Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile 2003 Second Edition na XDA II již existuje!

Miloš Strouhal (3997)|20.10.2004 17:38
Koukněte se sem...;) :yes: A třeba taky sem..:cool:
beecher (9270)|20.10.2004 17:51
To je jeste otazka, jestli se nekdo nesek, kdyz psal ty popisky ke zbozi...
Miloš Strouhal (3997)|20.10.2004 17:58
Blbost. Už nějakou dobu se přeci po xda-developers šíří zvěsti, že i-mate ten update v brzké době hodlá uvést "mezi lidi".. A myslím si, že na tom chtějí samozřejmě také něco vydělat, tudíž jej nejdříve začnou cpát do "nových" zařízení, aby zvýšili prodejnost, a teprve potom přijdeme na řadu my, stávající uživatelé MDA/XDA , Qtek 2020 a 2060..;) Už aby to bylo.. :!:
Miloš Strouhal (3997)|25.10.2004 00:46
Nevím jak vy, ale já už vesele otáčím displej do "landscape" modu, a to bez použití "soft-resetu".. :cool: Ještě tak měsíc "ladění", a díky hochům z xda-developers už ten update na Windows Mobile 2003 SE nebudeme možná ani potřebovat..:D :D :D
Mrkněte sem
beecher (9270)|25.10.2004 01:06
Jenže nezapomeň, že SE není jen o landscape modu... :sarcastic:
Miloš Strouhal (3997)|25.10.2004 01:15
Já vim..:? Jenže kdyby nedejbože žádný update pro XDA 2 na SE nebyl nikdy vydán, bude pořád lepší tohle než nic..;) Tedy až to bude zbaveno všech "much"..
blackdot_ce4you (139)|25.10.2004 11:05
[QUOTE="xp"] Nevím jak vy, ale já už vesele otáčím displej do "landscape" modu, a to bez použití "soft-resetu".. :cool: Ještě tak měsíc "ladění", a díky hochům z xda-developers už ten update na Windows Mobile 2003 SE nebudeme možná ani potřebovat..:D :D :D
Mrkněte sem[/QUOTE]

Mohlo by to valit i na iPaqovi? Nebo je to poize pro XDAx?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|25.10.2004 11:36
[QUOTE="xp"]...Tedy až to bude zbaveno všech "much"..[/QUOTE]
XP, díky :yes: . Má to mouchy, pro běžný provoz zatím moc nepoužitelné, ale pro některé programy je zobrazení naležato výhodnější. Pár postřehů z krátkého otestování:
- Pokud je na Today více pluginů, tak se ke spodním po překlopení nedostanete, nenaskočí scrollbar. Pokud i na normálním Today máte srollbar (to není můj případ, jen jsem to otestoval), tak se po překlopení scrollbar zobrazí, ale stejně se do spodních pluginů nedošáhne.....
- Nejde dost dobře telefonovat, po překlopení není zobrazen spodní řádek tlačítek (hvězda, nula, kanál, Hovor), prozor při soft resetu, pokud máte zapnuté zadání pinu, tak ho nezadáte, tlačítko "zadat" tam není.....

Zobrazení satelitních náhledů v počasí je po překlopení velice pěkné, parádní je i zobrazení doc a xls souborů.... No, budeme asi instalovat rozšířená témátka, sledovat vývoj diskuze, na kterou XP upozornil a máme tady další hračku na testování :D, ještě jednou díky za upozornění, jde to skutečně překlápět i bez toho otravného soft resetu ...
yasmeene2 (794)|25.10.2004 15:31
Už aby to bylo, už aby to bylo..
Miloš Strouhal (3997)|25.10.2004 17:14
[QUOTE="blackdot"]
Mohlo by to valit i na iPaqovi? Nebo je to poize pro XDAx?[/QUOTE]

Myslím že ne,mužeš to zkusit,ale zřejmě neuspěješ..
danieldavid (118)|27.10.2004 13:42
Zdravím...
Nezprovoznili jste někdo landscape na MDA I ?
Já to včera zkusil nainstalovat a po vyžádaném softresetu to zatuhlo a už šlo udělat jen H-reset :-(...
Naštěstí jsem hreset stejně plánoval,proto jsem se nebál to zkusit...:-)))
David
hrtak_ce4you (314)|28.10.2004 22:15
[QUOTE="danieldavid"]Zdravím...
Nezprovoznili jste někdo landscape na MDA I ?
Já to včera zkusil nainstalovat a po vyžádaném softresetu to zatuhlo a už šlo udělat jen H-reset :-(...
Naštěstí jsem hreset stejně plánoval,proto jsem se nebál to zkusit...:-)))
David[/QUOTE]

ja jeste v dobach me MDA1 rozbehl tehdejsi verzi Nyditot, ale neni moc o co stat....
Luboš Severa (13)|9.11.2004 15:44
A nezkoušel jste někdo na landascape mod použít Screen Rotation for Dummies (SRS) viz.: http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=12481&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Mě to na Dataphone 2 funguje, ale při startu a vytáčení nevidím spodní klávesy.
:(
Miloš Strouhal (3997)|9.11.2004 16:10
[QUOTE="Luboš Severa"]A nezkoušel jste někdo na landascape mod použít Screen Rotation for Dummies (SRS) viz.: http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=12481&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Mě to na Dataphone 2 funguje, ale při startu a vytáčení nevidím spodní klávesy.
:( [/QUOTE]

O stránku dříve než je tvůj příspěvek je to již popsáno...:D :D :D
tady a nebo použij tlaítko předchozí strana..
beecher (9270)|9.11.2004 16:19
Zkouseli, ale to by chtelo najit vsechny programy, co takhle blbnou, na MDA3/XDA2s a preportovat je do MDA2/DP2...
yasmeene2 (794)|23.11.2004 13:59
Já landscape využiju hlavně na prohlížení webových stránek, měl sem problém s tím, že prohlížeče nejsou ještě kompatibilní, vyřešil sem to novou verzí multIE která již podporuje SE takže PIE už mi to zobrazuje v lanscape korektně! Jupíí teď už jenom udělat něco s netfrontem a dochytat soft klavesničku (přez ozVGA) a sem spokojen.