Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 11 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 153

Téma: Yakuma Delta 300 GPS - zkušenosti, tipy a triky...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od roadmonster
    Díky za tip, měl jsem podle Tvého prvního příspěvku pocit, že to byl mohl být ten správný prográmek pro celosvětově univerzální použití GPS, bez nutnosti mít mapu :-)
    - tenhle můj dojem si tímto druhým příspěvkem jedině podpořil, takže si to jdu stáhnout a vyzkoušet :-)

Díky!

jESTE JE DOBRY MEGALITH GPS TUNER.
    WWW.MEGALITH.HU
    WWW.GPSTUNER.COM

- KOMPAS
    - NAVIGACE K MISTU
    - PRACE S NASKENOVANYMA MAPAMA (BMP.JPG, GIF)
    - ZAZNAM TRASY
    - HLASOVA NAVIGACE

KONKURENCE (MOZNA) OZIEXPLORERU, KTERY ME NA PRVNI POHLED PRIPADAL SLOZITY A TAK JSEM HO HNED SMAZAL
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Díky za tip, měl jsem podle Tvého prvního příspěvku pocit, že to byl mohl být ten správný prográmek pro celosvětově univerzální použití GPS, bez nutnosti mít mapu :-)
    - tenhle můj dojem si tímto druhým příspěvkem jedině podpořil, takže si to jdu stáhnout a vyzkoušet :-)

Díky!
    Nemáš zač. Až to vyzkoušíš tak napiš jak ti to maká a jestli to je to co jsi potřeboval.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od Kocir

Díky!

WWW.MEGALITH.HU
    WWW.GPSTUNER.COM

- KOMPAS
    - NAVIGACE K MISTU
    - ZAZNAM TRASY
    - HLASOVA NAVIGACE

KONKURENCE (MOZNA) OZIEXPLORERU, KTERY ME NA PRVNI POHLED PRIPADAL SLOZITY A TAK JSEM HO HNED SMAZAL
    Je freeware? Jak je to s kalibrací map. Mně osobně připadá oziexplorer také složitý.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Screenshoty můj dojem dále podpořily, leč...

"...is not valid Win32 application..."!!!!!

Docela mě šokovala tahle hláška a už jsem chtěl volat SOS - pak jsem si ale řekl, že než budu za blondýnu, tak ještě vyzkouším prostě nakopírovat do PDA...

...a vono to funguje

Takže večer vyzkouším, díky!

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Mohl by mi někdo poradit?
    V březnu jedu do Německa konkrétně do Frankfurtu. Dá se někde koupit plán města Frankfurt, nebo ještě lépe existuje mapa Německa kde by byl i plán Frankfurtu? -pokud možno routovatelný
    Děkuji za opovědi :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Me se to Yakumo celkem libi, akorat me stve, ze tam nenacpali jeste CF slot. Mylo by to fakt parada. Integrovana GPS + SD + CF apod. to uz by nebyla tak velka investice. Jak jste na tom s mapami, staci vam pro bezny provoz pouze vnitrni pamet, nebo musite mit kartu?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od botur
    Me se to Yakumo celkem libi, akorat me stve, ze tam nenacpali jeste CF slot. Mylo by to fakt parada. Integrovana GPS + SD + CF apod. to uz by nebyla tak velka investice. Jak jste na tom s mapami, staci vam pro bezny provoz pouze vnitrni pamet, nebo musite mit kartu?
    S tím CF slotem souhlasím.
    S mapami je to individuální. Záleží co potřebuješ nebo lépe řečeno pužíváš. Obecně se dá myslím říct, že s Českou republikou si vystačíš s vnitřní pamětí, ale pokud chceš evropu (postačí i mapa Německa) je paměťová karta nutností. Zvlášť pokud si chceš ukládat i jiná data.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Jery
    Citace Původně odesláno od Kocir

Díky!

WWW.MEGALITH.HU
    WWW.GPSTUNER.COM

- KOMPAS
    - NAVIGACE K MISTU
    - ZAZNAM TRASY
    - HLASOVA NAVIGACE

Je freeware? Jak je to s kalibrací map. Mně osobně připadá oziexplorer také složitý.
    Neni to Freeware, ale v dnesni dobe internetu toto ne vzdy plati.

