Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 114

Téma: Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX 720

mate_ce4you
    Guest

Lze k němu nejakým způsobem připojit klávesnici? Třeba přes Bluetooth? Nebo jinak? Samozřejmě s podporou českých znaků, jinak to nemá význam :-(
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od RomanCE
    No ja chtel neco na tenhle zpusob VersaCharger. Proste mit tohle hozeny v aute s pouzitim do zapalovace, pripadne si to vzit sebou a pouzit to do zasuvky v nouzi nejvyssi. K tomu mit nejaky maly sync usb kabel ktery se da pouzit jak na synchronizaci tak i na nabijeni.

Ale uplne nejvic bych uvital nejakou kolebku "napevno" pridelanou v aute ktera by me loox drzela a zaroven dobijela popr mela i hlasovej vystup do autoradia.
    Ono to příslušenství k tomuto zařízení určitě bude - např navijecí kabel. Ten pevný ze starého Looxe viz. Milan (alespoň ten co mám k dispozici) synchronizuje - ale nedobijí ani přes tzv.USB nabiječku - je to jen o zapojení.
    Zároveň se omlouvám Všem - jelikož jsem někde napsal ,že dobijí.Pokusím se to najít a opravit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od johny
    Nevite nekdo, jestli 720 pouziva stejny kabel (respektive konektor) jako XDA 2? O obojim se pise, ze jsou tvarem stejne jako u ipaqu, ale jinak zapojene
    Nepoužívá a ani nelze zaměnit.

Nemáte někdo zapojení konektoru na Loox 720 -link -děkuji.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Pročítám si recenzi a svého Looxika mám vedle sebe - čekal jsem na postřeh někoho z nás a dočkal jsem se až v recenzi. Nechtěl jsem měnit názor( viz téma objektivnost) když jsem ho vybalil z krabice a řekl úžasný, ale zařízení které používá špičkové technologie a o jeho funkčnosti nás snad přesvědčí čas, (zatím supr) by mělo být designově daleko dokonalejší a uhlazenější.Chtěl jsem se o tom zmínit již dříve - ale každý si chválí své.
    Dle mého názoru použil Pavel zde:
    Technické zpracování zařízení není špatné, ale perfektní také není. Na některých místech (především v levém spodním rohu) se plasty trochu rozjíždějí a vzniká mezi nimi mezera, další díly zase dokonale nelícují. Není to ale nic kritického, nemusíte mít strach, že se vám zařízení rozpadne v ruce. To mi víc vadilo hlasité vrzání krytu baterie, budete-li mít náhradní baterii, kvůli častému otevírání/zavírání se to může ještě zhoršit.
    velice slabých slov. Podívejte se třeba na kryt paměťových karet - je jako kdyby nebyl docvaknutý.Horní stříbrná část z levého i z pravého boku absolutně nelícuje na část šedivou a to v rádiusech horní části. Zadní kryt v levém rohu se vážně jeví jako kdyby nebyl dotažen šroubek a nehtem jde zcela lehce nadzvednout téměř o milimetr.Kryt baterie se mi jevil podezřelým ihned při první manipulaci. Jsem přesvědčen, že až budu mít náhradní baterii a bude se ji snažit vyměnit má drahá – půjdu si koupit kryt nový. (představte si koupala se s MDA ve vaně a ona do něj téměř nenatekla voda – přichytil jsem ji při tom jak ho fénuje vzal jsem ho rozdělal a v něm ani kapka – složil do hromady a ono funguje –již měsíc)
    Jak jsem psal, pokud potřebujete zařízení resetovat, musíte ze stylusu odšroubovat vrchní plastový díl, což alespoň mě trochu otravovalo.
    To považuji přímo za katastrofické – tento nápad, zdá se mi být přímo příšerný, jelikož snad ze zásady nečtu návody a stále jsem nemohl přijít na to jak na zařízení udělat soft reset – nebyl jsem sám viz.diskuze.
    Dále bych chtěl vytknout: a o tom se v recenzi ani nepíše, umístění blesku – tak takto mi RUSACI na baráku zazdili dveře. Máte ho také na šiks??? Jinak celková ergonomie a tvar mi docela sedí.

