Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Resco Picture View 3.90

VanJ_ce4you (57)|10.7.2002 11:16
Pri pouzivani tohto produktu sa mi vyskytli nejake problemy. Ked som to nainstaloval do iPAQ File Store (IFS)nefungovali GIFy. Vyzeralo to tak, ako keby sa k nim program vobec nehlasil. Dalej, 2 razy sa mi vyskytla chyba, zrejme sposobena novou synchronizacoiu obrazkov. Po pripojeni do kolisky nastalo vo faze "Looking for changes" vzdy k rozpojeniu spojenia. Vyriesilo to az H-reset iPAQu.
V supporte mi povedali ze problem s GIFmi mohla robit instalacia do IFS, a ze by to mal riesit novy build s velkostou instalu 1 814 140 B. Moja verzia ma 1 840 814 B, bohuzial novu verziu stiahntu nemozem, lebo stara je este stale niekde v proxy-cache.
Vyskytli sa niekomu podobne problemy?
K3_ce4you (107)|10.7.2002 11:47
Ja taky používám produkty Resco a s Viewer v3,9. Instalaci do ipaq File store jsem nezkoušel a mám ji instalovanou v paměti. Nikdy se mi nestalo, že by som mal problém s asociací podporovaných souborů. Resco dělá velice kvalitné programy a tvůj problém s touto aplikací mě velice překvapuje.
VanJ_ce4you (57)|10.7.2002 12:06
To suhlasim. Naozaj ich produkty su spicka, a dobre sa s nimi spolupracuje. S jednym s ich vyvojarov som trochu komunikoval pri Exploreri, a naozaj chyby v novsich verziach boli odstranene.
Moj problem asi naozaj vyriesila novsia verzia (so spominanou dlzou instalu), lenze ju nemozem stiahnut. Niekde v proxy-cachi je subor s tymto menom (picview_p.exe) o spominananej dlze, a novu verziu nestiahnem, lebo proxy-cache mi da tu co ma ulozenu.
Inac Picview je perfektny, hlavne sa mi paci prehravanie MPEGov...

BTW: Pre tych co to nevedia, RESCO je slovenska firma, takze na support kludne piste slovensky alebo cesky, budu vam rozumiet. (Hlavne im piste, ze by ste chceli Slovensku klavesnicu :))) (chcem vytvorit dopyt))
sam_doma (9)|11.7.2002 09:43
Mám dotaz, chci vytvářet ebooks pro iPaq, ale navím v jakém programu je to nejlepší. Chtěl bych tam mít i odkazy na jednotlivý stránky. Díky za pomoc.
K3_ce4you (107)|11.7.2002 10:53
Mobipocket Publisher - umí všechny formáty i LIT pro MSReader
VanJ_ce4you (57)|11.7.2002 14:34
Tak sa mi podarilo ztiahnut z RESCA novu verziu, aj ked na webe to mali este uvadzane ako 3.90, stahuje sa verzia 3.91. Instalacia je mierne ina, a uz nebol problem s GIFami ani ostatnymi typmi suborov. Jedna vec sa mi vsak vyskytla, Capture It! hlasi chybu Screen capture failed!. Ako to ide ostatnym? Inac Synchronizaciu som teraz NEinstaloval, takze ani chyba s rozpajanim (co si myslim, ze suvisela s tymto) sa uz nevyskytuje...
VanJ_ce4you (57)|12.7.2002 11:49
Takze najnovsie info: Poslali mi najnovsi build verzie 3.91. Je tam oopravena chyba s Capture It!. Taktiez som skusil nainstalovat aj Picture Sync, a predchadzajuca chyba s rozpajanim sa neobjavila. Vyzera to, ze to funguje OK!