Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Yakuma Delta 300 GPS - zkušenosti, tipy a triky...

Jirka007 (161)|20.10.2004 13:44
Zdravím všechny,má někdo zkušenosti s YAKUMO Delta 300 GPS? Myslím výkonostně,jak je na tom. V testech se toho o výkonu moc nepíše. Všude se spíše věnují GPSce. Myslím třeba jak na tom běhají nějaké hry nebo video.V Autosalonu na Primě ho testovali s Pocket Kimem a tam valil celkem slušně,ale nevím, jak moc je PocketKim náročný na procesor.
Jirka007 (161)|9.11.2004 15:00
Vládče,
nebude třeba recenze na Yakumo Delta 300GPS na ce4you?

Pavel Koza (4761)|9.11.2004 15:48
Bude:) Mam ji doma a uz testuju. A asi ho vezmu i na sraz.
Jery_ce4you (65)|3.12.2004 19:17
Video běhá na Yakumo Delta 300 GPS v pohodě - netrhá se běží plynule i v celoobrazovém režimu.
Kocir (836)|28.1.2005 12:48
Totalne spokojen
- video - bez problemu
- GPS - super
- reproduktor - vyborna hlasitost a srozumitelnost pro GPS navigace, v aute nemusim ztlumovat radio a to i presto, ze ho neposloucham nijak potichu (ale taky me samozrejme "nerve")
- akumulatory - daleko lepsi vydrz nez Acer
- velikost a vaha - spokojenost
- design - neutralni
roadmonster (37)|28.1.2005 16:32
Totalne spokojen

...jojojo, se všemi uvedenými body bych souhlasil. Po třech měsících intenzivního provozu ale už objevuju i mouchy, např.:

- joystick (nebo spíš jeho čidla) je vyroben z čehosi velmi neodolného a už mi nefunguje - následek týdenní pařby Age of Empires (a to nejsem žádný brutalforce)...
- barva, kterou je natřen case přístroje, se začíná otírat
- teleskopický stylus taky moc nevydrží a původní "tuhost" zasouvání polevuje. Koupil jsem si kožené pouzdro (každého zájemce o delší fungování skoro povinnost), takže do jeho kapsičky jsem si pořídil pevný náhradní stylus.

Resumé - jinak výborný přístroj, který by si ovšem v některých bodech zasloužil kvalitnejší zpracování...
Kocir (836)|31.1.2005 08:46
[QUOTE="roadmonster"]Totalne spokojen

...jojojo, se všemi uvedenými body bych souhlasil. Po třech měsících intenzivního provozu ale už objevuju i mouchy, např.:

- joystick (nebo spíš jeho čidla) je vyroben z čehosi velmi neodolného a už mi nefunguje - následek týdenní pařby Age of Empires (a to nejsem žádný brutalforce)...
- barva, kterou je natřen case přístroje, se začíná otírat
- teleskopický stylus taky moc nevydrží a původní "tuhost" zasouvání polevuje. Koupil jsem si kožené pouzdro (každého zájemce o delší fungování skoro povinnost), takže do jeho kapsičky jsem si pořídil pevný náhradní stylus.

Resumé - jinak výborný přístroj, který by si ovšem v některých bodech zasloužil kvalitnejší zpracování...
[/QUOTE]

Ja jsem se ani s jednim z vyse uvedenym problemem nesetkal behem cca 7 mesicu co Deltu mam, ale nerikam tim ze to neni mozne.

PDA pouzivam a taham sebou kazdy den.
Jery_ce4you (65)|31.1.2005 10:18
[QUOTE="roadmonster"]Totalne spokojen

...jojojo, se všemi uvedenými body bych souhlasil. Po třech měsících intenzivního provozu ale už objevuju i mouchy, např.:

- joystick (nebo spíš jeho čidla) je vyroben z čehosi velmi neodolného a už mi nefunguje - následek týdenní pařby Age of Empires (a to nejsem žádný brutalforce)...
- barva, kterou je natřen case přístroje, se začíná otírat
- teleskopický stylus taky moc nevydrží a původní "tuhost" zasouvání polevuje. Koupil jsem si kožené pouzdro (každého zájemce o delší fungování skoro povinnost), takže do jeho kapsičky jsem si pořídil pevný náhradní stylus.

