Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hp4700

Ladislav (5)|31.10.2004 17:40
Při nastavování se mi "podařilo nechtěně změnit" funkci hlavního vypínače :( Nyní po jeho stisknutíí se rozsvítí pouze dioda BT(pokud byl tento před vypnutím PDA zapnut) a pro "naběhnutí" displeje (nejde v tomto případě ani bez podsvitu) je nutný soft reset. Opačná funkce (vypnutí systému) je OK. Ví někdo co s tím, pokud možno bez "hard resetu"
Honzabr (192)|1.11.2004 10:48
Asi tě nepotěším, něco podobného se mi stalo na počátku a nepomohlo ani několikanásobné soft-resetování (krásný patvar:D ) ani odinstalace step by step nainstalovaných SW ale až nakonec došlo na HáeR :mad: Takže pokud to jde tak zuazálohovat a pak se vztyčenou hlavou dotoho.Ostatně tě to čeká ještě mnohokrát.I systém má právo na to se občas "zatoulat" :D Ale vše je v rukách "nejvyššího PDA" třeba se to spraví samo ;) (Mimochodem - nesahal jsi do registrů ?)
Ladislav (5)|1.11.2004 22:42
Dík "za podporu", do registrů jsem pravděpodobně nesahal (každopádně ne vědomě), jsem po HR a začínám instalovat znova. Naštěstí toho nebylo mnoho! Zálohování přes instalovaný BackUp to neřešilo, protože po obnově se do systému "vrátila" i chyba na ON/OFF ovládání PDA
Namornik. (184)|1.11.2004 23:36
kdysi za casu kdy se po se na teto zemi nosily jeste 3630ky jsem delal HR asi tak 3krat do mesice. Chyb bylo vice nez dost, a jine reseni nez zacit znovu nebylo.

Dnes delam HR jen kdyz PDAcko prodavam.

5450ka a 4700ka Rulezzzz
beecher (9270)|2.11.2004 08:40
Mne napada, co takhle to vrazit do kolibky a nejakym softem na ovladani PDA z PC (treba MTUX Remote) to zase prehodit zpatky?