Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: hp4700

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Při nastavování se mi "podařilo nechtěně změnit" funkci hlavního vypínače Nyní po jeho stisknutíí se rozsvítí pouze dioda BT(pokud byl tento před vypnutím PDA zapnut) a pro "naběhnutí" displeje (nejde v tomto případě ani bez podsvitu) je nutný soft reset. Opačná funkce (vypnutí systému) je OK. Ví někdo co s tím, pokud možno bez "hard resetu"
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Asi tě nepotěším, něco podobného se mi stalo na počátku a nepomohlo ani několikanásobné soft-resetování (krásný patvar ) ani odinstalace step by step nainstalovaných SW ale až nakonec došlo na HáeR Takže pokud to jde tak zuazálohovat a pak se vztyčenou hlavou dotoho.Ostatně tě to čeká ještě mnohokrát.I systém má právo na to se občas "zatoulat" Ale vše je v rukách "nejvyššího PDA" třeba se to spraví samo (Mimochodem - nesahal jsi do registrů ?)

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Dík "za podporu", do registrů jsem pravděpodobně nesahal (každopádně ne vědomě), jsem po HR a začínám instalovat znova. Naštěstí toho nebylo mnoho! Zálohování přes instalovaný BackUp to neřešilo, protože po obnově se do systému "vrátila" i chyba na ON/OFF ovládání PDA

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

kdysi za casu kdy se po se na teto zemi nosily jeste 3630ky jsem delal HR asi tak 3krat do mesice. Chyb bylo vice nez dost, a jine reseni nez zacit znovu nebylo.

Dnes delam HR jen kdyz PDAcko prodavam.

5450ka a 4700ka Rulezzzz

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mne napada, co takhle to vrazit do kolibky a nejakym softem na ovladani PDA z PC (treba MTUX Remote) to zase prehodit zpatky?

Podobná témata

1. WM5 pro HP4700
    Od profimal v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-05-2010, 01:05
  2. Reproduktor hp4700
    Od Jerry Salcer v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-08-2006, 20:49
  3. Loox 718/720 nebo HP4700?
    Od Lada Dekany v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 18-07-2005, 21:20
  4. hp4700 a microdrive
    Od Namornik. v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 01-11-2004, 14:41
  5. V čem nosíte svého HP4700?
    Od Namornik. v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-10-2004, 22:39