Jinak kalibrace je velmi jednoducha. Zapichnu do mapy stylus a pridam mu bud hodnoty GPS souradnic nebo prevezmu tyto z GPS prijimace. Pro kazdou mapu se zadavaji dva kalibracni body. Na webu maji zdarma i verzi na kalibraci map pro PC.

Co se tyce map spolkne to klasicke JPG, GIP soubory.

Ozi jsem mel nainstalovan asi 10 minut a jelikoz jsme se v nem nevyznal "na prvni pohled" tak jsem ho zase odinstaloval. Taky jsem mel pocit, ze primo JPG a GIF nepolyka, ale nevim to jiste.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Stánnul jsem si OziexplorerCE (jak jsi napsal v dnesni dobe internetu .... ) a k tomu nějaké mapy a musím napsat, že jsem překvapen. Je to super!!! Možnosti uživatelského nastavení, plánování tras a vůbec - neváhejte a vyzkoušejte.
    Dnes vyzkouším ten MEGALITH GPS TUNER.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Jery
    Stánnul jsem si OziexplorerCE (jak jsi napsal v dnesni dobe internetu .... ) a k tomu nějaké mapy a musím napsat, že jsem překvapen. Je to super!!! Možnosti uživatelského nastavení, plánování tras a vůbec - neváhejte a vyzkoušejte.
    Dnes vyzkouším ten MEGALITH GPS TUNER.
    Jak jsem rekl Ozi jsem moc neodzkousel, ale rekl bych ze principem jsou sobe "konkurence". Odzkousel jsem vsak Megalith (v dobre internetu nic neni problem).
    Co se me libi:
    - moznost prace primo s jpg, gif
    - zaznam trasy a jeji prehrani
    - waypointy
    - moznost hlasove navigace po jiz projete trase
    - moznost navigace kompasem k cili (treba mozno vyuzit k najiti vlastniho auta na parkovisti v nakupnim centru)
    - prace s mapami, kde se prepina mezi mapama automaticky, at uz pri zoomu nebo pri prekroceni "hranice" obrazku.

Netvrdim vsak timto, ze Ozi je spatny, nezkousel jsem ho poradne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Jo, tak jsem nainstalova Megalith a mohu říct, že jsem byl překvapený (příjemně). Prográmek je zdařilý. Zkalibrování map přímo v PPC je otázkou chvilky (stačí zadat dva body což je možná trochu limitující-myslím kvůli přesnosti, ale netvrdím to protože jsem to nevyzkoušel důkladně). Bydlím v Karlových Varech tak jsem si stáhnul mapu mého bydliště v jpg., zkalibroval a vyšel do ulic. Vše chodilo OK. Ve volném čase si ho prubnu trochu víc.)
    Jaké máš zkušenosti s přesností takto nakalibrovaných map?

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Hele, já jsem evidentně sto let za opicema...??? Kde to stahujete, pánové?? ;-)
    (kdyby to náhodou bylo "tajné", tak mroad77@seznam.cz, prosím )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Hele, já jsem evidentně sto let za opicema...??? Kde to stahujete, pánové?? ;-)
    (kdyby to náhodou bylo "tajné", tak mroad77@seznam.cz, prosím )
    PAGE UP

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jak se s Yakumikem dostanete na net? Jde propojit kabelem s mobilem? Infra asi moc praktické není :-(

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Kozlik007
    Jak se s Yakumikem dostanete na net? Jde propojit kabelem s mobilem? Infra asi moc praktické není :-(
    Já jedu přes infra pořád a nemám problém... Akorát to vždycky chce najít nějaký stůl...
    (Oskar GPRS Standard)

Strana 2 z 11 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 22:49
  2. E-TEN M700 - tipy, triky a zkušenosti
    Od plachow_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 434
    Poslední příspěvek: 22-08-2008, 00:08
  3. FS T830 - tipy, triky a zkušenosti
    Od john_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 26-06-2008, 13:54
  4. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti