Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bor*el (neporadek) v diskuzich

Pavel Koza (4761)|27.10.2004 08:43
Pratele,

poslednich par mesicu roste navstevnost ce4you i zdejsich diskuzi primo raketovym tempem, coz je super a ja jsem tomu jen rad:) Spolu s tim se vsak zacinaji vyskytovat i drobne problemy s timto narustem primo souvisejici. Jednim z nich je cim dal tim vetsi zmatek v diskuzich, co me osobne velice mrzi. Diskuze by mely slouzit prevevsim jako "studnice moudrosti a zkusenosti"(TM) :D , ale posledni dobou je znatelny odklon od teto filozofie. V nasledujicich dnech a tydnech tedy ocekavejte zmeny, ktere by to mely zase napravit.

Uz dnes vsak mam jeden pozadavek predevsim na sluzebne starsi cleny ce4you. Protoze kazdy den pribude jiz nekolik stovek novych prispevku a tech par soucasnych moderatoru nestiha (ja predevsim), vyhlasuji jakysi konkurz na moderatory ce4you.

Pozadavky
-------------
1. Nadseni pro vec:)
2. Caste aktivni procitani diskuzi
3. Dobra orientace v oblasti Pocket PC a predevsim moderovanem tematu
4. Snaha o bezkonfliktnost

Puvodne jsem chtel oslovit vybrane jedince sam, ale nabralo to otacky a tak to delam touto formou. Nize mi prosim poslete senam temat, o ktera byste se chteli starat. V idealnim pripade by to melo byt jedno tema tykajici se vaseho zarizeni + jedno tema obecne.

Zaroven timto s okamzitou platnosti zadam vsechny o omezeni off-topic temat a prispevku. Tim mam na mysli nejen uplne jina temata jako "jakou hudbu poslouchate", ale i ruzne ftipne reakce a komentare, ktere sice pobavi zasvecene, ale nezucastneneho cloveka hledajiciho v dane diskuzi odpovedi jen zbytecne rusi.

Pro spolecenske ctenare neco pripravim, ale ted prosim pro "osobni pokec" pouzivejte SZ ci jine komunikacni kanaly. Dekuji za pochopeni.
Wuffi (1599)|27.10.2004 09:03
Mno snad to nebude az takovy off-topic - pro rychlou radu ci pro osobni pokec muzete misto ce4you ktere chce odlehcit pouzit kanal #ppc-cz na IRC (sit IRCNet), pomalu to tam zacina ozivat :D :yes:
Jinak muzou se moderatori take doporucovat, ze bych nekoho doporucil? :)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|27.10.2004 09:07
[QUOTE="Pavel Koza"] Diskuze by mely slouzit prevevsim jako "studnice moudrosti a zkusenosti"(TM) :D , ale posledni dobou je znatelny odklon od teto filozofie. [/QUOTE]

Přesně tak.

Poslední dobou mi připadá úpadek tohoto serveru směrem k obyčejnému cheatu, kde se nic konkrétního neřeší a jen se tak plácá.
Šeba_oldd (1184)|27.10.2004 10:46
Docela dost mi záleží na tom aby to zde fungovalo - je to vse velká studnice rad a nápadů, kterou nenahradí žádná kniha.

1. Nadseni pro vec - velké
2. Caste aktivni procitani diskuzi - stale dá se říci nepřetržitě
3. Dobra orientace v oblasti Pocket PC a predevsim moderovanem tematu - tam to bude slabší
4. Snaha o bezkonfliktnost
:) stále na tváři

Čiže pokud bych byl něco platný - pomohu.
beecher (9270)|27.10.2004 10:59
Je se dobrovolne hlasim, stejnak vetsina kapacity baterie DP2 pada na projizdeni temat na ce4you... :D
Temata:
Phone Edition
Technicka podpora
Software
Programovani
(jakekoliv dve fora tady z tech beru...)

(Kdybys chtel korektora clanku pripadne pomocnou vyvojovou ruku, tak dej taky vedet... ;) )
JP_ce4you (215)|27.10.2004 12:27
[QUOTE="JirkaP."] Poslední dobou mi připadá úpadek tohoto serveru směrem k obyčejnému cheatu, kde se nic konkrétního neřeší a jen se tak plácá. [/QUOTE]

Ano plně souhlasím a docela mne již silně iritují ty infantilní "obdivné" poznámky některých uživatelů.
Ještě jedna věc - pro mne stále nepochopitelná:
Omezení vkládat nová temata do některých oblastí, zvláště pak do "Novinky"!
Proč administrátore toto nelze? Proč bráníte ostatním poskytnout informaci, naříklad o nově vydané verzi nějakého SW?
Takto je pak nutno vkládat příspěvek do nějakeho jiného threadu, který s tématem často nesouvisí. Pak je z toho ten bo*del.
beecher (9270)|27.10.2004 12:33
Rek bych, ze fora oznacena jako Pouze komentare jsou pouze pro reakce na clanky a novinky na ce4you... (pokud se nepletu)...
Pokud clovek chce upozornit na nejaky SW, proc nepouzit forum Software?
Pavel Koza (4761)|27.10.2004 13:17
[QUOTE="JP"]Ještě jedna věc - pro mne stále nepochopitelná:
Omezení vkládat nová temata do některých oblastí, zvláště pak do "Novinky"!
Proč administrátore toto nelze? Proč bráníte ostatním poskytnout informaci, naříklad o nově vydané verzi nějakého SW?
Takto je pak nutno vkládat příspěvek do nějakeho jiného threadu, který s tématem často nesouvisí. Pak je z toho ten bo*del.[/QUOTE]

Proc nepochopitelna? Je to fyzicke oddeleni diskuzi k informacim poskytovanych mnou nebo jinym redaktorem od vseho ostatniho. Novy software muzete prece vlozit do diskuze o software, pokud bude pekne zpracovany, neni problem ho premistit. Uznavam, ze zrovna software i prislusenstvi by se dal povazovat za lehce duplicitni, ale jinak v tom nevidim problem. Ale jeste nad tim zauvazuju...