Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak nahrávat hlasové poznámky???

marr_ce4you (8)|23.10.2004 01:15
Ahoj,

nějak jsem nepřišel na to, jak u N30 nahrávat hlasové poznámky stisknutím jednoho hw tlačítka, jak jsem to dělal u svýho dědečka Compaq iPAQ 3630? Zatím to dělám pouze softwarově přes "poznámky" a to mě moc nevyhovuje, když chci PDA použít rychle jako diktafon. V "nasavení tlačítek" recording NEJDE přiřadit k jednomu ze čtyř hw tlačítek. Neřeší to nějaký soft? Máte s tím někdo zkušenosti?
Dík Marek..

Pavlucha (1496)|23.10.2004 01:29
Pokud bys použil Resco Recorder, přiřadit by to šlo. Je i lepší co se týká nahrávek. Umí víc formátů a více vzork. freq.
marr_ce4you (8)|23.10.2004 02:38
[QUOTE="Pavlucha"]Pokud bys použil Resco Recorder, přiřadit by to šlo. Je i lepší co se týká nahrávek. Umí víc formátů a více vzork. freq.[/QUOTE]


No... nevypadá to vůbec špatně, ale ..$19.95 ??. O něčem free bys nevěděl? Jde mi fakt jen o to spouštění, ostatní věci co to umí, tolik nevyužiju.

Marek.
váňa (242)|25.10.2004 14:10
free je třeba mNOTE, najdeš jej v sekci freeware. Pokud chceš používat PDA jako zvukový záznamník, asi se opravdu vyplatí investovat do Resco Audio Recorder ;)
marr_ce4you (8)|27.10.2004 17:57
[QUOTE="váňa"]free je třeba mNOTE, najdeš jej v sekci freeware. Pokud chceš používat PDA jako zvukový záznamník, asi se opravdu vyplatí investovat do Resco Audio Recorder ;) [/QUOTE]

Dík, ale "mNOTE" se mi nedaří nikde najít:cool: , ani pomocí vyhledávání, kde přesně je??
Pavel Koza (4761)|1.11.2004 15:59
Mala presmycka, je to NoteM;)