Resumé - jinak výborný přístroj, který by si ovšem v některých bodech zasloužil kvalitnejší zpracování...
[/QUOTE]
Já také nemám (zatím) podobné problémy, ale stylus má skutečně sníženou tuhost než na počátku při zakoupení.
Jinak jsem též spokojen hlavně s GPS- jak jinak vždyť jak se říká "každý fandí svýmu týmu"
roadmonster (37)|31.1.2005 10:27
Ad intenzivní provoz - BatMem mi hlásí zatím nějakých 350 hodin provozu. Nevím, jak to PDA bude vypadat po 1000 nebo 2000...
:?

Ale abych taky trochu "kopal za tým" (to Jery a spol. :-) ) - výdrž baterek super, display super, výpočty GPS super, hlasitost navigace super...
...a hlavně - chytání satelitů mezi domy, v lese, v horách apod.: SUPERSUPER!!
- před koupí navigačního PDA mě spousta diskuzních fór i (!!) dealerů varovala před minimální průchodností signálu GPS. Pravda - někdy nechytám 9-12 satelitů, ale třeba jenom 4-5 :-)))
Jery_ce4you (65)|31.1.2005 10:54
[QUOTE="roadmonster"]Ad intenzivní provoz - BatMem mi hlásí zatím nějakých 350 hodin provozu. Nevím, jak to PDA bude vypadat po 1000 nebo 2000...
:?

Ale abych taky trochu "kopal za tým" (to Jery a spol. :-) ) - výdrž baterek super, display super, výpočty GPS super, hlasitost navigace super...
...a hlavně - chytání satelitů mezi domy, v lese, v horách apod.: SUPERSUPER!!
- před koupí navigačního PDA mě spousta diskuzních fór i (!!) dealerů varovala před minimální průchodností signálu GPS. Pravda - někdy nechytám 9-12 satelitů, ale třeba jenom 4-5 :-)))[/QUOTE]
Měl jsem také obavy o průchodnosti signálu, hlavně ve městě, ale jak se zdá byly zbytečné. Bydlím v posledním patře a signál chytám i na sedačce, když sedím v obýváku (cca 2 metry od okna). Zkrátka někdy je potřeba si vyzkoušet věci sám a nedat jen na nějaké články. Ale netvrdím, že před zakoupením (jakéhokoliv) přístroje by si neměl o něm člověk něco zjistit. NAOPAK. Veškeré informace jsou k nezaplacení. Ale i v dnešní době seriových výrobků se může lišit kus od kusu a navíc v recenzích mohou být betaverze výrobků či softu, které se od finálního výrobku, který se dostane na trh může odlišovat-většinou k dobrému.
Napište jaké používáte mapi či soft k GPS - Yakumu zdar :-))
roadmonster (37)|31.1.2005 11:06
Já už to psal v jiném vlákně:
- SmartMaps Navigator CZ 1:100000 a Praha 1:20000
- Route 66 Navigate 2004 for PPC
Jery_ce4you (65)|31.1.2005 11:32
Já používám autoatlas PocketKim Česká republika + Praha dále SmartMaps turistická mapa Karlovarska a SmartMaps plán města Karlovy Vary. Na netu jsem si stáhnul docela dobrej freeware prográmek VisualGPS, který se může hodit pro turistiku.

roadmonster (37)|31.1.2005 11:36
Jery, máš někde odkaz na to VisualGPS? Co to umí...?
Jery_ce4you (65)|31.1.2005 15:12
[QUOTE="roadmonster"]Jery, máš někde odkaz na to VisualGPS? Co to umí...?[/QUOTE]
Promiň, že píšu až teď.
adresa: http://www.visualgps.net/VisualGPSce/default.htm -jsou tam i obrázky
Co to umí ? Základní věci, zobrazí satelity-sílu signálu ale i rozmístění satelitů dále kompas, rychlost, vzdálenost, určí pozici apod. chce to vyzkoušet.
roadmonster (37)|31.1.2005 15:19
Díky za tip, měl jsem podle Tvého prvního příspěvku pocit, že to byl mohl být ten správný prográmek pro celosvětově univerzální použití GPS, bez nutnosti mít mapu :-)
- tenhle můj dojem si tímto druhým příspěvkem jedině podpořil, takže si to jdu stáhnout a vyzkoušet :-)

