Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 410 - vypadává podsvětlení!

Anitka (108)|1.11.2004 12:24
Pomoc. Koupil jsem LOOXe 410 a vše funguje normálně, jen někdy prostě zhasne a nesvítí, ať dělám cokoli. Pokračuji v činnosti a najednou blik! Zase svítí. Někdy se to třeba celý den nestane a někdy se zase ani jednou nerozsvítí. Koupil jsem dva a dělá to jen jeden. Nestalo se vám to někomu?
HR to neovlivní, což je podezřelé...
Pavel Koza (4761)|1.11.2004 14:51
Jestli je v zaruce, tak asi neni co resit, obzvlast pokud to dela i po HW resetu. Reklamujte, dokud je cas:) Jen je problem s tim, aby se to po dobu testovani neumoudrilo...
Anitka (108)|3.11.2004 14:24
[QUOTE="Pavel Koza"]Jestli je v zaruce, tak asi neni co resit, obzvlast pokud to dela i po HW resetu. Reklamujte, dokud je cas:) Jen je problem s tim, aby se to po dobu testovani neumoudrilo...[/QUOTE]

Bohužel záruku nemám. Koupil jsem to z druhé ruky a dotyčný dělá mrtvolu. Proto jsem chtěl vědět, jestli je to ojedinělý případ, nebo jestli se to někomu už stalo a co mu na to řekli (nebo co s tim udělali)...
Díky za veškeré info...

PS: Případně ocením radu nějakého šílence, co už do toho vrtal - hodlám propojit podsvětlující fólii displeje přes odpor na nějaké napětí, co je aktivní jen při zapnutém stavu. Že by se sice nedalo vypnout, ale zase by neblblo... ;)