Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Přístup k souborům na PC po LAN

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Přístup z pocketa k souborům na dospělým PC je možný po síti přes FTP klienta. To umím. Ale umí někdo nastavit přístup k souborům v PC ve File Explorer v Pocketovi ? Ať nacpu do ikony Network share co chci, vždy dostanu "The network path was not found" a finito.

IPAQ 4700, připojení přes WiFi, FTP jede, HTML jede, terminal services client jede, pošta jede, prostě jede kdeco, jet ty soubory ne.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

no - ja pouzivam nasledujici setup :
    h3970 pres BT pripojeno na NAT ICS ve WinXP a kdyz dam sdilet (+prava pro uzivatele >>guest<< na NTFS a do sdileni) a dam v file exploreru na ipaqu otevrit \\nazev_pocitace (stejne se me to pta na username a heslo) tak to funguje...(otevre se mi co sdilim) - jinak treba betaplayer umi taky otvirat ze sitovy cesty...

imho snad jedina podminka je mit IP ze stejnyho rozsahu jako desktop, a aby tam nebyl nejaky FW co tomu brani (porty 445,138 a myslim i 135 a 139)

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Dík, ale mezitím jsem zjistil, že mi to funguje na VŠECH softech (beta player, total commander, GS player, ...) KROMĔ vestavěnýho Micky$oftího průzkumného průzkumníka !!! Trapárna co? Ale říkal jsem si, co jinýho by mělo umět po netu než průzkůmník s ikonkou netovýho připojení. Je to běs.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Zeptám se asi dost hloupě, ale potřeboval bych poradit jak rozchodit prohlížení souborů v total comanderu? Mám připojen ActiveSync přes bluetooth a chtěl bych mít možnost přístupu k souborům na PC z PDA? Co se musí kde zadat aby to fungovao? Díky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Mickysoftí průůůzkumník to umí - má extra položku Mobile Decice a tam to je. Nevím jak TotalCom ale WinNC to neumí. M$ to totiž neudělal jako normální disk, ale je to něco mimo kategorii a tak to normální souborový manažer nevidí.

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

pouzij network browser - super program. Pruzkumnik s podporou site jako na normalnich xp.

Podobná témata

1. Cesta k souborům na sd-mmc card na wince 5.0
    Od aoc_ce4you v sekci Programování
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-06-2009, 17:41
  2. WM6 Vario--vzdálený přístup
    Od kubicek123 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-05-2007, 10:33
  3. Přístup k registry v C# .NET
    Od datel_ce4you v sekci Programování