Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Co koupit ???

n13 n13 je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Prosím všechny o radu. Mám cca 15 000,- Kč na nové PDA a nevím co si koupit. Ještě cca před čtvrt rokem jsem používal Dataphone II, jenže jsem nebyl moc spokojen (např. po prohlížení netu se choval normálně, jenže se na něj nikdo dost často nedovolal atd.). Chtěl bych jej na běžnou práci a dále bych využil GPS, pár her, MP3 a nějakej filmeček. Budu vděčný za všechny rady co si za tyto peníze mohu koupit. Moc dík.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od n13
    Prosím všechny o radu. Mám cca 15 000,- Kč na nové PDA a nevím co si koupit.
    No, za 15tis jsem na korunu přesně schopen sehnat Asus MyPal A730. Což je IMHO asi tak maximum (VGA, WM2K3SE, BT, WIFI, 64/64MB ROM/RAM), co za ty peníze můžete dostat. Nevím však kolik stojí Loox730...
    Ještě cca před čtvrt rokem jsem používal Dataphone II, jenže jsem nebyl moc spokojen (např. po prohlížení netu se choval normálně, jenže se na něj nikdo dost často nedovolal atd.).
    Hm, tohle bohužel není problém DP2, ale potíž je v samotném GPRS. Když se totiž něco aktivně stahuje, tak se holt ta informace, že vám někdo volá prostě neprotlačí...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Loox 720 , ne 730 ... stoji minimalne asi tak 17000, ale urcite se vyplati ty 2000 pripralit..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Spider
    Loox 720 , ne 730 ... stoji minimalne asi tak 17000, ale urcite se vyplati ty 2000 pripralit..
    Aha, tak 720...
    No, za ty 2tis člověk dostane akorát víc RAM a WiFi, ostatní parametry jsou shodné. pokud se nepletu. Tudíž je otázka bude-li to uživatel vyžadovat...
    No a jinak řečeno, pokud chce špičku, tak za 19tis. může mít HP Hx4700. Že...

n13 n13 je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Velmi děkuji za radu. A co takhle HP 4150?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No nevim, dneska si porizovat neco bez VGA displaye...

PS: Omluva, ten Asus A730 nema WiFi... Ted jsem to jeste zkontroloval...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ono spicka neni hp4700. Rekl bych ze na spicce je s dalsimi pristoji (treba napr. s looxem ). Mne osobne, kdyz nehledim na cenu, se libi LOOX 720, tot muj nazor

n13 n13 je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Dobrá, ale co mi poskytne navíc VGA display? V čem pozná normální uživatel rozdíl? Škoda, že nejsou na světě pouze dvě PDAčka to by hned bylo jednodušší rozhodování.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Dobrá, ale co mi poskytne navíc VGA display? V čem pozná normální uživatel rozdíl?
    Rozdíl mezi VGA a normálním displejem je podstatný. VGA má 4x více zobrazovacích bodů, tudíž je obraz mnohem jemnější a ostřejší než u starších displejů. Vidět je to na první pohled.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Velmi děkuji za radu. A co takhle HP 4150?
    Kdyz uz bys uvazoval o ne VGA PDA tak vem radsi misto te h4150 Looxe 420. Je to skoro identicke PDA akorat je o cosi levnejsi a ma o cosi lepsi moznosti nastaveni. A tusim ze se bude dat upgradovat na WM 2003 SE
    Ale dneska mit 15k tak i koupim jedine VGA PDA

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

jedine vga

ten asus bude asi nejlepsi volba za 15K

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

jinak, mel jsem ted moznost videt hodne PDAcek vedle sebe a rozliseni je proste to nejdulezitejsi

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Prosím všechny o radu. Mám cca 15 000,- Kč na nové PDA a nevím co si koupit. Ještě cca před čtvrt rokem jsem používal Dataphone II, jenže jsem nebyl moc spokojen (např. po prohlížení netu se choval normálně, jenže se na něj nikdo dost často nedovolal atd.). Chtěl bych jej na běžnou práci a dále bych využil GPS, pár her, MP3 a nějakej filmeček. Budu vděčný za všechny rady co si za tyto peníze mohu koupit. Moc dík.
    Určitě Dell Axim X50v nyní v USA za 424 dolárků )
    Tady

Podobná témata

1. Co koupit?
    Od Lubos11 v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-06-2008, 10:27
  2. Koupit PDA s 2,8 nebo 3,5" LCD?
    Od BADMOPAR_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 20-01-2007, 21:35
  3. Kde koupit mikrospínač MDA 2
    Od kabuto v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-01-2007, 09:32
  4. Kde koupit A 716 nejlevněji?
    Od botur v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-01-2005, 21:52
  5. Co koupit? (help plz)
    Od tillda v sekci Co se jinam nevešlo