Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 31

Téma: nejede mi Worms World Party na LOOX 410

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Zdarvim, nevite nekdo proc mi na looxi 410 nechodi WWP? zkusim jsem aninstalovat demo, pote kliknu na ikony pro spusteni, ale vubec nic se nestane. Diky predem za kazdou odpoved
    Odpovídat lze po přihlášení

Snowman_ce4you
    Guest

Mě už taky nejdou....
    myslím, že příčina je v Sunnysoft InterWrite.....

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Ja používám interwrite pro verzi a zatím mně jedou vpoho.

Snowman_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od .::LASiN::.
    Ja používám interwrite pro verzi a zatím mně jedou vpoho.
    A můžu se zeptat, jestli jsi instaloval ty Wormsy před instalací InterWrite, nebo až po? Mě totiž taky šli, i s InterWrite, ale pak jsem je přeinstaloval a konec....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Tak to vas teda fakt lituju, protoze Worms na pocketpc.... fakt nejlepsi hra na pda co jsem hral... :yes: :yes: ... a ty original kecy k tomu

Me to jednou delalo taky, ale mel jsem jiz proslou "trial period", ktera byla asi jedna hra a to snad jeste ne cela.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Taky mi nejdou a víte že asi máte pravdu s tím InterWrite? Nic mě nanapadlo, ale tohle by bylo možné...."už" mi wormy nešlapou, ale dřív mi šli...jen si neůžu vzpomenout jestli před nebo i po Interu..:?

Snowman_ce4you
    Guest

Co se týče mě, tak hned po koupi PDA jsem tam WORMSy hodil a chodily, pak po nějaký době jsem nainstaloval InterWrite. Když jsem pak chtěl přesunout wormsy z paměti na SD, (tedy odinstalovat a nainstalovat na SD), tak už to nevalilo.
    Ještě mě napadá, že by to mohlo být tím, že to musí být přímo v paměti a ne na kartě. (Diskutující, kterým to funguje by se mohli podělit o zkušenosti).
    A nebo by nám sem nějaký šťastlivec mohl hodit odkaz na download tech wormsů, který valej (správci ce4you snad omluví trochu warezu, ale tohle je prostě životně důležitý )

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Zoufale hlásím, že Worms 1.0.4 na MDA2 taky nerozběham . Docela mě to mrzí - zajímavé, že mi dříve šli. S čím by se to mohlo hádat?

Snowman_ce4you
    Guest

Tak, po dlouhém zkoušení jsem to konečně rozběhal, pokusím se zde popsat návod jak, aby to mohli zkusit i ostatní a podělit se se zkušenostma.
    Takže myslím, že problém je v tom, že při instalaci wormsů se celá hra rozdělí do dvou složek, jedna část se nainstaluje do paměti, druhá na kartu. Já jsem to řešil tak, že jsem soubory z obou složek zkopíroval do připravený jiný složky na kartě, a pak spustil WWP.exe.... a valí )
    doporučuju mít při spouštění volných aspoň 10MB RAM

zkoušejte a pište poznatky

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Ale... treba ja zadnou kartu nemam :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

ted jsem delal HR a totalne jsem vcecko preinstalovaval, Wormsy nebehaly, kdyz jsem klikl na WWP.exe, tak se nestalo vubec nic, nekdy naskocilo "light simulator" v nadpisu a pak zase nic.

tak jsem je jen tak pro jisotu pre3instaloval, proste jsem dal instalaci pre nainstalovany worms. a ono to fungovalo, uz jsem to delal dvakrat a porad stejny scenar.

Pokani, modlitby reinstalace !

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Pokud se snazite Worms nainstalovat pomoci Add/Remove programs v ActiveSync, tak musite mit zaskrtli Jamdat Worms i Jamdat Worms Resources. Melo by to fungovat...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Adam Motvička
    Pokud se snazite Worms nainstalovat pomoci Add/Remove programs v ActiveSync, tak musite mit zaskrtli Jamdat Worms i Jamdat Worms Resources. Melo by to fungovat...
    No, to je ono, kdyz to nainstaluju podruhy, tak uz se to v "remove programs" nejmenuje Jamdat Worms, ale Jamdat Worms Resources !

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

sem slysel ze je prej potreba mit spesl verzi pro wokna 2003. Neco na tom asi bude ptz mi treba demicko facha uplne v poho

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

a jeste obcas se stane chyba a tam jak se voli zbrane, tak se misto toho zmackne tlacitko <input type="button" value="start">, ktery je "jakoby" podtim. staci pak dat start->today a pak zase prepnout do worms (treba pres spb pocket plus).

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Worms
    Od soto v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 01-02-2008, 17:03
  2. Worms World Party na PPC - konfigurace
    Od sid_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 06-03-2007, 21:23
  3. Reakcí: 6