Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nejede mi Worms World Party na LOOX 410

Greg_ce4you (12)|24.10.2004 13:36
Zdarvim, nevite nekdo proc mi na looxi 410 nechodi WWP? zkusim jsem aninstalovat demo, pote kliknu na ikony pro spusteni, ale vubec nic se nestane. Diky predem za kazdou odpoved
Snowman_ce4you (0)|29.10.2004 17:35
Mě už taky nejdou....
myslím, že příčina je v Sunnysoft InterWrite.....
.::LASiN::. (5)|29.10.2004 18:36
Ja používám interwrite pro verzi a zatím mně jedou vpoho. ;)
Snowman_ce4you (0)|29.10.2004 18:55
[QUOTE=".::LASiN::."]Ja používám interwrite pro verzi a zatím mně jedou vpoho. ;) [/QUOTE]

A můžu se zeptat, jestli jsi instaloval ty Wormsy před instalací InterWrite, nebo až po? Mě totiž taky šli, i s InterWrite, ale pak jsem je přeinstaloval a konec....
kopec_ce4you (236)|11.3.2005 18:21
Tak to vas teda fakt lituju, protoze Worms na pocketpc.... fakt nejlepsi hra na pda co jsem hral... :yes: :yes: ... a ty original kecy k tomu :D

Me to jednou delalo taky, ale mel jsem jiz proslou "trial period", ktera byla asi jedna hra a to snad jeste ne cela.
Kája_oldd (759)|11.3.2005 20:32
Taky mi nejdou a víte že asi máte pravdu s tím InterWrite? Nic mě nanapadlo, ale tohle by bylo možné...."už" mi wormy nešlapou, ale dřív mi šli...jen si neůžu vzpomenout jestli před nebo i po Interu..:?
Snowman_ce4you (0)|12.3.2005 10:36
Co se týče mě, tak hned po koupi PDA jsem tam WORMSy hodil a chodily, pak po nějaký době jsem nainstaloval InterWrite. Když jsem pak chtěl přesunout wormsy z paměti na SD, (tedy odinstalovat a nainstalovat na SD), tak už to nevalilo.
Ještě mě napadá, že by to mohlo být tím, že to musí být přímo v paměti a ne na kartě. (Diskutující, kterým to funguje by se mohli podělit o zkušenosti).
A nebo by nám sem nějaký šťastlivec mohl hodit odkaz na download tech wormsů, který valej (správci ce4you snad omluví trochu warezu, ale tohle je prostě životně důležitý :D )
Adam Motvička (65)|20.3.2005 13:12
Zoufale hlásím, že Worms 1.0.4 na MDA2 taky nerozběham :( . Docela mě to mrzí - zajímavé, že mi dříve šli. S čím by se to mohlo hádat?
Snowman_ce4you (0)|20.3.2005 17:26
Tak, po dlouhém zkoušení jsem to konečně rozběhal, pokusím se zde popsat návod jak, aby to mohli zkusit i ostatní a podělit se se zkušenostma.
Takže myslím, že problém je v tom, že při instalaci wormsů se celá hra rozdělí do dvou složek, jedna část se nainstaluje do paměti, druhá na kartu. Já jsem to řešil tak, že jsem soubory z obou složek zkopíroval do připravený jiný složky na kartě, a pak spustil WWP.exe.... a valí :o)
doporučuju mít při spouštění volných aspoň 10MB RAM

zkoušejte a pište poznatky :)
Adam Motvička (65)|20.3.2005 17:29
Ale... treba ja zadnou kartu nemam :-)
kopec_ce4you (236)|21.3.2005 06:39
ted jsem delal HR a totalne jsem vcecko preinstalovaval, Wormsy nebehaly, kdyz jsem klikl na WWP.exe, tak se nestalo vubec nic, nekdy naskocilo "light simulator" v nadpisu a pak zase nic.

tak jsem je jen tak pro jisotu pre3instaloval, proste jsem dal instalaci pre nainstalovany worms. a ono to fungovalo, uz jsem to delal dvakrat a porad stejny scenar.

Pokani, modlitby reinstalace !
Adam Motvička (65)|21.3.2005 18:13
Pokud se snazite Worms nainstalovat pomoci Add/Remove programs v ActiveSync, tak musite mit zaskrtli Jamdat Worms i Jamdat Worms Resources. Melo by to fungovat...
kopec_ce4you (236)|21.3.2005 19:48
[QUOTE="Adam Motvička"]Pokud se snazite Worms nainstalovat pomoci Add/Remove programs v ActiveSync, tak musite mit zaskrtli Jamdat Worms i Jamdat Worms Resources. Melo by to fungovat...[/QUOTE]

No, to je ono, kdyz to nainstaluju podruhy, tak uz se to v "remove programs" nejmenuje Jamdat Worms, ale Jamdat Worms Resources !
fisik_ce4you (115)|22.3.2005 09:37
sem slysel ze je prej potreba mit spesl verzi pro wokna 2003. Neco na tom asi bude ptz mi treba demicko facha uplne v poho
kopec_ce4you (236)|22.3.2005 15:03
a jeste obcas se stane chyba a tam jak se voli zbrane, tak se misto toho zmackne tlacitko , ktery je "jakoby" podtim. staci pak dat start->today a pak zase prepnout do worms (treba pres spb pocket plus).
xcrack (24)|12.4.2005 09:55
Mel jsem stejny problem. I kdyz jsem pri instalaci zaskrtnul obe slozky (J.Worms i J.W.Resources) objevil se jen Light simulator. Rozbehlo se to pote, co jsem soubor WWP.RB ze slozky Jamdat Worms Resources prekopiroval do slozky Jamdat Worms. Vyzkousejte :)
fisik_ce4you (115)|12.4.2005 10:03
musis sehnat verzi ktera na FS loox 410 facha ...

