Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Síť PAN

marosh_ce4you (102)|30.10.2004 18:24
Používám ActiveSync přes BT a šlape to ok když ale cvaknu na ikonu BT v PC tak mam možnost připojení k síti pan...-povedlo se mi pocket s pc PANem spojit tak že se do sdílených složek v pc z pocketa dostanuale jak to mam udělat abych se z pc dostal do pocketa jako do místa v síti????? Prostě jak mam po BT připojit pocket do domácí sítě...:) Nemáte někdo zkušenosti?? Prosím poraďte... Díky..
rojicek (31)|3.11.2004 11:48
To jsem na tom stejně, ale nechce se mi to zkoumat dál - internet na PDA přes ActiveSync jede, sdílení souborů přes plugin v TotalCommanderu taky, nic jiného potřebného mě nenapadá.
Podle mě by bylo třeba označit ve WM nějaké složky jako sdílené, což jsem nějak jednoduše nenašel a dost dobře možná to WM ani neumožňují ...
(to jsem ti asi moc nepomohl co ? :) )
Pavel Koza (4761)|3.11.2004 17:40
Nejsem si tim jisty na 100% ale Pocket PC neumi sdilet informace po siti, alespon ne v zakladu (OBEX je o necem jinem)... Ale jak pisu, nevim na 100%... Tedy z PDA na PC to jde ale obracene nema PDA co nabidnout.
marosh_ce4you (102)|3.11.2004 21:50
To je divný že by to šlo jenom jednocestně....:sarcastic: ale nechci to tvrdit...-vy máte pockety dýl než já.. Jenom mi prostě přijde divný že když to de Pocket - PC tak že to nejde PC - Pocket... Je fakt že význam by to mělo téměř 0 ale vzhledem k tomu že mam doma síť 3 PC tak kolikrát by bylo fajn z toho jednoho natáhnout něco přímo do PDA a ne tak krkolomě do druhýho pc a přes AS do LÚKSE.... ale díky...
rojicek (31)|3.11.2004 22:26
podle me to neni vubec divne: proste na tom jednom zarizeni (PDA) nemas zadne sdilene slozky a neni tam prostredek jak je nechat sdilet.
PDA proste neni zamyslene aby je nekdo konfiguroval jako bezny sitovy pocitac; na potrebne sluzby (prenos souboru) existuji jine zpusoby - PDA se ti objevi v Mobile Devices (viz explorer) - bylo by dokonce nelogicke aby totez zarizeni bylo v Mobile Devices i v Network Neighbourhoods. Kopirovani je potom stejne slozite jako pri kopirovani do sdilene slozky.
A pokud prece jen trvas na tom, abys mel PC v Network Neighbourhoods, tak existuje plugin do Total Commanderu - ten ti ho tam prida (ale pres ActiveSync a ne PAN)
rojicek (31)|3.11.2004 22:26
podle me to neni vubec divne: proste na tom jednom zarizeni (PDA) nemas zadne sdilene slozky a neni tam prostredek jak je nechat sdilet.
PDA proste neni zamyslene aby je nekdo konfiguroval jako bezny sitovy pocitac; na potrebne sluzby (prenos souboru) existuji jine zpusoby - PDA se ti objevi v Mobile Devices (viz explorer) - bylo by dokonce nelogicke aby totez zarizeni bylo v Mobile Devices i v Network Neighbourhoods. Kopirovani je potom stejne slozite jako pri kopirovani do sdilene slozky.
A pokud prece jen trvas na tom, abys mel PC v Network Neighbourhoods, tak existuje plugin do Total Commanderu - ten ti ho tam prida (ale pres ActiveSync a ne PAN)

(proc se mi to tady poslalo 2x netusim, sorry :) )