Podsvícení za výrobce pro nás vyřešil nálezce špičkových aplikací Milan Švec viz . příspěvek výše.(děkujeme)

V recenzi mne zaujala nejvíce jedna věc a to fotky: Vážně jsou z LooXe – všechna čest tak se mi nedaří.(klepou se mi ruce – asi)

Nový způsob hodnocení se mi také líbí, je průhledné a je možnost rychlého porovnání – zvláště, když je vše vysvětleno. Snad jen za bonusové aplikace bych dal, 5 mínus, protože dát na CD jako aplikaci pro instalaci Sunnysoft SunnyDays, která není funkční mi nepřipadne zrovna zábavné zvláště pro ty, jež toto zařízení mají, jako své první.

Díky za objektivní recenzi, zvláště pak za technické záležitosti a měření.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od seba
    ... ale zařízení které používá špičkové technologie a o jeho funkčnosti nás snad přesvědčí čas, (zatím supr) by mělo být designově daleko dokonalejší a uhlazenější.Chtěl jsem se o tom zmínit již dříve - ale každý si chválí své. Dle mého názoru použil Pavel zde
    velice slabých slov. Podívejte se třeba na kryt paměťových karet - je jako kdyby nebyl docvaknutý.Horní stříbrná část z levého i z pravého boku absolutně nelícuje na část šedivou a to v rádiusech horní části. Zadní kryt v levém rohu se vážně jeví jako kdyby nebyl dotažen šroubek a nehtem jde zcela lehce nadzvednout téměř o milimetr.Kryt baterie se mi jevil podezřelým ihned při první manipulaci. Jsem přesvědčen, že až budu mít náhradní baterii a bude se ji snažit vyměnit má drahá – půjdu si koupit kryt nový. (představte si koupala se s MDA ve vaně a ona do něj téměř nenatekla voda – přichytil jsem ji při tom jak ho fénuje vzal jsem ho rozdělal a v něm ani kapka – složil do hromady a ono funguje –již měsíc) ...
    ... i já mám stejný pocit ale musím přiznat, že jsem jej nechtěl sdělovat do forá neboť LOOX 720, který jsem měl možnost vyzkoušet, byl již "ošahaný" spoustou jiných uživatelů a tak jsem předpokládal, že jev ne příliš dobrého zpracování se týká jen jednoho konkrétního vzorku ...

No ale iPAQ 4700 (alespoň ten můj) není také bez chyby, díly sice lícují docela přesně, ale malinko se prohíbá kryt baterie a především (i když ne moc) vrže jedna strana bočního plastu do kterého se uchycuje kryt displeje.

PavelR.

VoY VoY je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Rad by se zeptal, kde je mozne najit nebo stahnout ten slibovany pocket informant... jestli jsem to tedy spravne pochopil a ma ho opravdu dostat kazdy majitel Looxe zdarma :-)

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od VoY
    Rad by se zeptal, kde je mozne najit nebo stahnout ten slibovany pocket informant... jestli jsem to tedy spravne pochopil a ma ho opravdu dostat kazdy majitel Looxe zdarma :-)
    Jak mi bylo receno (ale az ex post, nicmene diky, Milane, staci stahnout demo a on uz "pozna", ze je na LOOXu a zacne fungovat jako plny.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od VoY
    Zkuste www.pocketinformant.com :yes:

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Takze button lag (zpozdeni mezi stiskem tlacitka a reakci programu) se neprojevil? Nebo to alespon neni tak spatne? Jak o tom ted ctu jinde, tak mam pocit, ze se projevuje jenom u postrannich tlacitek (cili ne u D-Padu). Viz citace:

There is a certain lag when pressing the hardware buttons (calendar, contacts, today, etc.) which makes it impossible to play Jump'n'Run games or use a Gameboy Emulator. In addition to that (likley to be caused by the 'hold'-function of the hardware buttons) only short hits of the hardware buttons are registered by some games but longer pression (e.g. for higher jumps are not registered at all...)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od oltcit
    3,idealne by asi bolo pri testovani multimedialnych schopnosti pouzivat tu istu metodiku a tie iste media aby porovnanie bolo objektivnejsie vo vztahu k inym testovacim zariadeniam.
    To presne nechapu, co presne mate na mysli? Ja ziju v domneni, ze to testuju stejne, maximalne casem dalsi testy pridavam.

