Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 11 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 153

Téma: Yakuma Delta 300 GPS - zkušenosti, tipy a triky...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím všechny,má někdo zkušenosti s YAKUMO Delta 300 GPS? Myslím výkonostně,jak je na tom. V testech se toho o výkonu moc nepíše. Všude se spíše věnují GPSce. Myslím třeba jak na tom běhají nějaké hry nebo video.V Autosalonu na Primě ho testovali s Pocket Kimem a tam valil celkem slušně,ale nevím, jak moc je PocketKim náročný na procesor.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vládče,
    nebude třeba recenze na Yakumo Delta 300GPS na ce4you?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Bude Mam ji doma a uz testuju. A asi ho vezmu i na sraz.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Video běhá na Yakumo Delta 300 GPS v pohodě - netrhá se běží plynule i v celoobrazovém režimu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Totalne spokojen
    - video - bez problemu
    - GPS - super
    - reproduktor - vyborna hlasitost a srozumitelnost pro GPS navigace, v aute nemusim ztlumovat radio a to i presto, ze ho neposloucham nijak potichu (ale taky me samozrejme "nerve")
    - akumulatory - daleko lepsi vydrz nez Acer
    - velikost a vaha - spokojenost
    - design - neutralni

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Totalne spokojen

...jojojo, se všemi uvedenými body bych souhlasil. Po třech měsících intenzivního provozu ale už objevuju i mouchy, např.:

- joystick (nebo spíš jeho čidla) je vyroben z čehosi velmi neodolného a už mi nefunguje - následek týdenní pařby Age of Empires (a to nejsem žádný brutalforce)...
    - barva, kterou je natřen case přístroje, se začíná otírat
    - teleskopický stylus taky moc nevydrží a původní "tuhost" zasouvání polevuje. Koupil jsem si kožené pouzdro (každého zájemce o delší fungování skoro povinnost), takže do jeho kapsičky jsem si pořídil pevný náhradní stylus.

Resumé - jinak výborný přístroj, který by si ovšem v některých bodech zasloužil kvalitnejší zpracování...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od roadmonster
    Totalne spokojen

...jojojo, se všemi uvedenými body bych souhlasil. Po třech měsících intenzivního provozu ale už objevuju i mouchy, např.:

- joystick (nebo spíš jeho čidla) je vyroben z čehosi velmi neodolného a už mi nefunguje - následek týdenní pařby Age of Empires (a to nejsem žádný brutalforce)...
    - teleskopický stylus taky moc nevydrží a původní "tuhost" zasouvání polevuje. Koupil jsem si kožené pouzdro (každého zájemce o delší fungování skoro povinnost), takže do jeho kapsičky jsem si pořídil pevný náhradní stylus.

Resumé - jinak výborný přístroj, který by si ovšem v některých bodech zasloužil kvalitnejší zpracování...
    Ja jsem se ani s jednim z vyse uvedenym problemem nesetkal behem cca 7 mesicu co Deltu mam, ale nerikam tim ze to neni mozne.

PDA pouzivam a taham sebou kazdy den.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Totalne spokojen

Já také nemám (zatím) podobné problémy, ale stylus má skutečně sníženou tuhost než na počátku při zakoupení.
    Jinak jsem též spokojen hlavně s GPS- jak jinak vždyť jak se říká "každý fandí svýmu týmu"

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Ad intenzivní provoz - BatMem mi hlásí zatím nějakých 350 hodin provozu. Nevím, jak to PDA bude vypadat po 1000 nebo 2000...
    :?

Ale abych taky trochu "kopal za tým" (to Jery a spol. :-) ) - výdrž baterek super, display super, výpočty GPS super, hlasitost navigace super...
    ...a hlavně - chytání satelitů mezi domy, v lese, v horách apod.: SUPERSUPER!!
    - před koupí navigačního PDA mě spousta diskuzních fór i (!!) dealerů varovala před minimální průchodností signálu GPS. Pravda - někdy nechytám 9-12 satelitů, ale třeba jenom 4-5 :-)))

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Ad intenzivní provoz - BatMem mi hlásí zatím nějakých 350 hodin provozu. Nevím, jak to PDA bude vypadat po 1000 nebo 2000...
    :?

Ale abych taky trochu "kopal za tým" (to Jery a spol. :-) ) - výdrž baterek super, display super, výpočty GPS super, hlasitost navigace super...
    ...a hlavně - chytání satelitů mezi domy, v lese, v horách apod.: SUPERSUPER!!
    - před koupí navigačního PDA mě spousta diskuzních fór i (!!) dealerů varovala před minimální průchodností signálu GPS. Pravda - někdy nechytám 9-12 satelitů, ale třeba jenom 4-5 :-)))
    Měl jsem také obavy o průchodnosti signálu, hlavně ve městě, ale jak se zdá byly zbytečné. Bydlím v posledním patře a signál chytám i na sedačce, když sedím v obýváku (cca 2 metry od okna). Zkrátka někdy je potřeba si vyzkoušet věci sám a nedat jen na nějaké články. Ale netvrdím, že před zakoupením (jakéhokoliv) přístroje by si neměl o něm člověk něco zjistit. NAOPAK. Veškeré informace jsou k nezaplacení. Ale i v dnešní době seriových výrobků se může lišit kus od kusu a navíc v recenzích mohou být betaverze výrobků či softu, které se od finálního výrobku, který se dostane na trh může odlišovat-většinou k dobrému.
    Napište jaké používáte mapi či soft k GPS - Yakumu zdar :-))

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Já už to psal v jiném vlákně:
    - SmartMaps Navigator CZ 1:100000 a Praha 1:20000
    - Route 66 Navigate 2004 for PPC

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Já používám autoatlas PocketKim Česká republika + Praha dále SmartMaps turistická mapa Karlovarska a SmartMaps plán města Karlovy Vary. Na netu jsem si stáhnul docela dobrej freeware prográmek VisualGPS, který se může hodit pro turistiku.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Jery, máš někde odkaz na to VisualGPS? Co to umí...?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Jery, máš někde odkaz na to VisualGPS? Co to umí...?
    Promiň, že píšu až teď.
    adresa: http://www.visualgps.net/VisualGPSce/default.htm -jsou tam i obrázky
    Co to umí ? Základní věci, zobrazí satelity-sílu signálu ale i rozmístění satelitů dále kompas, rychlost, vzdálenost, určí pozici apod. chce to vyzkoušet.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Díky za tip, měl jsem podle Tvého prvního příspěvku pocit, že to byl mohl být ten správný prográmek pro celosvětově univerzální použití GPS, bez nutnosti mít mapu :-)
    - tenhle můj dojem si tímto druhým příspěvkem jedině podpořil, takže si to jdu stáhnout a vyzkoušet :-)

Díky!

Strana 1 z 11 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 22:49
  2. E-TEN M700 - tipy, triky a zkušenosti
    Od plachow_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 434
    Poslední příspěvek: 22-08-2008, 00:08
  3. FS T830 - tipy, triky a zkušenosti
    Od john_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 26-06-2008, 13:54
  4. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti