Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Problém při kopírování větších souborů na MMC

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Mam pda Medion (stejné jako viewsonic v35) a kartu mmc 128 a při kopírování souborů kolem 70MB mi zařízení vytuhne a pomůže jen reset. Kopíruju přes activesync (tento počítač\mobilní zařízení...). Poraďte prosím, jak kopírovat bezproblému větší soubory,díííík
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Zkus to vyřešit čtečkou karet.... stojí to pár korun a to kopírování je tak o 90% rychlejší..... já čtečku používam a neměnil bych...

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Čtečku si asi koupím, ale chtěl sem to vyřešit i v pda, myslím, že to bude problém se spožděným zápisem na kartu. Soubor se seknul zhruba při 40MB, vypadá to že se zaplnila nějaká vyrovnávací pamět a přístroj vytuhnul. Po restartu měl soubor totiž 64kB. Chtělo by to nějak nastavit okamžitý zápis na kartu, pokud to jde.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

A neni problém v MMC???-třeba jestli neni stará nebo špatná..... Zkusit zformátovat... Já mam nokii 6600 která taky používá kartu MMC... Karta má normální formát FAT a v pc funguje ale když jí dam do LOOXe tak jí nebere a vůbec jí nenajde.... To je taky důvod proč sem si k pda koupil SD místo MMC...-podle mě sou lepší a možná i rychlejší...

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Já myslim že v tom problém nebude, karta funguje naprosto v pohodě, i kopírovat na ní soubory kolem 30MB jsou dobře. Ale zařízení nezapisuje na kartu v realném čase, jinak by po restartu musela bejt část nahrávaného souboru. SD karta je lepší, to je fakt )

Podobná témata

1. problém s instalací větších aplikací na PDA připojené přes BT
    Od jedle_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 01-08-2005, 10:07
  2. Kopírování souborů z PC na Pocket
    Od Mira_ce4you_oldd v sekci Programování
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 19-05-2005, 09:46
  3. Kopírování souborů do PocketPC a zpět
    Od kuligator v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq