Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 100 z 100

Téma: Čeština na hx4700

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Mělo by to být na samolepce, která je nalepená na obalu CD s lokalizací. Pokud není, obrať se na prodejce, případně výrobce softu = Sunnysoft.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od taunus
    prosim prosim o napovedu snazim se zaregistrovat cestinu ale nemuzu najit registracni nazev nevim kde ho hledat.. pomuze te mi prosim stale ucici se novacek
    Start->Nastaveni->zalozka System->Sunnysoft InterWrite->zalozka Licence

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

dekuji uz jsem to nasel.. dik za pomoc..

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Tady to máš i s obrázky. Stačí jen hledat.
    Jo jo, diky za radu. Hledal jsem na spatnych mistech. Nastavil jsem si, ze chci pouzivat ceskou klavesnici i s kontextovym doplnovanim slov a ceskou lokalizaci windowsu jsem vypnul. Diky vsem.

Registrace
    Mar 2004

No, já to v PDA v sobotu také nemohl najít. Ukazoval jsem 2 kolegům v jejich PDA, že to tam je, ale také jsem asi 10-15 minut prohledával celou cihlu. Je to dost nelogicky umístěné v hlavním helpu místo přímo u IW. Fakt to nechápu.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Snad se nikdo nebude zlobit kdyz to napisu sem...

Jak je to teda s tou cestinou dodava se uz k novym vyrobkum upgradovana "bezproblemova" cestina? A kdyz koupim pristroj tak to CD s cestinou v Krabici mi prelozi i Windows a aplikace v nem? (word, Excel....) nebo jen to udela ze budu moct psat hacky a carky?

ptam se z duvodu ze Word v Anglictine by byl pro me temer nepouzitelny a pokud mam koupit zarizeni za cca. 15 000 korun bez DPH bych byl velmi rad kdyby cestina pracovala bezproblemove a navic mi prelozila aspon zaklad co je k PDA dodavan...

Registrace
    Mar 2004

Na CD bývá čeština InterWrite (pokud není poslední verze, stáhni si na stránkách výrobce), ActiveSync pro synchronizaci PDA-PC, MS Outlook a spousta dalších aplikací (většinou trial verze). Někteří výrobci přidávají některé placené softy zdarma, nebo kupóny na zakoupení placených softů přes jejich web zdarma.

Já tuto češtinu nepoužívám, ale z příznivých ohlasů ostatních bych řekl, že by to mělo běhat dobře.

InterWrite 8.6 Pro

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Twister
    Snad se nikdo nebude zlobit kdyz to napisu sem...

Jak je to teda s tou cestinou dodava se uz k novym vyrobkum upgradovana "bezproblemova" cestina? A kdyz koupim pristroj tak to CD s cestinou v Krabici mi prelozi i Windows a aplikace v nem? (word, Excel....) nebo jen to udela ze budu moct psat hacky a carky?

ptam se z duvodu ze Word v Anglictine by byl pro me temer nepouzitelny a pokud mam koupit zarizeni za cca. 15 000 korun bez DPH bych byl velmi rad kdyby cestina pracovala bezproblemove a navic mi prelozila aspon zaklad co je k PDA dodavan...
    Jestliže máš HX4700, tak verze InterWrite 8.6 je již opravená a konečně plně funkční. Je tam sice pár drobností v překladu, ale normálnímu uživateli to bude fuk.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

nemám ale uvazuju o zakoupeni... a chtel bych aby na me mluvil aspon Word a Excel a Outlook cesky aniz by k PDA musel dokupovat dalsi soft...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Twister
    nemám ale uvazuju o zakoupeni... a chtel bych aby na me mluvil aspon Word a Excel a Outlook cesky aniz by k PDA musel dokupovat dalsi soft...

kdyz si koupis hp 4700 mas tam standartne interwrite 8.6 pro ale pro jistotu jsem si stahnul pak znova posledni verzi teto cestiny a pouzil serial n. z cd ktere jsem obdrzel takze se neboj bude na tebe pda mluvit cesky a myslim ze vcelku v pohode aspon me nedela zadne problemy interwrite

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Mio 550 čeština
    Od Jony_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-10-2006, 17:08
  2. hx4700 čeština na BT klavesnici
    Od sorsi v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 25-03-2005, 08:53
  3. Čeština