Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 114

Téma: Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX 720

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Společnost Fujitsu Siemens Computers se svým zařízením nazvaným Pocket LOOX 720 nedávno vstoupila i na pole přístrojů s VGA displejem. Stejně jako dosud všechna zařízení s dvojnásobným rozlišením patří i tento LOOX mezi zařízení pro náročné. Nabízí výkonný procesor, hodně paměti, pohledný VGA displej, dvojici rozšiřujících slotů, skvělé komunikační schopnosti a obstojný digitální fotoaparát. Co mě na tomto zařízení zaujalo a co naopak zklamalo, najdete v této podrobné recenzi.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000121_dYLi2528820041017124925.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi.

Zároveň se omlouvám za to, že jsem vás nechal tak dlouho čekat Snad to čekání stálo za to.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Takže HP iPAQ hx4700 rulezz.. Už týden si v práci pohrávám se 720kou mého šéfa, a ten displej i foťák mi opravdu moc radost nedělají.. :? Když to subjektivně porovnám s pohledem na OBROVSKÝ displej hx4700, který jsem si mohl na pár chvil půjčit od ipfa a Pavluchy, tak neni o čem..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Dakujem,keby som sa dlhsie nezdrzal v praci tak by som to ani necital .Tak hop na citanie.Este raz dakujeme O Veliky.:yes:
    Tak som prečítal:yes:
    Mám par dotazov
    1,Dodávaná lokalizacia podporuje aj zadavanie slovenskych znakov?
    2,doba prehravania MP3 mi pripada vyrazne nizsia oproti HP4700, bolo to pri vypnutom displeji?
    3,idealne by asi bolo pri testovani multimedialnych schopnosti pouzivat tu istu metodiku a tie iste media aby porovnanie bolo objektivnejsie vo vztahu k inym testovacim zariadeniam.
    Som rozhodnuty !Idem do toho.Presvedcil ma USB Host,audio a keypad.Este raz vdaka za Tvoje usilie a namahu sprostredkovat nam ostatnym svoje poznatky.Vela zdaru v dalsej cinnosti Ti prajem.:yes:

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od oltcit
    Nevim, zjistim

2,doba prehravania MP3 mi pripada vyrazne nizsia oproti HP4700, bolo to pri vypnutom displeji?
    Jasne, ty testy jsou uplne identicke (Spb Benchmark). Maximalni vykon, vypnuty displej, zadne pametove karty.

3,idealne by asi bolo pri testovani multimedialnych schopnosti pouzivat tu istu metodiku a tie iste media aby porovnanie bolo objektivnejsie vo vztahu k inym testovacim zariadeniam.
    To presne nechapu, co presne mate na mysli? Ja ziju v domneni, ze to testuju stejne, maximalne casem dalsi testy pridavam.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak ať to není jen na Pavlovi, tak jsem se podíval a odpověď je ano. Mám takové tušení, že skoro všechny lokalizace od Sunysoftu tuto podporu mají.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Děkuju Pavle za recenzi. Reakce jsou podle očekávání Vlastníci 4700 vek by neměnili a já, jakožto vlastník 720 ky bych také neměnil. Záleží na nárocích každého jedince zvlášť. Někoho uchvátí obrovský displej a rychlejší procesor u 4700 ky, někoho USB host nebo dvojnásob více paměti u 720 ky. Jak praví přísloví "Nezavděčíš se lidem všem"a to platí i pro PDA .

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Crusader
    ... a já, jakožto vlastník 720 ky bych také neměnil. Záleží na nárocích každého jedince zvlášť.
    Zdravim, jak je to ve skutecnosti s vydrzi? To, co napsal Pavel v recenzi me dost nevyhovuje. 3 hodiny prace je podle meho soudu katastrofa.

Predem diky za odpoved.
    P.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od PaL
    Zdravim, jak je to ve skutecnosti s vydrzi? To, co napsal Pavel v recenzi me dost nevyhovuje. 3 hodiny prace je podle meho soudu katastrofa.

