Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přístup k souborům na PC po LAN

Sajbrt (113)|31.10.2004 20:41
Přístup z pocketa k souborům na dospělým PC je možný po síti přes FTP klienta. To umím. Ale umí někdo nastavit přístup k souborům v PC ve File Explorer v Pocketovi ? Ať nacpu do ikony Network share co chci, vždy dostanu "The network path was not found" a finito.

IPAQ 4700, připojení přes WiFi, FTP jede, HTML jede, terminal services client jede, pošta jede, prostě jede kdeco, jet ty soubory ne.
LuckyLuk (9)|20.11.2004 14:18
no - ja pouzivam nasledujici setup :
h3970 pres BT pripojeno na NAT ICS ve WinXP a kdyz dam sdilet (+prava pro uzivatele >>guest<< na NTFS a do sdileni) a dam v file exploreru na ipaqu otevrit \\nazev_pocitace (stejne se me to pta na username a heslo) tak to funguje...(otevre se mi co sdilim) - jinak treba betaplayer umi taky otvirat ze sitovy cesty...

imho snad jedina podminka je mit IP ze stejnyho rozsahu jako desktop, a aby tam nebyl nejaky FW co tomu brani (porty 445,138 a myslim i 135 a 139)
Sajbrt (113)|20.11.2004 19:20
Dík, ale mezitím jsem zjistil, že mi to funguje na VŠECH softech (beta player, total commander, GS player, ...) KROMĔ vestavěnýho Micky$oftího průzkumného průzkumníka :D :D :D !!! Trapárna co? Ale říkal jsem si, co jinýho by mělo umět po netu než průzkůmník s ikonkou netovýho připojení. Je to běs.
detepak (11)|28.5.2005 08:08
Zeptám se asi dost hloupě, ale potřeboval bych poradit jak rozchodit prohlížení souborů v total comanderu? Mám připojen ActiveSync přes bluetooth a chtěl bych mít možnost přístupu k souborům na PC z PDA? Co se musí kde zadat aby to fungovao? Díky.
Sajbrt (113)|30.5.2005 13:58
Mickysoftí průůůzkumník to umí - má extra položku Mobile Decice a tam to je. Nevím jak TotalCom ale WinNC to neumí. M$ to totiž neudělal jako normální disk, ale je to něco mimo kategorii a tak to normální souborový manažer nevidí.
Doctor_ce4you (22)|1.6.2005 03:49
pouzij network browser - super program. Pruzkumnik s podporou site jako na normalnich xp.