me teda fachaj a mam tam i interwrite
medvidek (9)|12.4.2005 18:08
JA bych se chtěl zeptat kde se daji sehnat nějake hry na PDA softy ale ty co se musi platit ale přece je nekdo da na web kde se to slpaši kde to berete?
CommanderZ (1798)|12.4.2005 18:15
[QUOTE="kopec"][QUOTE="Adam Motvička"]Pokud se snazite Worms nainstalovat pomoci Add/Remove programs v ActiveSync, tak musite mit zaskrtli Jamdat Worms i Jamdat Worms Resources. Melo by to fungovat...[/QUOTE]

No, to je ono, kdyz to nainstaluju podruhy, tak uz se to v "remove programs" nejmenuje Jamdat Worms, ale Jamdat Worms Resources ![/QUOTE]

u ty instalace (na PC v program files/jamdat/wwp) je nekolik cabu, tusim ze se musi nainstalovat worms.arm.cab a pres to ten wwp-res.cab
Petr89 (152)|3.8.2005 22:43
Zkouším to co tady píšete, ale pořád mi to hodí hlášku Light Simulation (nahoře v liště) pak nic a když kliknu na obrazovku zavře se to... Zkoušel sem to i odinstalovat a znova přes ActiveSync, i normálně znova začít instalovat, ale nic.... Ale demo mi na mojí hx4700 fachá, tak nevim :((( Pl poraďte někdo...
imagiag (25)|3.8.2005 23:07
Ja mam WWP 1.0.3 full, a zadny wwp-resources se nekona. V pc je ve slozce jamdat je jen worms.arm.cab, v ppc je v inst. programech jenom WWP, nainstalovany je to jenom na karte (2 soubory), v program files to nic nema. Na MDAc to chodi bezproblemu, stejne chodilo na 2002 na MDA1. Jakou mate verzi?
Petr89 (152)|3.8.2005 23:33
1.0.4. :? :(
taunus (116)|17.8.2005 18:36
tak jsem zkusil co zde radil xcrack
a ono to fungujeeeeeee konecneee muzu hrat cervi
oskarmaniak (41)|18.8.2005 18:30
Jestli se Vám líbí tahle hra, zkuste hru Snails.Některým přijde i lepší než wormsíkové
pagino (160)|21.8.2005 15:17
2 Snowman : dikes, uz som rozbehol WWP, je to v tom co si hovoril ty
taunus (116)|22.8.2005 13:17
me chodi hezky wormsy ale mam spis technicky dotaz o ovladani mam hx4700 a kdyz chcu vystrelit z raketometu nebo hodit granat nedokazu dat silu te strele ani hodu nevim jak se pridava kdyz podrzim tlacitko a pustim tak se nic nestane kdyz ho jen zmacknu tak se vystreli ale s malou silou tak nevim nebo je to v nekde v nastaveni?
dik za info
pagino (160)|22.8.2005 14:05
da sa to nastavit, Spustiti WWP -> Options Menu ( nalavo dole - cerveny obrazok ) -> Controls And System Options ( Vpravo dole ) ->FIRE ( Tap here to change the fire button ) a tam si priradis nejaku klavesu, napriklad ja mam fire pod klavesou dnes, jump mam pod klavesou kalendar, .... a strielas tak, ze podrzis fire a zacne sa ti zosilnovat dolet rakety
taunus (116)|22.8.2005 18:08
dikes uz to funguje jen jsem tomu musel priradit jine tlacitko
kopec_ce4you (236)|11.9.2005 21:25
[QUOTE="Snowman"]Tak, po dlouhém zkoušení jsem to konečně rozběhal, pokusím se zde popsat návod jak, aby to mohli zkusit i ostatní a podělit se se zkušenostma.
Takže myslím, že problém je v tom, že při instalaci wormsů se celá hra rozdělí do dvou složek, jedna část se nainstaluje do paměti, druhá na kartu. Já jsem to řešil tak, že jsem soubory z obou složek zkopíroval do připravený jiný složky na kartě, a pak spustil WWP.exe.... a valí :o)
doporučuju mít při spouštění volných aspoň 10MB RAM

zkoušejte a pište poznatky :) [/QUOTE]

heureka! prave resim uz ctvrt hodiny jak to dostat na kartu a koukam ze ce4you opet nezklamalo... :yes:
Diablo_PW (1)|23.9.2005 02:08
Mam dotaz.Vlastnim PDA Asus MyPAL A716 Worms by Jadat nainstaluju v pohode i ho v pohode spustim necha se hrat hejbat s nastavenim slape to jak ma, ale problem nastane kdyz chci svoje cervy ovladat nejdou mi ovladat a to ani po nastaveni v Options na svoje tlacitka.Poradte mi nekdo pls uz se na to snazim prijit pul roku a porad nic :((

Diky s pozdravem Diablo_PW
oneill_sx1 (6)|23.9.2005 19:50
[QUOTE="Diablo_PW"]Mam dotaz.Vlastnim PDA Asus MyPAL A716 Worms by Jadat nainstaluju v pohode i ho v pohode spustim necha se hrat hejbat s nastavenim slape to jak ma, ale problem nastane kdyz chci svoje cervy ovladat nejdou mi ovladat a to ani po nastaveni v Options na svoje tlacitka.Poradte mi nekdo pls uz se na to snazim prijit pul roku a porad nic :((

Diky s pozdravem Diablo_PW[/QUOTE]

Mam též A716. WWP jedou, ovšem lze jen chodit a nastavit jedno tlačítko (takže střílení), škoda že nejdou jumpy a roupeni s kratkym lanem a tuhym tlačítkem je naprd.