Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 40 z 40

Téma: VoIP - telefonování se Skype, LOOX 720 a přes WiFi

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Mám ošklivý problém se Skype. Prakticky při žádném spojení se mi nedaří správně slyšet druhou stranu a ani oni neslyší dobře mě. Problém není v hlasitosti nebo echu, spodní reproduktor jsem vypnul, ale v trhaném hovoru s pauzami, jako by vázla rychlost přenosu. Ovšem zkoušel jsem to na dvou WiFI sítích a s AxtiveSync přes 100 Mbit LAN, tak teď už vážně nevím, co mám dělat. Proocesor je na turbo, občes je ten zvuk lepší a občas na houby. Nemůže mi běžet něco, co ten přenos takhle zpomaluje? Co s tím? Ještě mě napadá udělat HR a pak to naistalovat načisto a zkusit, ale to se mi moc nechce.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

ahoj, bohuzel jsem na tom obdobne. loox 420 --> moje AP --> wan 4mbit. rychlost i pingy celkem dobry, ale skype nepouzitelnej.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Tak jsem ten HR udelal a nainstaloval to nacisto a bylo to stejne k nicemu. Funguje to tak hranicne kdyz se postavim 5 metru od AP, nastavim procesor na turbo a stejne se hovor vetsinou sklada z "coze" a "nerozumim". Tak ted nevim jestli je to vadna wifina nebo co... Jak se da zmerit prenosova rychlost?

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Přepínání mezi reproduktorem a sluchátkem pro VoIP u Looxů 718/720:
    tady je na to utilitka: http://www.pocketpcfreewares.com/en/index.php?soft=1294

Ještě jsem to nezkoušel, ale doufám, že to bude chodit

Tom

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Tak můžu říct, že to funguje naprosto podle očekávání. Jen mě překvapila jedna věc - ten VoIP reproduktor je aspoň o třídu lepší než ten normální . Jen je tišší.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Mám nově 720, wifi mi běhá a tak jsem nainstaloval Skype, po připojení k internetu přes wifi, spuštění Skype a pokusu o přihlášení dostanu hlášku, že Skype potřebuje připojení k internetu a zda chci zkusit připojit přes mobil. tuto hlášku dostanu i když nejsem přes wifi připojen.
    Prosím o radu.
    Děkuji:ops:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Skype mi jde i přes EDGE. Musí se sice jen mluvit nebo poslouchat, ale jde to.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Caute aku verziu ste pouzili u 718?? mne nejde ziadna nainstalovat mozete mi ju poslat namail fijo66@azet.sk..vdaka

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zkusil jsi poslední verzi od výrobce? Jakou chybu to hlásí?

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Hej skusal som vseliake verzie aj najnovsiu a aj 2.0 pri ktorej je napisane ze ma fungovat na 718/720...a hlasi my chybu cab is not valid CE applicaton...A aj ked to instalujem z PC tak to nejde.

A o este jednu vec chcem poprosit o OzLooxSpeaker..o par prispevkov vyssie je link ale uz to tam nie je ..mate ho niekto ?? prosim ..Vdaka

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. VOIP telefonování
    Od etomas v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-01-2009, 10:47
  2. VOIP telefonování a MDA Vario
    Od Pehof v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-06-2006, 10:25
  3. MDA Vario a VOIP telefonování přes Wi-Fi