Mal som na mysli,ze napriklad vobec neviem aku mp3 ste testovali,aka bitracia,konstantna,variabilna,dlzka?.Pri videu to iste,aku maximalnu bitraciu podporuje a podobne.

Citace Původně odesláno od P.Koza
    Stejně dobře dopadlo i přehrávání filmů. BetaPlayer neměl s DivX filmy problém, poradil si jak s filmy optimalizovanými, tak i neoptimalizovanými pro VGA rozlišení.
    Prepacte mi mozno som detailista ale pre mna to nema ziadnu vypovedaciu hodnotu,dokial neviem parametre testovacich suborov.A co takto zaradit pri teste zvukovych kvalit aj nejake hodnoty napr.odstup od sumu,frekvencny rozsah a pod.Ale asi som moc narocny.Ine by bolo keby ste sa tomu venovali exkluzivne a nie len vo svojom volnom case.Ale aj tak dik.To dielenske spracovanie teda nieje bohviemco.Ale aj tak dik.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Mel bych takovej navrh k testovani vydrze baterie. Jak uz bylo receno, je zde snaha o porovnani se stejnymi podminkami, takze tam nastavujete maximalni podsviceni. Vetsina lidi ale stejne maximalni podsviceni nepouziva, takze by nebylo spatne krome maximalniho podsviceni provest take test s vypnutym podsvicenim. Nejen ze by se tak vydrz dala lepe porovnavat, protoze podminky by byly presnejsi nez u maximalniho podsviceni, kde kazde PDA ma jinou intenzitu podsviceni displaye, ale zaroven by si lide mohli udelat lepsi prehled o vydrzi.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Pavle, jak tu čtu poslední příspěvky tak máte vážné nedostatky v testovacích metodách Vidím to na tak 7 milionů do výbavy testovací laboratoře abjste vyhověl požadavkům některých na testované parametry (např. měření odstupu signál-šum - dooost dobrý )
    Pánové promiňte mi ironii ( nechci rozpoutat žádnou plamennou válku ) ale zde uváděné recenze jsou více méně uživatelské a určené pro "normální" ( ) uživatele a chvála bohu, že je dělá člověk, který o našich představách za ty léta něco ví. A nic jiného k recenzi nemá než co je v krabici u stroje (a jak vím tak ani často to ne) . Jmenuje se to recenze a má to pomoci "normálnímu" uživateli při rozhodování o nákupu. Pokud máte např. požadavky na znalosti výše uvedené tak se obávám, že vám je neřeknou ani ve vývojových laboratořích té které firmy.
    Ještě jednou prosím za prominutí pokud jsem se někoho dotknul a nebo někoho nepochopil v jeho svatém zanícení. Hezký večer.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Tet jsem si koupil looxe 720 a nejde mi nabíjet, dal jsem baterii do pda a adapter do zasuvky a nic nesvítí žadná kontrolka ale když dám baterku do té kolebky tak to svítí
    Prosim poradte mi

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Ale Exceptoruv napad testovat vsechno s vypnutym podsvicenim mi pripada velice zajimavy. Neni nejak nakladny, spis to jeste usetri)

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od brn
    Takze button lag (zpozdeni mezi stiskem tlacitka a reakci programu) se neprojevil? Nebo to alespon neni tak spatne? Jak o tom ted ctu jinde, tak mam pocit, ze se projevuje jenom u postrannich tlacitek (cili ne u D-Padu). Viz citace:
    Ja nevim, ja hral Z-Raid a dostal jsem se asi do 5-6 urovne, zcela bez problemu, pak me to prestalo bavit To same GangstaRace. Mozna mam jina meritka, ale zadnou prodlevu jsem nezaznamenal...

Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Rozdílová recenze zařízení FSC Pocket LOOX N560
    Od Pavel Koza v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 73
    Poslední příspěvek: 04-10-2007, 09:47
  2. Velká recenze Fujitsu Siemens Computers Pocket LOOX 4xx
    Od Pavel Koza v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 20-06-2007, 10:44
  3. Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX N500/N520