine.

To ze se tvari nektere ukolo v ENG - vypada na to ze je nainstalovana cestina z WM2003 a ne z SE

Co se tyka prekladu - jsou urceny pro aktualni verzi ROM - takze pokud preinstaluje Pocket Informatnt, budou s cestinou nejspise problemy (nektere dialogy mohou byt anglicky), pokud budete mit zajem, zaslu seznam knihoven vztahujicich se k Informatnu a po jejich smazani bude cela aplikace v anglictine.

Pro jistotu : Posledni BUILD: 11041 (mesic,den,poradi sestaveni)
ipf (2136)|5.11.2004 11:14
Teď jsem si ho stáhnul, protože už čekám 45 minut a Backup stále prochází systém souborů. Podotýkám, že cihla je po HáeR a kromě češtiny (soubor cab z 2.11.2004) v ní nic jiného není.
Kleid (213)|5.11.2004 12:36
Opravdu nevim jak ted pomoct, zkousel jsem to (i kolegove 3x) a na 47xx proste backup projde. Poslete prosim screenshot s hlaskou a postup jak provadite zalohu na mail jaroslav.prchal@sunnysoft.cz je mozne ze pri nekterem nastaveni v expertnim modu muze bych chyba.
ipf (2136)|5.11.2004 20:49
[QUOTE="Kleid"]Opravdu nevim jak ted pomoct, zkousel jsem to (i kolegove 3x) a na 47xx proste backup projde. Poslete prosim screenshot s hlaskou a postup jak provadite zalohu na mail jaroslav.prchal@sunnysoft.cz je mozne ze pri nekterem nastaveni v expertnim modu muze bych chyba. [/QUOTE]

Na tom není žádná věda. Po HáeR jsem nainstaloval pouze češtinu z CABu. Potom START - PROGRAMY - Zálohování iPAQ. Program naběhne. Zmáčknu Možnosti - Přepnout do pokročilého režimu a .... je hotovo. Program nahoře napíše: Procházím systém souborů. Může to chvíli trvat. Prosím čekejte... a uprostřed se objeví kolotoč. Čekat můžete jak dlouho chcete (já to nejdýl vydržel 42 minut). Zkoušeno 2x se stejným výsledkem.
Následně jsem si stáhnul EXE verzi, nainstaloval a je po problému - EXE verze je v pohodě, kolotoč se točí max. 15s, pro přepnutí do Základního režimu pouze 5s. Takže chyba bude někde v Cabu.
PavelR. (2184)|5.11.2004 21:46
... nijak podrobněji jsem novou verzi IW 8.5 nezkoumal neboť používám malou lokalizaci LEng :), ale všiml jsem si několik drobností:

1. lokalizace změní file://\windows\default.htm (slouží jako homepage v Pocket IE) - tj. v ENG systému je tato stránka jiná než v lokalizovaném UI
2. Nesprávně pojmenovaný zástupce BT Phone Manager
3. Některé překlady si drží anglický pořádek slov ve větě, který v češtině zní nepřirozeně.
4. Pro výraz "Tap" na Today screen je použit překlad "Kliknout", jinde je "Tap" přeloženo jako"ťuknout".

Teď mě napadá (dotaz na všechny), jak byste přeložili právě výraz "Tap"? "Kliknout?", "Ťuknout"? "Klepnout?" nebo ještě nějaký jiný? Já osobně s tím mám docela problém ...

Příklad:
- Kliknutím na tlačitko OK aplikaci ukončíte.
- Ťuknutím na tlačitko OK aplikaci ukončíte.
- Klepnutím na tlačitko OK aplikaci ukončíte.

PavelR.
ihorak (107)|8.11.2004 08:01
[QUOTE="PavelR."]... nijak podrobněji jsem novou verzi IW 8.5 nezkoumal neboť používám malou lokalizaci LEng :), ale všiml jsem si několik drobností:

1. lokalizace změní file://\windows\default.htm (slouží jako homepage v Pocket IE) - tj. v ENG systému je tato stránka jiná než v lokalizovaném UI
2. Nesprávně pojmenovaný zástupce BT Phone Manager
3. Některé překlady si drží anglický pořádek slov ve větě, který v češtině zní nepřirozeně.
4. Pro výraz "Tap" na Today screen je použit překlad "Kliknout", jinde je "Tap" přeloženo jako"ťuknout".

