Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co mi vadi na 4700ce

Namornik. (184)|1.11.2004 07:56
1. Stylus uz sam nevyskakuje jako u 3630, 3870 a 5450 :( Neustalo to lovit nehtem mi prijde blbe vymysleny

2. Vzdy byly v kolebce dva otvory, kam se mohl zasunout stylus, v situaci, kdy se Vas ipaq nabijel. Opet tam neni. Bylo by takova prace ho tam b7vat udelat? :sarcastic:

3. taky tam mohl byt jeden nahradni stytul

4. BT manager nejde spustit, pokud mate zapnuty kalendar
ipf (2136)|1.11.2004 08:49
Nemůžeš mít všechno dokonalý, páčko už by sis nic dalšího nekoupil ;) .
To chování stylusu je stejné jako u MDA, takže mi divné nepřijde (síla zvyku). Za pár kaček jsem si koupil druhý stylus a ten používám doma (takže dirka v kolébce by mohla být, takhle ho pořád někde hledám :D ). Jinak si myslím, že klady daleko převyšují zápory (zejména bytelné tělo a kryt displeje, takže nebezpečí poškození je proti plasťákům značně eliminováno).
BT phone manager i BT manager mi jdou spustit i při spuštěném kalendáři, takže se ti zřejmé hádají s něčím jiným (nemám nainstalovanou žádnou češtinu, takže problém může být i tam).
PavelR. (2184)|1.11.2004 17:42
[QUOTE="Namornik."]1. Stylus uz sam nevyskakuje jako u 3630, 3870 a 5450 :( Neustalo to lovit nehtem mi prijde blbe vymysleny[/QUOTE]

... je to ale pořád lepší než když se pružinový mechanizmus porouchá. Asi to bude jeden z důvodů proč HP od tohoto způsobu vyjímaní stylusu postupně upouští.

[QUOTE]
3. taky tam mohl byt jeden nahradni stytul
[/QUOTE]

... to ano, já pro jistotu originál stylusy ze svých PDA téměř vůbec nevyjímám - určitě bych je velmi rychle poztrácel. Doma a v práci to mám zařízeno tak, že na různých místech mám rozházen různý počet stylusů od starších PDA (např. od HP 620ky či Philipsu Nina) a používám zrovna ten, které je nejblíž. Ze začátku mi tento systém kazila drahá polovička, ale časem si zvykla :) ...

[QUOTE]
4. BT manager nejde spustit, pokud mate zapnuty kalendar[/QUOTE]

... u mne vše OK.

PavelR.
Namornik. (184)|1.11.2004 20:47
dik za pomoc

podarilo se mi rozchodit BT na WINXP sp2, coz byva dost problem, zvlast u starsich BT USB donglu (prave ve spojeni s SP2)

Ted uz interntim i synchronizuju pres BT takze ta WIFI me uz tak netrapi. Az bude, tak tu zas budu otravovat.

Dik jeste jednou

N.