Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC - prehled smartphone modelu

michalB_ce4you (6)|22.10.2004 14:45
na
http://blog.vyvojar.cz/michal/archive/2004/10/22/2291.aspx.

je prehled modelu od HTC vcetne prehledu znacek, pod kterymi jsou prodavany po svete.
Pavel Koza (4761)|22.10.2004 15:33
Pekny:) Je dost tezku se v tom orientovat (myslim v te hromade zarizeni, ne v te tabulce)... Jen mi tam schazi Eurotel Dataphone a Eurotel Dataphone II;)
michalB_ce4you (6)|22.10.2004 19:22
Souhlas. Zmatek je v tom slusny a bude hur. Pristi rok par modelu pribyde.

vsak mi taky dalo dost prace, nez jsem si v tom vybral mobil pro sebe :-)
Nove modely (Typhoon a hlavne Feeler) jsou uz pouzitelne modely. Starsi modely bych moc nedoporucoval.

Pozitivni je, ze nezalezi na znacce, pod kterou se mobil prodava, HW jsou modely pod ruznymi znackami stejne, OS je taky stejny a lisi se maximalne v pridanem SW a pomalovani telefonu.

BTW, nevite někdo proc T-Mobile SDA se uz v nemecku zacina prodavat, ale v CR byl odsunut na pozdejsi dobu?
michalB_ce4you (6)|22.10.2004 19:31
[QUOTE="Pavel Koza"]Pekny:) Je dost tezku se v tom orientovat (myslim v te hromade zarizeni, ne v te tabulce)... Jen mi tam schazi Eurotel Dataphone a Eurotel Dataphone II;)[/QUOTE]

DataPhony doplněny. Dík za upozornění.
Pavel Koza (4761)|24.10.2004 14:10
[QUOTE="michalB"]BTW, nevite někdo proc T-Mobile SDA se uz v nemecku zacina prodavat, ale v CR byl odsunut na pozdejsi dobu?[/QUOTE]

Ja bych hadal bud na nedostatek vyrobni kapacity u HTC nebo proste cesky T-Mobile nema potrebu to nabizet.

Ja osobne tihnu spis k Pocket PC Phone edition spis nez ke Smartphonum, ale mam k podobnemu brandovani produktu jednu velkou vyhradu. Nevim, jak je to v jinych pripadech (dle ruzncyh webu asi lepe), ale cesti operatori maji v porovnani s HP, FSC i dalsim tragickou podporu techto zarizeni. Eurotel na to pece uplne, pro toho pokazde support skoncil hned s uvedenim zarizeni na trh. T-Mobile je aktivnejsi, ale zadny zazrak to take neni. A to donedavna HTC melo jen par modelu, ted jich ma nasobne vic...:?

Na zaver - na Invexu jsem videl MDA Compact a je to uzasna vecicka:)
michalB_ce4you (6)|24.10.2004 18:06
[QUOTE="Pavel Koza"]

Ja osobne tihnu spis k Pocket PC Phone edition spis nez ke Smartphonum, ale mam k podobnemu brandovani produktu jednu velkou vyhradu.

Na zaver - na Invexu jsem videl MDA Compact a je to uzasna vecicka:)[/QUOTE]

Me se zadne PocketPC nevejde do kapsy, misto PDA nosim notebook :-). Smartphone je o necem jinem. Velmi podobne moznosti (ano, horsi ovladani a "maly" display), ale velike tak akorat jak od mobilu ocekavam. viz Jaky a proc jsem vybral smartphone