Díky!
Kocir (836)|31.1.2005 15:21
[QUOTE="roadmonster"]Díky za tip, měl jsem podle Tvého prvního příspěvku pocit, že to byl mohl být ten správný prográmek pro celosvětově univerzální použití GPS, bez nutnosti mít mapu :-)
- tenhle můj dojem si tímto druhým příspěvkem jedině podpořil, takže si to jdu stáhnout a vyzkoušet :-)

Díky![/QUOTE]


jESTE JE DOBRY MEGALITH GPS TUNER.
WWW.MEGALITH.HU
WWW.GPSTUNER.COM

- KOMPAS
- NAVIGACE K MISTU
- PRACE S NASKENOVANYMA MAPAMA (BMP.JPG, GIF)
- ZAZNAM TRASY
- HLASOVA NAVIGACE

KONKURENCE (MOZNA) OZIEXPLORERU, KTERY ME NA PRVNI POHLED PRIPADAL SLOZITY A TAK JSEM HO HNED SMAZAL
Jery_ce4you (65)|31.1.2005 15:24
[QUOTE="roadmonster"]Díky za tip, měl jsem podle Tvého prvního příspěvku pocit, že to byl mohl být ten správný prográmek pro celosvětově univerzální použití GPS, bez nutnosti mít mapu :-)
- tenhle můj dojem si tímto druhým příspěvkem jedině podpořil, takže si to jdu stáhnout a vyzkoušet :-)

Díky![/QUOTE]

Nemáš zač. Až to vyzkoušíš tak napiš jak ti to maká a jestli to je to co jsi potřeboval.:)
Jery_ce4you (65)|31.1.2005 15:27
[QUOTE="Kocir"][QUOTE="roadmonster"]Díky za tip, měl jsem podle Tvého prvního příspěvku pocit, že to byl mohl být ten správný prográmek pro celosvětově univerzální použití GPS, bez nutnosti mít mapu :-)
- tenhle můj dojem si tímto druhým příspěvkem jedině podpořil, takže si to jdu stáhnout a vyzkoušet :-)

Díky![/QUOTE]


jESTE JE DOBRY MEGALITH GPS TUNER.
WWW.MEGALITH.HU
WWW.GPSTUNER.COM

- KOMPAS
- NAVIGACE K MISTU
- PRACE S NASKENOVANYMA MAPAMA (BMP.JPG, GIF)
- ZAZNAM TRASY
- HLASOVA NAVIGACE

KONKURENCE (MOZNA) OZIEXPLORERU, KTERY ME NA PRVNI POHLED PRIPADAL SLOZITY A TAK JSEM HO HNED SMAZAL[/QUOTE]

Je freeware? Jak je to s kalibrací map. Mně osobně připadá oziexplorer také složitý.
roadmonster (37)|31.1.2005 15:30
Screenshoty můj dojem dále podpořily, leč...

"...is not valid Win32 application..."!!!!!

Docela mě šokovala tahle hláška a už jsem chtěl volat SOS - pak jsem si ale řekl, že než budu za blondýnu, tak ještě vyzkouším prostě nakopírovat do PDA...

