Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s Bluetooth na rx3715

zmatus_ce4you (0)|25.10.2004 19:35
Ahojte. Mam problem s Bluetooth-om. Ked ho zapnem tak asi po 1 min mi napise ze :Bluetooth could not be correctly initialized a vobec sa nespusti.
Ked dam Hard reset tak to chvilku ide ale potom to zase blbne. Dost ma to rozculuje.
Mate tiez niekto taky problem?

Dakujem. Matus.
Crusader_ce4you (624)|25.10.2004 19:43
A zapínáš ho? Podle screenshotu máš BT vypnuté (pokud se nepletu) a potom bych tuto hlášku chápal.
zmatus_ce4you (0)|25.10.2004 19:53
Jasne ze ho zapinam. Kliknem na ikonku ktorou zapinam BT ,chvilku vidim ze nieco hlada a potom mi vyhodi to okienko a BT mi vobec nezapne.
Pavlucha (1496)|25.10.2004 19:58
Velice často je to způsobeno nedostatkem paměti. Mám to samý PDA a stávalo se mi to. Jenom mi to ale napsalo, že to nedostatkem paměti je, což tobě nedělá ....
Podívej se do spuštěných aplikací, jestli ti neběží třeba ActiveSync, kterej má v povaze, že se po odpojení nevypne ...
Že to dělá i po HR je ale fakt divný.
Pavel Koza (4761)|25.10.2004 21:08
Kdyz pisete, ze po HR to chvili jde a pak ne, co delate mezi tim? Instalujete programy? Synchronizujete velky mailbox? Nebo to proste zacne blbnout i kdyz ho chvili jen zapinate a vypinate? A kolik mate v tu chvili volne pameti pro programy?

Jinak - mate posledni ROM? I kdyz dle popisku by stejne nemela menit nic s BT...:?
zmatus_ce4you (0)|25.10.2004 23:04
Prave som skusil asi 3 krat po sebe Hard Reset. Dokonca pri poslednom som nepouzil ani Backup a nepodarilo sa mi to aj tak zapnut. Asi to skoncilo uplne. No nic ,asi mam pracu pre chalanov servisakov z HP. :disgusted:
Ale inac rx3715 je celkom fajn masinka...:D