Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém při kopírování větších souborů na MMC

xaero_ce4you (9)|30.10.2004 17:25
Mam pda Medion (stejné jako viewsonic v35) a kartu mmc 128 a při kopírování souborů kolem 70MB mi zařízení vytuhne a pomůže jen reset. Kopíruju přes activesync (tento počítač\mobilní zařízení...). Poraďte prosím, jak kopírovat bezproblému větší soubory,díííík :)
marosh_ce4you (102)|30.10.2004 19:02
Zkus to vyřešit čtečkou karet.... stojí to pár korun a to kopírování je tak o 90% rychlejší..... já čtečku používam a neměnil bych...
xaero_ce4you (9)|30.10.2004 19:14
Čtečku si asi koupím, ale chtěl sem to vyřešit i v pda, myslím, že to bude problém se spožděným zápisem na kartu. Soubor se seknul zhruba při 40MB, vypadá to že se zaplnila nějaká vyrovnávací pamět a přístroj vytuhnul. Po restartu měl soubor totiž 64kB. Chtělo by to nějak nastavit okamžitý zápis na kartu, pokud to jde.
marosh_ce4you (102)|30.10.2004 19:50
A neni problém v MMC???-třeba jestli neni stará nebo špatná..... Zkusit zformátovat... Já mam nokii 6600 která taky používá kartu MMC... Karta má normální formát FAT a v pc funguje ale když jí dam do LOOXe tak jí nebere a vůbec jí nenajde.... To je taky důvod proč sem si k pda koupil SD místo MMC...-podle mě sou lepší a možná i rychlejší...:)
xaero_ce4you (9)|30.10.2004 19:54
Já myslim že v tom problém nebude, karta funguje naprosto v pohodě, i kopírovat na ní soubory kolem 30MB jsou dobře. Ale zařízení nezapisuje na kartu v realném čase, jinak by po restartu musela bejt část nahrávaného souboru. SD karta je lepší, to je fakt :))