...a vono to funguje :D

Takže večer vyzkouším, díky!
Jery_ce4you (65)|4.2.2005 19:38
Mohl by mi někdo poradit?
V březnu jedu do Německa konkrétně do Frankfurtu. Dá se někde koupit plán města Frankfurt, nebo ještě lépe existuje mapa Německa kde by byl i plán Frankfurtu? -pokud možno routovatelný
Děkuji za opovědi :sarcastic:
botur (67)|19.2.2005 14:09
Me se to Yakumo celkem libi, akorat me stve, ze tam nenacpali jeste CF slot. Mylo by to fakt parada. Integrovana GPS + SD + CF apod. to uz by nebyla tak velka investice. Jak jste na tom s mapami, staci vam pro bezny provoz pouze vnitrni pamet, nebo musite mit kartu?
Jery_ce4you (65)|19.2.2005 16:31
[QUOTE="botur"]Me se to Yakumo celkem libi, akorat me stve, ze tam nenacpali jeste CF slot. Mylo by to fakt parada. Integrovana GPS + SD + CF apod. to uz by nebyla tak velka investice. Jak jste na tom s mapami, staci vam pro bezny provoz pouze vnitrni pamet, nebo musite mit kartu?[/QUOTE]
S tím CF slotem souhlasím.
S mapami je to individuální. Záleží co potřebuješ nebo lépe řečeno pužíváš. Obecně se dá myslím říct, že s Českou republikou si vystačíš s vnitřní pamětí, ale pokud chceš evropu (postačí i mapa Německa) je paměťová karta nutností. Zvlášť pokud si chceš ukládat i jiná data. :cool:
Kocir (836)|19.2.2005 17:38
[QUOTE="Jery"][QUOTE="Kocir"][QUOTE="roadmonster"]Díky za tip, měl jsem podle Tvého prvního příspěvku pocit, že to byl mohl být ten správný prográmek pro celosvětově univerzální použití GPS, bez nutnosti mít mapu :-)
- tenhle můj dojem si tímto druhým příspěvkem jedině podpořil, takže si to jdu stáhnout a vyzkoušet :-)

Díky![/QUOTE]


jESTE JE DOBRY MEGALITH GPS TUNER.
WWW.MEGALITH.HU
WWW.GPSTUNER.COM

- KOMPAS
- NAVIGACE K MISTU
- PRACE S NASKENOVANYMA MAPAMA (BMP.JPG, GIF)
- ZAZNAM TRASY
- HLASOVA NAVIGACE

KONKURENCE (MOZNA) OZIEXPLORERU, KTERY ME NA PRVNI POHLED PRIPADAL SLOZITY A TAK JSEM HO HNED SMAZAL[/QUOTE]

Je freeware? Jak je to s kalibrací map. Mně osobně připadá oziexplorer také složitý.[/QUOTE]

Neni to Freeware, ale v dnesni dobe internetu toto ne vzdy plati.

Jinak kalibrace je velmi jednoducha. Zapichnu do mapy stylus a pridam mu bud hodnoty GPS souradnic nebo prevezmu tyto z GPS prijimace. Pro kazdou mapu se zadavaji dva kalibracni body. Na webu maji zdarma i verzi na kalibraci map pro PC.

Co se tyce map spolkne to klasicke JPG, GIP soubory.

Ozi jsem mel nainstalovan asi 10 minut a jelikoz jsme se v nem nevyznal "na prvni pohled" tak jsem ho zase odinstaloval. Taky jsem mel pocit, ze primo JPG a GIF nepolyka, ale nevim to jiste.
Jery_ce4you (65)|20.2.2005 15:47
Stánnul jsem si OziexplorerCE (jak jsi napsal v dnesni dobe internetu ....;) ) a k tomu nějaké mapy a musím napsat, že jsem překvapen. Je to super!!! Možnosti uživatelského nastavení, plánování tras a vůbec - neváhejte a vyzkoušejte.
Dnes vyzkouším ten MEGALITH GPS TUNER.
Kocir (836)|20.2.2005 17:28
[QUOTE="Jery"]Stánnul jsem si OziexplorerCE (jak jsi napsal v dnesni dobe internetu ....;) ) a k tomu nějaké mapy a musím napsat, že jsem překvapen. Je to super!!! Možnosti uživatelského nastavení, plánování tras a vůbec - neváhejte a vyzkoušejte.
Dnes vyzkouším ten MEGALITH GPS TUNER.
[/QUOTE]

Jak jsem rekl Ozi jsem moc neodzkousel, ale rekl bych ze principem jsou sobe "konkurence". Odzkousel jsem vsak Megalith (v dobre internetu nic neni problem).
Co se me libi:
- moznost prace primo s jpg, gif
- zaznam trasy a jeji prehrani
- waypointy
- moznost hlasove navigace po jiz projete trase
- moznost navigace kompasem k cili (treba mozno vyuzit k najiti vlastniho auta na parkovisti v nakupnim centru)
- prace s mapami, kde se prepina mezi mapama automaticky, at uz pri zoomu nebo pri prekroceni "hranice" obrazku.