Predem diky za odpoved.
    P.
    Ono to asi záleží na podmínkách. Pavel se snaží vytvořit při testování podmínky pro všechna testovací zařízení stejné.
    Já z osobních zkušeností můžu říci, že pokud mám podsvícení nastavené na poloviční hodnotu a procesor na automatický, tak mi 720 ka při běžném denním používání ( to obnáší sem tam zapsání něčeho do diáře, zapsání úkolů a poznámek, každou hodinu stažení pošty a večer tak půl hodiny na internetu, když mi manželka zabere PC ) vydrží dva dny. Dle mého soudu, pokud bych se ho snažil za těchto podmínek používat nonstop bez vypnutí, jsem schopen s ním kolem 5-6 ti hodin pracovat. Ale dle činností, které jsem výše popsal, to asi nejsou zrovna činnosti, které by 720 ku 100% zatěžovali.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Skutecna vydrz zavisi asi na stylu prace, jak jiz jsem psal v jinych diskuzich realna vydrz muze dosahnout mnohonasobne delsi casy. Co se me tyce nahradni baterku vypada ze nepotrebuji se zarizenim vydrzim minimalne 2 dny mimo kolebku a loox muzu behem teto doby pouzivat kolem 10hod.

Spis me zarazilo ze nepodporuje nabijeni pres USB. Ja mel za to, ze jsem nekde cetl ze by to mel umet, coz by me docela zklamalo. Mel jsem v umyslu koupit usb nabijecku do auta.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Díky Pavlovi. Za to, že umožnil těm, kdo chtěli, se seznámit se 720kou už v srpnu. I za jeho dnešní článek.
    Taky jsem chtěl (pro sebe) koupit další PDA pod stromeček.
    Nelituji, i když jsem ho koupil už začátkem října.
    NAOPAK! Na jeho výborné rozměry, nízkou váhu, kvalitu displeje, jednoduchost výměny a dlouhou výdrž zdroje, možnosti využívání ve všech možných směrech a komfort obsluhy jsem si zvykl velmi rychle. O VGA nemluvě!

To, že se 720kou se dostane za méně peněz mnohem víc muziky, platí pořád.
    :yes:

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od RomanCE
    Spis me zarazilo ze ze nepodporuje nabijeni pres USB ja mel za to ze jsem nekde cetl ze by to mel umet, coza by me docela zklamalo mel jsem v umyslu koupit usb nabijecku do auta.
    Overeno i z FSC, se standardnim vybavenim USB dobijeni neumi. Jestli to pomoci nejakeho prislusenstvi jde (coz by melo, jelikoz ma zarizeni dobijeni integrovano v tom datovem konektoru), to jsem nezkousel.

Citace Původně odesláno od PaL
    Ve skutecnosti to bude samozrejme lepsi, pri testech je vzdy vse na maximum, aby se vysledky daly trochu porovnat. Ale stejne je to orientacni, protoze napr. maximalni intenzity zareni se zarizeni od zarizeni lisi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od RomanCE
    ...mel jsem v umyslu koupit usb nabijecku do auta...
    Používám nabíječku FSC pro LOOXe v autě (jako poslední rezervu) bez potíží. Použití téhož pro 720ku (v případě nutnosti) všechno řeší ta dodaná redukce (samostatný konektor). S napájením přes USB si asi opravdu není nutné lámat hlavu. Aspoň zatím jsem nepřišel na oblast, kde by to mělo vadit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

No ja chtel neco na tenhle zpusob VersaCharger. Proste mit tohle hozeny v aute s pouzitim do zapalovace, pripadne si to vzit sebou a pouzit to do zasuvky v nouzi nejvyssi. K tomu mit nejaky maly sync usb kabel ktery se da pouzit jak na synchronizaci tak i na nabijeni.

Ale uplne nejvic bych uvital nejakou kolebku "napevno" pridelanou v aute ktera by me loox drzela a zaroven dobijela popr mela i hlasovej vystup do autoradia.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Z článku:
    ...trochu nepříjemné je společné nastavení podsvícení jak pro provoz na baterie, tak i během dobíjení. Jelikož LOOX neumí automatické nastavení podsvícení dle okolních podmínek, představuje to pro mě dost klikání navíc...

LOOX 720 to umí. Aspoň nastavit to oděleně. Používám to.
    Proč to ale zmizelo ze systému, když to byla jeho běžná součást, netuším.
    Částečným řešením je free SW Backlight Powertoy. Zmíněno už tady na ce4you ve fóru k 720ce.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Nevite nekdo, jestli 720 pouziva stejny kabel (respektive konektor) jako XDA 2? O obojim se pise, ze jsou tvarem stejne jako u ipaqu, ale jinak zapojene

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Rozdílová recenze zařízení FSC Pocket LOOX N560
    Od Pavel Koza v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 73
    Poslední příspěvek: 04-10-2007, 09:47
  2. Velká recenze Fujitsu Siemens Computers Pocket LOOX 4xx
    Od Pavel Koza v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 20-06-2007, 10:44
  3. Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX N500/N520