Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Animovane GIFy

Lubos_ce4you (4)|21.10.2004 15:00
Ahoj,

mam Loox 420. Donedavna mi IExplorer prehraval animovane GIFy, ale ted se mi objevi hlaska "Stranka, kterou hledate, neni k nalezeni". To same mi dela i u nekterych www stranek, ale ty mi zobrazi aspon na nekolikaty pokus. Nevite nekdo, kde bych mel hledat chybu?

Pavel Koza (4761)|21.10.2004 17:13
Mate dost pameti? Zkuste smazat docasne soubory (v nastaveni Pocket IE). Pres co se pripojujete?
Lubos_ce4you (4)|22.10.2004 09:15
Pripojuju se pres BT - Siemens S55 a T-Mobile. Mam nainstalovany GPRSpeed Plus klient. Mam takovy dojem, ze jsem trochu rozhodil asociace. Jsem novy uzivatel a ledaccos jsem na tom zkousel instalovat. Rozhod jsem se udealt trvrdy reset (mekky nepomoh) a je to v pohode.
Lubos_ce4you (4)|23.10.2004 17:55
Tak i po restartu mi pri nacitani stranek behala hlaska, ze stranku nelze najit. Po deaktivaci GPRSpeed Plus je to v pohode; chyba byla asi tam. Animovane GIFy fungují.
Šeba_oldd (1184)|6.11.2004 22:35
Prosim nevite nekdo o nejakem prohlizeci obrazku nebo fotek co dokaze animovane gify?
michpo (206)|7.11.2004 02:02
[QUOTE="seba"]Prosim nevite nekdo o nejakem prohlizeci obrazku nebo fotek co dokaze animovane gify?[/QUOTE]

Zkus ACDSee Mobile. Nevim sice jestli je prehrava i animovane, ale klasicke gify umi. Chce to vyzkouset, ja ted bohuzel nemam po ruce zadnej animovanej gif, takze to nevyzkousim.
glinz (23)|20.4.2005 22:16
hm ten jsem zkousel a nezral je :( teda spon myslim, jely mi v IE ale trhane a po nastaveni asociaci na prohlizec obrazku krom GIF uz to nechtel IE vzit.takze se na ne koukam jen staticky :(