Netvrdim vsak timto, ze Ozi je spatny, nezkousel jsem ho poradne.
Jery_ce4you (65)|21.2.2005 13:13
Jo, tak jsem nainstalova Megalith a mohu říct, že jsem byl překvapený (příjemně). Prográmek je zdařilý. Zkalibrování map přímo v PPC je otázkou chvilky (stačí zadat dva body což je možná trochu limitující-myslím kvůli přesnosti, ale netvrdím to protože jsem to nevyzkoušel důkladně). Bydlím v Karlových Varech tak jsem si stáhnul mapu mého bydliště v jpg., zkalibroval a vyšel do ulic. Vše chodilo OK. Ve volném čase si ho prubnu trochu víc.:))
Jaké máš zkušenosti s přesností takto nakalibrovaných map?
roadmonster (37)|21.2.2005 13:17
Hele, já jsem evidentně sto let za opicema...??? Kde to stahujete, pánové?? ;-)
(kdyby to náhodou bylo "tajné", tak mroad77@seznam.cz, prosím :D )
Kocir (836)|21.2.2005 19:16
[QUOTE="roadmonster"]Hele, já jsem evidentně sto let za opicema...??? Kde to stahujete, pánové?? ;-)
(kdyby to náhodou bylo "tajné", tak mroad77@seznam.cz, prosím :D )[/QUOTE]

PAGE UP
Jirka007 (161)|22.2.2005 08:34
Jak se s Yakumikem dostanete na net? Jde propojit kabelem s mobilem? Infra asi moc praktické není :-(
roadmonster (37)|22.2.2005 10:59
[QUOTE="Kozlik007"]Jak se s Yakumikem dostanete na net? Jde propojit kabelem s mobilem? Infra asi moc praktické není :-(
[/QUOTE]

Já jedu přes infra pořád a nemám problém... Akorát to vždycky chce najít nějaký stůl...
(Oskar GPRS Standard)
Jery_ce4you (65)|22.2.2005 11:00
[QUOTE="Kozlik007"]Jak se s Yakumikem dostanete na net? Jde propojit kabelem s mobilem? Infra asi moc praktické není :-(
[/QUOTE]
Já taky jedu přes infra a v poho.
Kocir (836)|22.2.2005 14:50
[QUOTE="Kozlik007"]Jak se s Yakumikem dostanete na net? Jde propojit kabelem s mobilem? Infra asi moc praktické není :-(
[/QUOTE]

T-Mobile v pohode.
Dost dobry program je connect2internetPRO - nemusi se nic nastavovat, zjisti si sam typ mobilu, typ operatora a zpusob spojeni,
roadmonster (37)|22.2.2005 14:53
[QUOTE="Kocir"]Dost dobry program je connect2internetPRO - nemusi se nic nastavovat, zjisti si sam typ mobilu, typ operatora a zpusob spojeni,[/QUOTE]

Hele, existuje taky nějaký freewárek, který by mi počítal stažené kB? Zatím jsem objevil jenom payware, který si za toto prosté počítadlo účtuje na můj vkus celkem dost.
Kocir (836)|22.2.2005 19:19
[QUOTE="roadmonster"][QUOTE="Kocir"]Dost dobry program je connect2internetPRO - nemusi se nic nastavovat, zjisti si sam typ mobilu, typ operatora a zpusob spojeni,[/QUOTE]

Hele, existuje taky nějaký freewárek, který by mi počítal stažené kB? Zatím jsem objevil jenom payware, který si za toto prosté počítadlo účtuje na můj vkus celkem dost.[/QUOTE]