Teď mě napadá (dotaz na všechny), jak byste přeložili právě výraz "Tap"? "Kliknout?", "Ťuknout"? "Klepnout?" nebo ještě nějaký jiný? Já osobně s tím mám docela problém ...

Příklad:
- Kliknutím na tlačitko OK aplikaci ukončíte.
- Ťuknutím na tlačitko OK aplikaci ukončíte.
- Klepnutím na tlačitko OK aplikaci ukončíte.

PavelR.[/QUOTE]



Chtěl jsem založit novou diskuzi pouze o problémech s češtinou. Ono je trošku složitější, aby někdo prohledával todle téma a hledal něco. Vždyť tady se ze začátku řešilo, že čeština nechodí. Pak se to stočilo na chyby v překladu. Ale v nadpisu o chybách v překladu nic není. Proto jsem chtěl založit novou diskuzi jen o chybách v překladu. Je to špatně?
PavelR. (2184)|8.11.2004 09:17
[QUOTE="ihorak"]
Chtěl jsem založit novou diskuzi pouze o problémech s češtinou. Ono je trošku složitější, aby někdo prohledával todle téma a hledal něco. Vždyť tady se ze začátku řešilo, že čeština nechodí. Pak se to stočilo na chyby v překladu. Ale v nadpisu o chybách v překladu nic není.[/QUOTE]

... ja vím, vyhledávání je poměrně složité. I tak bych ale založení nového tématu chápal v případě, kdyby podobná diskuze spala třeba měsíc. Ale thread s názvem Čeština na hx4700 stále celkem žije. Shodou okolností je poslední příspěvek můj a obsahuje rovněž chyby v CZ lokalizaci verze 8.5 (i těch v překladu) ... :) ... Prosím zkus svůj přísvěvek vložit sem ať to mají autoři InterWrite jednoduší a mají to vše hezky vedle sebe (tedy vlastně pod sebou) ... :)

PavelR.
ihorak (107)|8.11.2004 09:40
Dobře. Není problém :-d

Tady je:

Co jsem zjistil za nedostatky:

1 v nastavení/systém/paměť - nesedí pod sebou čísla - uskakuje tam desetiná tečka

2. při zálohování - píše "uplynulý čas13 vteřinách" - jsou zde 2 chyby. První je, že za slovem čas není mezera a druhý, že to nedává smysl - 13, 14, 15 vteřinách??


Jinak je to OK - vše chodí parádně!
Kleid (213)|8.11.2004 11:15
Dekujem za pripominky. Koncem Pristiho tydne dame upravenou verzi na web.

BTW: Zkousel jsem Backup i v pokrocilem modu a zaloha probehla v poradku.

ihorak (107)|8.11.2004 12:06
[QUOTE="Kleid"]Dekujem za pripominky. Koncem Pristiho tydne dame upravenou verzi na web.

BTW: Zkousel jsem Backup i v pokrocilem modu a zaloha probehla v poradku.

[/QUOTE]

Chtěl jsem se poptat na tu novou verzi příští týden. Bude to nějaká dohrávka, nebo to bude nutný zase instalovat na holý PPC?
Kleid (213)|8.11.2004 12:45
Bude to novy setup (nebude rozdilovy). Tj. Odinstalovat a nainstalovat, neni nutny HR.

ipf (2136)|8.11.2004 12:53
[QUOTE="Kleid"]Dekujem za pripominky. Koncem Pristiho tydne dame upravenou verzi na web.

BTW: Zkousel jsem Backup i v pokrocilem modu a zaloha probehla v poradku.

[/QUOTE]

Toto bude asi odpověď pro mne ;) .
Backup běhá, ale musí se instalovat ta exe verze. Problém se objevil, pokud jsem instaloval z CABu.