Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ako na Wi-fi s rx3715 ?

zmatus_ce4you (0)|21.10.2004 21:17
Ahojte mam Ipaq rx3715 a potreboval by som poradit. Mam v praci notebook s integrovanym wifi. Skusal som sa nan napojit ale marne, nepodarilo sa mi to. Mam na nom aj internet tak som dufal ze sa bude dat zdielat cez Wifi.
Uz ste to niekto skusali?
Este jedna otazka, daju sa prepojit medzi sebou dva rx 3715 cez Wifi ? (popripade zdielat subory)?

Dakujem. Matus
lubosd (60)|21.10.2004 21:47
Pri spojeni pres Wi-fi spolu dve bezdratove stanice samostatne komunikovat nemohou.Potrebuji AP (Access point), vyjimku tvori ad-hoc bezdratove site.

Zkusil bych rozbehnout na notebooku Wi-fi jako AP (pokud to zvladne), pak by to melo behat normalne.
MaPo_ce4you (174)|21.10.2004 22:19
[QUOTE="zmatus"]Ahojte mam Ipaq rx3715 a potreboval by som poradit. Mam v praci notebook s integrovanym wifi. Skusal som sa nan napojit ale marne, nepodarilo sa mi to. Mam na nom aj internet tak som dufal ze sa bude dat zdielat cez Wifi.
Uz ste to niekto skusali?
Este jedna otazka, daju sa prepojit medzi sebou dva rx 3715 cez Wifi ? (popripade zdielat subory)?

Dakujem. Matus[/QUOTE]

Sikovne reseni by bylo predradit notebooku nejaky Wireless router - treba 11g od 3comu, dela to i smc nebo asus. wen se to bude tvarit jako jediny pocitaca (diky NAT v roouteru a uvntr to bude regulerni sit bez nutnosti cokoli instalovat.
Druha varianta je udelat to softwarove pres treba Kerio Winroute Firewall.

MaPo
Pavel Koza (4761)|22.10.2004 09:12
1. Pokud mate XP, melo by to teoreticky jit pres nejake to bridgovani ci neco podobneho, ale o tom mam jen mlhavou predstavu. IMHO je to po spojeni v rezimu z IP hlediska stejne, jako kdyz pres IP propojite dve zarizeni pres Bluetooth, takze zkuste kouknout sem

2. Propojeni 2 PDA pres WiFi neni problem (v Ad-Hoc rezimu), daji se tak hrat i sitove hry, ale s tim sdilenim bude problem... To tusim Pocket PC neumi. Mozna je nejaky soft, pripadne zkusit sehnat TFTP server a komunikovat pres nej.