Posledni verze to umi, ale neni normalne free.
Jery_ce4you (65)|23.2.2005 08:46
To: Kocir
Mám problém s Megalithem. Naskenoval jsem si mapu A4 list (1,9Mb_jpg) a program jí nechce načíst. Zkoušel jsem jí transformovat do jiných formátů-bmp.gif,png.. ale stále mi to píše "Set a map first!".
Je to divné, protože když tam dám jákikoliv jiný obrázek (ale menší) tak se zobrazí-třeba i fotka. Je velikost mapových listů nějak omezena, nebo dělám něco špatně? :(

Kocir (836)|23.2.2005 08:52
[QUOTE="Jery"]To: Kocir
Mám problém s Megalithem. Naskenoval jsem si mapu A4 list (1,9Mb_jpg) a program jí nechce načíst. Zkoušel jsem jí transformovat do jiných formátů-bmp.gif,png.. ale stále mi to píše "Set a map first!".
Je to divné, protože když tam dám jákikoliv jiný obrázek (ale menší) tak se zobrazí-třeba i fotka. Je velikost mapových listů nějak omezena, nebo dělám něco špatně? :(

[/QUOTE]

Myslim, ze ta mapa je moc velka (sirka x vyska). Na jejich strankach je programek pro PC (free), ktery umi takto velky obrazek rozsekat a Megalith si pak jednotlive kousky natahuje.

Je vsak pravda, ze kdyz jsem si postahoval nekolik map z webu zkalibrovane pro Megalith tak me to taky delalo.

Pokud moje prvni rada nepomuze, pak nezbyde nez se obratit na autora programu. Je to sice madar, ale umi anglicky a reaguje celkem rychle.
Jery_ce4you (65)|23.2.2005 09:22
[QUOTE="Kocir"][QUOTE="Jery"]To: Kocir
Mám problém s Megalithem. Naskenoval jsem si mapu A4 list (1,9Mb_jpg) a program jí nechce načíst. Zkoušel jsem jí transformovat do jiných formátů-bmp.gif,png.. ale stále mi to píše "Set a map first!".
Je to divné, protože když tam dám jákikoliv jiný obrázek (ale menší) tak se zobrazí-třeba i fotka. Je velikost mapových listů nějak omezena, nebo dělám něco špatně? :(

[/QUOTE]

Myslim, ze ta mapa je moc velka (sirka x vyska). Na jejich strankach je programek pro PC (free), ktery umi takto velky obrazek rozsekat a Megalith si pak jednotlive kousky natahuje.

Je vsak pravda, ze kdyz jsem si postahoval nekolik map z webu zkalibrovane pro Megalith tak me to taky delalo.

Pokud moje prvni rada nepomuze, pak nezbyde nez se obratit na autora programu. Je to sice madar, ale umi anglicky a reaguje celkem rychle.[/QUOTE]
Dík za tip ten Map Calibrator vyzkouším. Jsou ještě někde nějaké mapky pro megalith než na http://www.gpstuner.com/mapshare/map_list.php ?

Jak se těšíš na GPS Tuner v4.0 ? Koukal jsem na obrázky a vypadá to dobře :yes: nebo snad ne?
Kocir (836)|23.2.2005 11:57
Dík za tip ten Map Calibrator vyzkouším. Jsou ještě někde nějaké mapky pro megalith než na http://www.gpstuner.com/mapshare/map_list.php ?
DAL JSEM NEZKOUMAL


Jak se těšíš na GPS Tuner v4.0 ? Koukal jsem na obrázky a vypadá to dobře nebo snad ne?
JESTE JSEM TO NESTUDOVAL.
Jirka007 (161)|23.2.2005 12:06
Na co využíváte ten GPS Tuner? Tam jdou dostat i mapy česka, třeba naskenovaný jako třeba do Ozi Explorera?
Kocir (836)|23.2.2005 13:24
[QUOTE="Kozlik007"]Na co využíváte ten GPS Tuner? Tam jdou dostat i mapy česka, třeba naskenovaný jako třeba do Ozi Explorera?
[/QUOTE]

Ano lze tam dostat principilane jakoukoliv mapu ve formatu JPG a GIF. Myslim ze primy import map z Ozi to nepodporuje.

