Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Smart Movie

d.devil (44)|25.10.2004 09:40
Mam Smart movie plnou verzi 2.47,kodek stažený ze stránek výrobce Smart Movie a po zgrabovani a exportu do Dataphonu 2, mi přehrávač hlásí CHYBÍ KODEK, nevědel by někdo v čem může být problém
d.devil (44)|25.10.2004 16:09
Tak výše zmiňovaný problém jsem už vyřešil,video jsem uz spustil.Teď mám druhý problém,ať nastavím jakýkoliv bitrate tak mi skáče zvuk,nemám na výběr žádný kodek kromě Lame mp3.Nevím si s tím rady,zkusil jsem snad všechny kombinace,snižit kvalitu zvuku snižit kvalitu videa,vážně vše.Nemáte někdo zkušenost?
iloveyou (64)|31.10.2004 19:50
Zdravim,
právě zkouším tuto aplikaci, ale k žádnými videu mi to neupravuje (nevytváří) titulky z těch původních.


Nevěděl by někdo v čem je problém?

Díky moc předem.
Miloš Strouhal (3997)|1.11.2004 00:15
Klikl jsi před "ripováním" na tlačítko Načíst titulky..? Mě to chodí bezchybně.. A zkoušel jsi si ten výsledný soubor přehrát v PDA přímo v přehrávači Smartmovie? V nastavení musíš mít zaškrtlou volbu zobrazit titulky.. Máš ty titulky přímo v souboru u toho filmu,jež se pokoušíš "ripovat"..?
iloveyou (64)|1.11.2004 06:22
Všechno co si popsal jsem udělal, titulky jsem zkoušel různé koncovky, samozřejmě dám načíst titulky, které jsou ve stejné složce jako video, který chci upravovat. Ale po konverzi se žádný tiulky u výslednýho videa neobjeví.

Musí ty titulky mít stejný název jako video, který převádím?
Miloš Strouhal (3997)|1.11.2004 08:36
Nejsem si jist, zkus je tedy přejmenovat aby byl název kromě koncovky totožný..
iloveyou (64)|1.11.2004 10:59
Zkusím to doma, ale až večer. A dám vědět jestli to pomohlo.
iloveyou (64)|1.11.2004 22:42
Ted' jsem odzkoušel po čerstvým upgardu romky a kompletní reinstalaci všech prográmků a funguje je to perfektně, přesto díky za rady.

P.S. Hledal jsem jestli se tady někde neprobíralo jak do romky nacpat prg, který se mi líbí, ale nic jsem nenašel. Jestli víš tak je každá rada vítaná.

Díky moc.
Miloš Strouhal (3997)|2.11.2004 13:14
[QUOTE="iloveyou"]Ted' jsem odzkoušel po čerstvým upgardu romky a kompletní reinstalaci všech prográmků a funguje je to perfektně, přesto díky za rady.

P.S. Hledal jsem jestli se tady někde neprobíralo jak do romky nacpat prg, který se mi líbí, ale nic jsem nenašel. Jestli víš tak je každá rada vítaná.

Díky moc.[/QUOTE]

Bohužel jsi neuvedl, jakou mašinku vlastníš..
iloveyou (64)|3.11.2004 06:08
Mám Ipaq 4150, rád bych z romky odstranil to co stejně nepoužívám a hodil tam to co zkutečně chci.
Miloš Strouhal (3997)|3.11.2004 09:05
Aha,tak s tím ti ja neporadím..
Flynt (57)|11.11.2004 21:27
Tak jsem si stáhl Smartmovie pro PPC 2.48 zkusil a zjistil ,že opět nemám vyřešen problém. Potřebuji nějaký program, který umí načíst titulky z originálního DVD. Smartmovie to neumí.

To znamená že nejsou sub, ale jsou na DVD. Samozřejmě v různých jazykových mutacích. Potřebuji vybrat českou a dostat ji do komprimovaného videa.

PocketDivX Encoder to neumí, umí to Pocket DVD studio ovšem po zkoušce musím napsat, že to nedělá koretně. Tak nevím.

Nemáte někdo zkušenost? Díky.
boss_ce4you (73)|11.11.2004 22:13
Na DVD su dva programy: PocketDVD a Pocket DVD studio. Kvalitativne je lepsie Pocket DVD studio (pouzivam) a mozes si priamo zadat zvukovu stopu alebo titulky. Na link odkial som to „sosal" si nespomeniem.... (najdes na pocketgear - demo je omezene casom pri prevode filmu)