Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém při obnově ze zálohy u MDA II

radimS_ce4you (1)|31.10.2004 07:04
Zaseklo se mi MDA II a nedovolilo mi vstup do systému ani po soft restaru ( nepustil mě přes heslo). Po Hard restaru se mi nepodařilo obnovit ze zálohy 28MB ( mám více záloh). :((
Popis závady :
Při obnově běží grafický i číselný ukazatel do 78% a pak číselný začne počítat od 0% a grafický pokračuje. Grafický dojde na 100% a číselný na 22% a tím to skončí.
Telefon jsem reklamoval, byla mi nahrána nová verze SW a opět obnova nefungovala. Po soukromém výzkumu, kdy mi v T-mobile poskytli k vyzkoušení jiné MDA II, jsem zjistil následující:
Obnova běží viz výše uvedený popis závady. Když jsem po asi 20 pokusu telefon po "nedokončené" obnově ze zoufalství odložil, po dalších cca 25 minutách se obejvila hláška, že obnova byla dokončena. A opravdu to tak bylo. :))
Takže chyba je v software na obnovu ze zálohy, kdy MDA II špatně zobrazuje a pak se 25min tváří jako mrtvola, ale obnovu provede. Toto je upozornění pro uživatele i servis, kde o tom asi nikdo nemá tušení.
gm_ce4you (176)|31.10.2004 07:51
Tak já osobně se přiznám,že jsem nikdy nepoužíval ten vestavěný soft pro zálohu.Vždy jsem zálohoval a obnovoval přes active sync.:D
jerzy_ce4you (230)|31.10.2004 08:31
Na mém DP2 ukazuje interní backup utilita obdobné nesmysly. Nicméně ji přesto již dlouho používám a mohu ji dopručit. Chce to jen rychlejší kartu. AS je sice taky prima, ale v terénu jste pak ztraceni.