Pouzit se to da myslim stejne jako Ozi. Ma to zaznam trasy a podle ni se pak da jet a nechat se hlasove navigovat.

Dokonce je tam funkce GPS share, kde pri pripojeni na inet vidite kamarady kde se nachazi.

Pak to lze pouzit i jako kompas a nechat se treba v lese navigovat primo ke svemu autu na parkovisti.

Designove se me zda byt vice pritulny a pochopil jsem ho hned. U Oziho to bylo naopak, ale presto nedokazi rici co je lepsi, nebot az tak jeem to nepruboval, hlavne Oziho.
Jery_ce4you (65)|25.2.2005 08:34
Tak jsem se včera trochu šťoural v v GPS Tuneru Megalith a zkoušel jsem si ho počešťovat, včetně hlasové navigace a vono TO JDE! Mám zatím hotovo tak 50% ale o vekendu na to doufám skočím a dotáhnu to do konce.
Nebo to snad už někdo udělal? Myslím, aby jsem nedělal něco co už je jednou hotové :).
Kocir (836)|25.2.2005 08:52
[QUOTE="Jery"]Tak jsem se včera trochu šťoural v v GPS Tuneru Megalith a zkoušel jsem si ho počešťovat, včetně hlasové navigace a vono TO JDE! Mám zatím hotovo tak 50% ale o vekendu na to doufám skočím a dotáhnu to do konce.
Nebo to snad už někdo udělal? Myslím, aby jsem nedělal něco co už je jednou hotové :).[/QUOTE]

Kdysi jsem to delal, ale nejak jsem pak nemohl donutit program aby ho tam priradil jako dalsi polozku v nabidce jazykovych mutaci, tak jsem se na to vyprdl nebot ENG mi nedela problemy.
Jery_ce4you (65)|25.2.2005 09:35
[QUOTE]Kdysi jsem to delal, ale nejak jsem pak nemohl donutit program aby ho tam priradil jako dalsi polozku v nabidce jazykovych mutaci, tak jsem se na to vyprdl nebot ENG mi nedela problemy.[/QUOTE]
Já sice ENG moc neumím, ale ovládání v programu je jednoduché i pro mne.
Dělám to spíš pro zábavu a pro někoho kdo by to chtěl mít "hezky česky"
:D
mirekkok (3)|2.3.2005 12:35
Moje zkušenosti s yakumo 300 jsou ty nejlepší,super citlivost ,hlasitost i výdrž baterie. Nemá někdo zkušenost s tomotmem, jak nainstalovat Major roads ?
Jery_ce4you (65)|2.3.2005 12:59
Zdravím,
nevíte někdo existuje-li speciální "aquapack" pro Yakumo? Já jsem nic nenašel jen pro klasická PDA. Jde mi o to, aby se to do toho pouzdra vešlo i s otevřenou anténou a zároveň to nebylo zbytečně moc veliké.
yakumo 300 (3)|8.3.2005 15:56
Dobrý den,
stal jsem se šťastným uživatelem Navmana (obdoba Yakumo) ale mám jej v italštině. Nešlo by to nějak celé přeflashovat na ČJ nebo AJ. Dík za info. Myslím komplet dát tam nové WM 2003
Kocir (836)|8.3.2005 16:38
[QUOTE="yakumo 300"]Dobrý den,
stal jsem se šťastným uživatelem Navmana (obdoba Yakumo) ale mám jej v italštině. Nešlo by to nějak celé přeflashovat na ČJ nebo AJ. Dík za info. Myslím komplet dát tam nové WM 2003[/QUOTE]

Levne koupeno...
yakumo 300 (3)|12.3.2005 14:42
Dalo by se říct. Dal jsem za něj 8tis.
Kocir (836)|12.3.2005 18:26
Na to, ze to je bez defakto bez zaruky a nelokalizovatelne tak to nebyla dobra koupe.
Demoskinos (1)|15.3.2005 08:28
Ja mam ten isty problem. Mam Yakumo PDA Delta 300 (bez GPS) s GER ROM a chcel by som to flashnut na ENG ROM najlepsie na 2003 SE. Nevie niekto, ci sa to da a ked hej, tak ako ?