Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 8 PrvníPrvní ... 5678 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 112

Téma: ozVGA - nový software pro VGA zařízení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak pak uz zbyva pouze odinstalovat zarizeni ve Spravci zarizeni, odpojeni a znova pripojeni... S kontrolou, jestli je v AS na PC povoleno pripojeni pres USB. Pripadne jeste mne napadlo zruseni aktualniho partnerstvi a navazani noveho...

Na jinem PC to dela taky?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Tak to teď z hlavy nevím, ale večer to vyzkouším. Mám Della teprve týden, takže se rozkoukávám...
    V tom msVGA to funguje normálně, takže ve špatném nastavení párování asi problém nebude.
    Zkusim to přenastavit, ale moc šancí tomu nedávám.
    :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Omlouvám se, dřív to nešlo. Na jiném počítači to dělá taky, takže problém musí být na straně Dellu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

HR a instalace na cisto...

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

:sarcastic: Vyzkoušim a dám opět vědět.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Co mám udělat, aby se mi nepřeházely ikony v nabídce start a nezmizely ikony v settings, když zapnu ozVGA?
    Snažím se to všelijak nastavovat, ale pořád nic. Jinak velikosti fontů a posuvníků mám vychytaný, a real VGA mi plně vyhovuje.

Mám looxN560 po HR bez lokalizace, spb pocketplus, resco keyboard,a ještě pár dalších aplikací.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Podivejte se na muj blog, je tam navod, jak na RealVGA...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od beecher
    Podivejte se na muj blog, je tam navod, jak na RealVGA...
    Jestli myslíš ten návod na instalaci, tak to jsem samozřejmě četl a řídil se tím. Zkoušel jsem stáhnout i ty dva zipy přímo od "výrobce" a instalovat podle toho jeho návodu. Ale pořád stejný.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pokud myslite tim vyrobcem autora ozVGA, tak to se nesmite divit, ze to nechodi, kdyz jsou pro WM2K3SE, ne pro WM5... V mem navodu je odkaz na chodici RealVGA pro WM5...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

ops: aha, já myslel, že obojí je stejné. Každopádně jsem opravdu zkoušel oba a nešlo to, ale už jsem asi odhalil proč.
    V tom adresáři soubory je několilk viditelných a několik skrytých souborů. Když jsem se podíval do složky, kam jsem to rozbalil posledně, tak jich tam byla sotva půlka, nechápu proč. Že by se hádal pocket rar se zipem co je v spb? Zkopíroval sem ty soubory v PC přes čtečku a teď to vypadá, že to jede.

Takže díky.

PS: poslouchejte Beechera, ví co říká :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Tak přece jenom ještě jedna otázečka. Popisek v horní liště (např. start) je v real VGA zarovnán nahoru viz obrázek (půjčil jsem si z jiného threadu). Vypadá to jako pozůstatek předešlého problému. Ale soubory jsem zkopíroval fakt všechny.

Nějaký nápad?
    Připojené obrázky Připojené obrázky  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jo, upravit nastaveni v RealVGA velikosti fontu... Viz skoro dva roky stare prispevky...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Trefa. ops: Ono to možná vypadá, že se ptám, aniž bych předtím hledal, ale přísahám, že jsem tenhle thread a ještě další o VGA přečet celý.
    Nicméně jsem trochu (víc) zmatenej. Já myslel, že když MS VGA má 800, tak dyž dám u OZvga 800 tak to bude zhruba poloviční, a dyž dám 1200 tak se to zvětší, dyž dám 1600 u OZvga, tak je to jako 800 u MSvga??
    Já měl konkrétně 1200 u OZ a teď jsem dal 900 jako u MSvga a vypadá to stejně, akorát je to vycentrovaný.

Může mi prosím někdo polopaticky vysvětlit (nebo odkázat) co to vlastně u těch fontů nastavuju?

Předem děkuji

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ja mam vzdycky vsechno nastaveno 1:1 mezi seVGA a ozVGA, akorat scrollbary nastavim na 19, preci jenom se to pohodlneji ovlada...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Nainstaloval jsem ozVGA na svůj hx4700 s WM5 a vše maka celkem OK,nicmeně.
    1. Používíám SPB Pocket Plus 3.2 a SPB Time 2.0, problem je, že ikonka hodin na založce Time (plug-in) v PLUS na Tooday je v RealVGA režimu nepřirozeně veliká, ostatní včetně ikonky SPB Finance (plug-in) se zmenší a vypadaji dobře. Netušíce co s tím?
    2. Používám kalkulačku OmegaOne 1-Calc v3.0.1, je celkem super, ale v RealVGA nechodi ve full screen. Lze s tím něco udělat, případně doporučte nějakou jinou kalkulačku chodící v realVGA.
    3. Pocket Informant 2007 chodí v RealVGA celkem dobře, ale některé inonky nejsou zrovna 100%, neexistuje řešení?

Děkuji

Strana 7 z 8 PrvníPrvní ... 5678 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 29-12-2009, 23:18
  2. !!Nový software - Wifi profily pro Windows Mobile!!
    Od RStein v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 100
    Poslední příspěvek: 13-08-2008, 19:20
  3. Nový E-TEN X500 - (ne)oficiální úplná specifikace zařízení
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 08-01-2007, 20:10
  4. SPB Software - nový GPRS Monitor 2.4 a Fullscreen keyboard 3.0
    Od beecher v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 01-10-2005, 15:58