Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: PDA - k cemu?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak jsem se bavil s jednim znamym o PDA a nejak se mi snazil rozmluvit koupi.

- Pry internet pri 640x480 na tak malickym displeji, ze prej to aby sebou tahal lupu. Film na tak malym displeji vubec nemuze byt koukatelny. Hudba, ze by si radsi za zlomek ceny koupil 20x lepsi prehravac. Organizer - ze pry stejne kazdy po 2 mesicich si ty poznamky prestane psat do PDA. A hry? Pry dotykovy displej je o hooodne horsi nez mys a tahat sebou mys je jaksi neprakticke. Jeste k tomu si pry nedokaze predstavit jak se daji hry ovladat(napr. Worms, Tomb Rider, Snails, Warfare, AOE atd atd...). Nechce se mi tomu verit a doufam, ze az si vyzkousim LOOXe 720 v AH Mobile, tak nebudu zklamanej... Je to clovek, ktery se v tom trochu pohybuje, tak by me zajimalo, jestli ma v necem pravdu, nebo ve vsem : a nebo vubec nevi o cem je vlastne rec :sarcastic:
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Na to ani nema moc smysl reagovat.:sarcastic: Na tomto serveru se kazdy den protoci tisice lidi, kteri si mysli pravy opak a nejakej to PDA vlastni. Jaky nazor si udelate Vy sam je jen na Vas...

A jeste rejpnuti - pokud se v tom alespon "trochu pohybuje", tak je s podivem, ze si neumi predstavit ovladani her ani dalsi veci. A tim postrehem, ze dotykovy displej je o hodne horsi nez mys, tomu nasadil korunu... No comment.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Obdobné řeči bych s ignorancí mně vlastní ignorantsky ignoroval. Proč si lidi třeba kupují auta, když se stejně dá všude dostat na kole/busem/vlakem/atd...? Protože to tolik spříjemňuje život...

Já měl 4150 a teď jsem jako bez ruky... (a třeba surfovat po webu na nudné poradě má taky něco do sebe )

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hry podle me jsou super, hudba taky a SW co se na to da poridit taky. Jen mam obavy z prehravani filmu(velikost displeje => pozitek z filmu) a titernejch pismenek pri surfovani na inetu. Jen co bude v AH Mobile skladem pojedu ho vyzkouset a i kdyby me to trochu zklamalo, od koupe me uz nic neodradi .

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Tvůj kamarád má naprostou pravdu, akorát to řekl blbě. V podstatě tě chce uchránit před spóóóustou času, který strávíš flašováním, přehrávání a zkoušením různého softwéru, vylepšováním a počešťováním a následným utrácením za příslušenství a...... a spoustou dalších starostí, které dosud nemáš.
    Moje rada na závěr. Neváhej a kup.

PS.
    A vítej mezi námi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Pamatujete si na prenosne TV Casio? Mozna se to jeste prodava a jak to bylo pouzitelne. Neni to kino, to snad nikdo neceka, je to o tom, ze si clovek pri dlouhem cekani, nebo jizde vlakem, nebo proste jen tak na plazi pusti Matrixe 3 :-)))

Nováček
    Registrace
    May 2006

ipf -> starosti s tim bude dost, ale myslim ze to jsou hezke starosti. Rad bych ted resil problem jestli mam pouzit Beta player nebo Win. Media player )

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

BetaPlayer

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Hmm, vlastne ma pravdu ....

Zitra si koupim novy pocitac s monitorem, tiskarnou, prikoupim dvd prehravac, domaci kino a sirokouhlou obrazovku, primontuju wi-fi antenu a satelit .......

jenom nevim kde na to sezenu tak velkej batoh, abych to nosil s sebou

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Zrovna nedavno do me neco podobneho hustil jeden clovek, ktery prodal palm m 515, protoze ho nevyuzil a usilovne mi domlouval, ze jsem zbytecne vyhodil tisice za uplnou kravinu:sarcastic: .Snazil jsem se pul hodiny mu to vysvetlit a snad jsem ho i trochu presvedcil, ale bylo to naposledy, protoze uz bych na to znovu asi nemel silu.Kdo nedrzel a nepouzival nejaky cas PDAcko, tak to nepochopi.
    K tem filmum: Pokud je zvuk na slusne urovni a dobra sluchatka, da se vychutnat i film na displeji PDA.Spise bych ale preferoval mene bombasticke snimky-Navrat krale asi nebude to prave, i kdyz vse je mozne.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Mightywizard
    ....nedavno do me neco podobneho hustil jeden clovek..... ze jsem zbytecne vyhodil tisice za uplnou kravinu...
    ...tak si říkam, co ten chudák dělá dneska o půl jedné rano?

Nováček
    Registrace
    May 2006

No ja koukal na film a tak nak sem si rikal, jaky by to bylo lezet v posteli, mit sluchatka na usich a cucet na PDA ) . Pokud si dam v PC film do velikosti displeje PDA o rozliseni 320x240 a uz zkomprimovane video, tak kvalita vypada fakt pekne...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Hezky stravena noc :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Takhle strávenou noc můžu jenom doporučit..... jediný co mi ten zážitek kazí je to že ten dotykový displej je o tooooolik horší než myš....

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

PDA s Pocketom je fakt dobra volba: Neobmedzeny pristup k Internetu, k emailom, dokumenty, diktafon, poznamkovy blok a kopeeec zaaaabavy........ a samozrejme i "starosti". Ale kazdopadne pokial sa rozhodnes kupit, vyber si hned i vacsiu pametovu kartu - NUTNE ju budes potrebovat...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Radio, k cemu je to
    Od niky_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-09-2009, 09:05
  2. N520 - bootloader - k cemu slouzi a jak se pouziva?
    Od Zax_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Poslední příspěvek: 03-03-2008, 07:34
  3. K cemu tedy vlastne je "vyhnout se dalnicim" ?
    Od vladas_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-07-2006, 06:05
  4. K cemu jsou soubory v root adresari (Moje zarizeni)?
    Od cyrilsvet v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Poslední příspěvek: 26-05-2006, 11:36
  5. MDAII - k cemu je druhy systemovy konektor
    Od xxquick v sekci Zbývající PPC
    Poslední příspěvek: 20-09-2005, 08:25