Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Resco Picture View 3.90

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2002

Pri pouzivani tohto produktu sa mi vyskytli nejake problemy. Ked som to nainstaloval do iPAQ File Store (IFS)nefungovali GIFy. Vyzeralo to tak, ako keby sa k nim program vobec nehlasil. Dalej, 2 razy sa mi vyskytla chyba, zrejme sposobena novou synchronizacoiu obrazkov. Po pripojeni do kolisky nastalo vo faze "Looking for changes" vzdy k rozpojeniu spojenia. Vyriesilo to az H-reset iPAQu.
    V supporte mi povedali ze problem s GIFmi mohla robit instalacia do IFS, a ze by to mal riesit novy build s velkostou instalu 1 814 140 B. Moja verzia ma 1 840 814 B, bohuzial novu verziu stiahntu nemozem, lebo stara je este stale niekde v proxy-cache.
    Vyskytli sa niekomu podobne problemy?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Ja taky používám produkty Resco a s Viewer v3,9. Instalaci do ipaq File store jsem nezkoušel a mám ji instalovanou v paměti. Nikdy se mi nestalo, že by som mal problém s asociací podporovaných souborů. Resco dělá velice kvalitné programy a tvůj problém s touto aplikací mě velice překvapuje.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2002

To suhlasim. Naozaj ich produkty su spicka, a dobre sa s nimi spolupracuje. S jednym s ich vyvojarov som trochu komunikoval pri Exploreri, a naozaj chyby v novsich verziach boli odstranene.
    Moj problem asi naozaj vyriesila novsia verzia (so spominanou dlzou instalu), lenze ju nemozem stiahnut. Niekde v proxy-cachi je subor s tymto menom (picview_p.exe) o spominananej dlze, a novu verziu nestiahnem, lebo proxy-cache mi da tu co ma ulozenu.
    Inac Picview je perfektny, hlavne sa mi paci prehravanie MPEGov...

BTW: Pre tych co to nevedia, RESCO je slovenska firma, takze na support kludne piste slovensky alebo cesky, budu vam rozumiet. (Hlavne im piste, ze by ste chceli Slovensku klavesnicu )) (chcem vytvorit dopyt))

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mám dotaz, chci vytvářet ebooks pro iPaq, ale navím v jakém programu je to nejlepší. Chtěl bych tam mít i odkazy na jednotlivý stránky. Díky za pomoc.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Mobipocket Publisher - umí všechny formáty i LIT pro MSReader

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2002

Tak sa mi podarilo ztiahnut z RESCA novu verziu, aj ked na webe to mali este uvadzane ako 3.90, stahuje sa verzia 3.91. Instalacia je mierne ina, a uz nebol problem s GIFami ani ostatnymi typmi suborov. Jedna vec sa mi vsak vyskytla, Capture It! hlasi chybu Screen capture failed!. Ako to ide ostatnym? Inac Synchronizaciu som teraz NEinstaloval, takze ani chyba s rozpajanim (co si myslim, ze suvisela s tymto) sa uz nevyskytuje...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2002

Takze najnovsie info: Poslali mi najnovsi build verzie 3.91. Je tam oopravena chyba s Capture It!. Taktiez som skusil nainstalovat aj Picture Sync, a predchadzajuca chyba s rozpajanim sa neobjavila. Vyzera to, ze to funguje OK!

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 23-12-2009, 15:58
  2. Funkce "Reality View"
    Od libor_m v sekci Navigon
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 06-08-2007, 13:46
  3. picture password pre wm5
    Od gonzales_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-03-2007, 20:07